Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tim Schafer przeznaczy nadwyżkę pieniędzy na znaczne ulepszenie projektu Double Fine Adventure

4 posty w tym temacie

Łukasz Berliński

Zbiórka pieniędzy w serwisie Kickstarter na nową grę przygodową typu "point and click" od Double Fine przerosła najśmielsze oczekiwania Tima Schafera. Dzięki pokaźnej kwocie projekt Double Fine Adventure wyjdzie na PC, Mac i Linux oraz systemy mobilne iOS i Android.

Przeczytaj cały tekst "Tim Schafer przeznaczy nadwyżkę pieniędzy na znaczne ulepszenie projektu Double Fine Adventure" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 16:51, SpecShadow napisał:

Do ludzi korzystających z Kickstaretera dołączyli kolejni - Brian Fargo ze swoim sturiem
inXile Entertainment tworzą nowe Wasteland.


Poważnie? To słodko :D

Tak mnie zastanawia, co by było jakby taki Tim Schafer zebrał 2 miliony dolarów i wydał jakiegoś taniego crapa, albo by zawiesił projekt i go nigdy nie skończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Gdyby zrobił jak to opisujesz, byłby skończony w branży, przynajmniej wsród wielbicieli przygodówek, którzy tęsknią za starymi dobrymi grami, a na których wydanie nie decydują się wielcy wydawcy, gdyż krąg odbiorców zbyt mały... Nie podcina się gałęzi na której się siedzi, a tak ma na finansowanie gry pieniądze, a potem jak się gra okaże starym dobrym point-n-clickiem to pewnie przyniesie jeszcze zysk znacznie przekraczający obecnie zebraną kwotę. A zysk z tego studio ma takie, że nie musi się potem zyskiem dzielić z inwestorem, czy też ulegać jego naciskom i iść na kompromisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować