Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Dajcie nam dwa lata na doprowadzenie Originu do perfekcji

46 postów w tym temacie

Skoro mają świadomość, że ich usługa jest obecnie poniżej akceptowalnego poziomu to jakim prawem zmuszają do korzystania z niej ludzi grających w BF3 czy ME3. Na co ten facet liczy? Wyrozumiałość? Współczucie? Ode mnie ich nie dostanie.
To, czego zabrakło w jego wypowiedzi, to "przepraszam, nie podołaliśmy, następne gry nie będą wymagać Origin".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież platforma Origin to jedna wielka kpina! To jest chyba najgorsza platforma dla graczy moim zdaniem! A ile można krytykować coś co nie powinno istnieć panie Peter Moore? Normalni ludzie już dawno skreślili tą platforme w obecnej formie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę perfekcyjnego Origina, wystarczy mi możliwość zakupu gier od EA na ulubionej platformie dystrybucji cyfrowej. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawi to, że jak była mowa o ACTA to (chyba dopiero po zamknięciu MegaUpload, gdzie zadziałały korporacje, by wyeliminować konkurenta) były protesty i w ogóle, a EA może sobie takim Originem nawet i komputery szpiegować bez żadnych problemów, dodatkowo licencja jest bandycka a i kto wie, co oni z zebranymi informacjami robią, a ludzie jeszcze kasę płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie korzystałem z Orgina ale z racji ze pograc chce w ME3 muszą pomeczyc się. MY mamy zrozumieć i czekać?

A kto nas graczy zrozumie? Płacąc wymagamy porzadnego traktowania a to co mamy być testerami Orginu?
Powinni wypuscic wtedy jak dopracuja a nie teraz zcekaj 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie będe musiał, to nie będa korzystał z Orgina. Długo mi zajęło przystosowanie się do Steama (którego teraz uwielbiam :P), ale instalowanie drugiej aplikacji z cyfrową dystrybucją mija się z sensem na obecną chwilę. Zgodzę się z tym, że Steam również miał trudne początki, zwłaszcza u nas, gdy w 2004 internet nie był tak powszechnym dobrem jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, co Wam TAK NAPRAWDĘ przeszkadza w Origin? Hejcicie dla sztuki? Bo ja nie rozumiem. Jest jeszcze młody, nie ma super funkcji, ale problemów z nim nie mam. Denerwuje mnie tylko fakt, że nie mam wszystkich gier w jednym miejscu - kilka tytułów na Origin, większość na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się przebiją i będzie dobrze pracować to i pokochają - jak steama.
Co z tego, ze drm, czy inne cuda na kiju jak steam to, to samo ;)
Tez musze powiedziec, ze jako sam program bardziej podoba mi sie origin jak steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 18:33, Sad_Statue napisał:

Powiedzcie, co Wam TAK NAPRAWDĘ przeszkadza w Origin? Hejcicie dla sztuki? Bo ja nie
rozumiem. Jest jeszcze młody, nie ma super funkcji, ale problemów z nim nie mam. Denerwuje
mnie tylko fakt, że nie mam wszystkich gier w jednym miejscu - kilka tytułów na Origin,
większość na Steam.


Szczerze, najbardziej przeszkadza mi tylko podejście EA do klientów. Nie dość, że wymagają od nas rejestrowania gry w programie (ew. systemie), który jest niedopracowany to jeszcze proszą nas, abyśmy poczekali 2 lata? Muszą sobie kpić... No i do tego dochodzi ta ich "świetna" licencja pozwalająca zbierać większość informacji o komputerze i jego zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 18:33, Sad_Statue napisał:

Powiedzcie, co Wam TAK NAPRAWDĘ przeszkadza w Origin?


To że gromadzi informacje o plikach, które masz na kompie, przegląda twoje maile itd - po prostu przeprowadza pełny skan systemu wtedy, gdy ty grasz sobie w BF3.

Aha, i jeszcze to że nie ma nawet połowy funkcjonalności Steama. Plus biedny katalog gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 18:44, Feallan napisał:

To że gromadzi informacje o plikach, które masz na kompie, przegląda twoje maile itd
- po prostu przeprowadza pełny skan systemu wtedy, gdy ty grasz sobie w BF3.

:D Haha tak tak widzę, że pranie mózgu działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem nic złego w Originie a używam od dość dawna. Mając do wyboru Steama, wybiorę właśnie jego ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. Baza tytułów w Origin musi być mniejsza, bo usługa jest nowa. Jakby rozbudowali takie rzeczy jak "chmura" czy aspekty społecznościoe to będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest jeszcze młody, nie ma super funkcji, ale problemów z nim nie mam.

Pamiętaj że jeśli ty czegoś nie uświadczasz, nie znaczy to że inni także.
Jak dla mnie to mogą i to robić 5 lat. Jeśli ich gry nie przestaną wymagać Origin (w co szczerze wątpię), to jest to dla mnie kolejny wydawca do odstrzału. Sorry, ale nie mam zamiaru dać się szpiegować, dopłacać za coś co powinienem dostać w cenie tych 130 złociszy w dniu premiery i bać się że szanowne EA usunie mi gry jak ich nie będę instalował, czy odbierze mi możliwość grania w nie bo napiszę coś na ich forum co odbiorą za obraźliwe.
Póki co cenie sobie Steam, tam mam wszystkie wersje cyfrowe i nie mam zamiaru się przenosić.

Musimy nadal dodawać warstwy społecznościowe, aby konsumenci nie czuli, że coś zostało im narzucone, a oni tego nie chcą.

A może konieczność grania przez Origin to nie jest zmuszanie? Ja nie chcę grać przez to ale to jest na dobrą sprawę jedyny legalny sposób. Fajnie byłoby mieć tutaj wybór... Grać legalnie z i bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę Steam. Dlaczego? Za Steam stoi Valve. To jest firma która tworzy nie więcej niż jedną grę na rok. A to praktycznie oznacza, że nie ma takiej opcji aby zagrali nie fair z jakimś tytułem tylko dlatego, że akurat wydają coś podobnego. A Origin? To EA, więcej już chyba pisać nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Origin za bardzo nie przeszkadza. W dodaktu prędkość ściągania jest bardzo dobra. Brakuje mi jednak starszych gier EA typu American McGee''s Alice lub Clive Barker Undying do kupienia bo spotkać ich praktycznie nie sposób w edycjach pudełkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować