Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz zwiastun Zmierzchu Samurajów, dodatku do Total War: Shogun 2

10 postów w tym temacie

A wymaganiaa będą takie same jak w shogun2 ? I co się opyla kupować Shogun 2 czy dodatek ?. Patrze i chyba w dodatku jest ciup gorsza grafika . I czy pójdzie mi na laptopie samsung r530 karta geforce 310m procesor intel duo 2 CPu 2,20ghx jak tak to na jakich detalach ?
Wiem że dużo pisze ale zastanawiam sie nad kupnem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 23:38, WolfPL napisał:

Aż przypomniał mi się film "Ostatni Samuraj" :D
Swoją drogą fabuła lekko zalatuje filmem :D


Różnica marnych 8 lat :) Ostatni Samurai bardzo luźno nawiązuje do ostatniego dużego buntu przeciwko rządowi Meiji z 1877 roku. Dodatek, jak jest podane w trailerze zresztą, to wojna Boshin, ta po której powstał rząd Meiji.

Podobno Blood Pack z shoguna 2 ma działać z dodatkiem wiec tylko czekać 23 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 06:11, KamyK_84 napisał:

A ja jeszcze podstawki nie mam ...

Nie ma takiej potrzeby by mieć. Dodatek wygląda na bardziej dopracowany i ciekawszy od podstawki. No i jest stand-alone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shogun jako kolejna gra jest dobra, dużo rzeczy poprawionych w stosunku do poprzednich części, nie ma problemów jak z Empire, ulepszona dyplomacja i sporo innych rzeczy

ale

mimo całej mojej sympatii do Japonii, jest nudna. Znaczy jest mało jednostek, jeśli jest jakaś jednostka np. Samuraje z katanami, to specjalistyczną jednostką są Samuraje z katanami (np.) Shimazu, którzy różnią się tam jednym współczynnikiem, to wszystko. Mapa jest stosunkowo mała, no i nie ma to jak Europa. Czekam z niecierpliwością na jakieś info od CA na temat nowego Rome, albo Medievala albo czegoś co będzie połączeniem Rome i Medievala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2012 o 10:04, MrCookie napisał:

mimo całej mojej sympatii do Japonii, jest nudna. Znaczy jest mało jednostek, jeśli jest
jakaś jednostka np. Samuraje z katanami, to specjalistyczną jednostką są Samuraje z katanami
(np.) Shimazu, którzy różnią się tam jednym współczynnikiem, to wszystko.

DLC to poprawia, dalej jest lekka bieda (no i to DLC), al i tak jest lepiej niz w podstawce

Dnia 14.02.2012 o 10:04, MrCookie napisał:

Mapa jest stosunkowo
mała,

czy mała to bym nie powiedział, ale nie podoba mi się jej układ, poza jedną sporą równiną to są to praktycznie same kaniony i tunele, to jest ból.

co zaś do trailera - im więcej pokazują tym mocniej mnie nakręca, a niewiele rzeczy robi na mnie wrażenie. Byle do marca.
/Swoją drogą, czyżby to miało wyglądać tak, że dodatek będzie widziany przez grę jako duże DLC, skoro w urywkach z menu widać wszystkie trzy kampanie? Ciekawe jakby od strony standalone''wości miałoby to wyglądać, ktoś bez podstawki kupuje de facto jej instalkę i po prostu ma zablokowane stare kampanie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować