Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Dajcie nam dwa lata na doprowadzenie Originu do perfekcji

46 postów w tym temacie

EA: Dajcie nam dwa lata na doprowadzenie Originu do perfekcji

Gracze: Dajcie nam dwa lata, podczas których nie będziemy musieli korzystać z niedorobionego Origina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Licencja
2) To jak działa a raczej jego kiepska optymalizacja
3) Brak trybu offline
4) Brak Save Cloud
5) Podejrzana aktywność na plikach an dysku
6) Katalog gier

I przykro mi ale EA widziało co mają inni to mogli się choć trochę bardziej wysilić i przygotować coś co ma choć cień szansy na starcie.

@byverter

Ściągnij sobie -> http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653 i zobacz aktywność Origin przy na przykład tworzeniu nowego pliku, pobieraniu pliku z sieci. Możesz się zdziwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sad_Statue co mi przeszkadza? Ano proszę:

1. Brak możliwości robienia backupów gier.
2. Licencja, w której jest informacja o zamykaniu kont, które są nieużywane przez 2 lata.
3. Licencja, która zabrania mi posiadać więcej niż jedno konto (ciekawe co mam zrobić jak żona chce mieć swoje konto a i synek rośnie...)
4. "Szpiegowanie" bez mojej zgody.
5. Dyskryminacja Polaków! Nie wierzysz - ustaw polski język w Origin i naciśnij przycisk ? (pomoc) - otworzy Ci się beznadziejna strona, w której możesz poprosić o pomocą za pomocą topików (jeszcze nigdy nie otrzymałem pomocy). Teraz ustaw w Origin jeżyk angielski (US) i naciśnij przycisk ? (pomoc). Otworzy Ci się fajne okienko, gdzie m.in. będziesz mógł porozmawiać na żywo z kimś z pomocy technicznej (oczywiście nie po Polsku).

Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc od samego początku jestem użytkownikiem Steam''a i jakoś nie pamiętam żeby byl tak niedorobionym "czymś" jak Origin jest w tym momencie, a minęło już ładnych parę miesięcy od jego premiery.
Do tego co oni chcą niby przez te 18 do 24 miesięcy robić, będą poprawiali Origina jedną linijkę kodu kwartalnie?
Nie bardzo rozumie tok myślenia szefostwa EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata potrzebują na zmienienie regulaminu? To jest największa przyczyna krytyki. A, że Origin to jedno wielkie gów*o jako całość to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też również byłem wrogo nastawiony do Origina lecz po pewnym czasie przekonałem się do niego,nie taki diabeł straszny jak go malują,można szybko z kumplami partyjkę zagrać,przeanalizować staty,zobaczyć co musimy jeszcze zrobić aby otrzymać ukochaną broń:) i wiele innych.Jedyne co mnie drażni to kulawe kanały głosowe muszę dalej na TS''ie siedzieć.Dużo ludzi ma problemy z grą jak i samym Originem,lecz ja nie miałem ani jednego problemu wszystko hula,gra i buczy.Teraz jestem za,konkurencja dla Steama= lepiej dla nas graczy.Jeszcze wiele mu brakuje do idealnej platformy lecz jak mówią starają się nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zintegrowali by gry EA ze Steam... Używam Origin bo muszę, inaczej w życiu bym tego nie zainstalował. A Origin nigdy nie będzie nawet w połowie tak dobre jak Steam z jednego, prostego powodu - EA jest zbyt chciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Uwaga, ironia] To wy, EA, dajcie 2 lata graczom, by mogli sobie na luzie pykać na piratach (że tracicie? No cóż, trudno, life is brutal), bez upierdliwego Origina, a po 2 latach, jak ten badziew dopracujecie, wrócimy do tematu i wszyscy będą happy. [Koniec ironii]

A tak serio - to po kiego wała wypuszczali Origin teraz, skoro zdają sobie sprawy z jego koślawości? I czemu, skoro tą sprawę sobie zdają, to ZMUSZAJĄ graczy do korzystania z Origin, by zagrać w gry EA?

Swoją drogą, chyba muszę zacząć tworzyć jakiś leksykon kretyńskich wypowiedzi wydawców. Bo ostatnimi czasy takie stosy dureństw się pojawiają, że aż szkoda, by tych tekstów z cyklu "jak zrobić z siebie pajaca" nie zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:23, DeMoH napisał:

A Origin nigdy nie będzie nawet w połowie tak dobre jak Steam
z jednego, prostego powodu - EA jest zbyt chciwe.


Święta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z grami, sprzedaja nam gre a potem pacze.. prawa sa przestazale, jak kupie w sklepie kamere to oczekuje ze bedzie dzialac od razu, nie mozna sprzedawac za pelna cene czegos co nie zdaje sie do urzytkowania. To gracze utrzymuja orgin, przestanie kupywac gry to sie skonczy. Wiem wiem, ale w innym wypadku oni beda dalej kontynuowac, bo poco przestawac skoro sie oplaca?
Koniec. Chciwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To EA potrzebuje aż dwóch lat żeby dojść do wniosku, że Origin to niepotrzebne badziewie?
Spoko, ME3 to ostatni tytuł od EA jaki kupuję. Ubi poszło w odstawkę teraz kolej na EA.
Jest wystarczająco dużo gier od innych wydawców czy to niezależnych czy po prostu bardziej przyjaznych klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME3 jest ostatnia gra którą kupie. Bo użytkowanie Orgina to taki mus, nie masz nie grasz.
Nie dość że wydajesz kase na gre to zmuszaja do odpalania programu jakim jest Orgin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 10:17, karolekx23x napisał:

ME3 jest ostatnia gra którą kupie. Bo użytkowanie Orgina to taki mus, nie masz nie grasz.
Nie dość że wydajesz kase na gre to zmuszaja do odpalania programu jakim jest Orgin.


Niespotykane, to zupełnie nowa praktyka w branży...NOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować