Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaj meandry fabuły Max Payne 3 na nowym zwiastunie gry

43 postów w tym temacie

Powiem szczerze, że naprawdę podoba mi się nowy Max... nawet jak obejrzałem sobie filmik prezentujący rozgrywkę i zobaczyłem krycie się za osłonami to powiedziałem: o jak dobrze. Z prostego powodu- odświeżyłem sobie MP 1 i strasznie mi przeszkadzało że tego nie miałem. Czyli jest dobrze i czekam na samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trailer sam w sobie jest zrobiony bardzo dobrze. Ciekawie wyreżyserowany i z dobrze dobranym podkładem muzycznym.

Ale Max jako gra wywołuje u mnie mieszane uczucia...
Sam gameplay, scenariusz (choć ewidentnie zerżnięty) i generalnie strona wizualna pokazują, że gra będzie na bardzo wysokim poziomie i będzie bardzo dobra.
Tylko, że nie jest to już seria Max Payne. Mogliby równie dobrze wziąć każdego innego upadłego gliniarza i nazwać go choćby Sławomir Borewicz i gra byłaby taka sama.
Dwie pierwsze części MP wyznaczyły pewien schemat i klimat dla tej serii, oraz specyficzny sposób narracji. Tutaj tego niestety nie będzie a jedyne co łączyć będzie tę grę z tamtym Maxem to nazwisko protagonisty i bullet-time.

Nowa gra R* o upadłym gliniarzu w brazylijskich fawelach - FTW! Must buy.
Seria Max Payne - RIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 09:21, Phobos_s napisał:

Seria Max Payne - RIP.


Już nikt nie napisze że jestem nudny albo że się powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 11:20, kerkas napisał:

Już nikt nie napisze że jestem nudny albo że się powtarzam.

Tak, jesteś nudny i się powtarzasz, zupełnie jak dariuszp w tematach o ToRze czy TobiAlex w tematach o Bulletstormie czy Obsidianie. Już wszyscy wiedzą, że nienawidzisz Rockstara i Maxa Payne''a 3 i że po kilku trailerach (z czego większość pokazujących silnik(!)) i okładce gry wiesz, że gra będzie denna i nie będzie noir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 12:40, Henrar napisał:

i Maxa Payne''a 3 i że po kilku trailerach (z czego większość pokazujących silnik(!))
i okładce gry wiesz, że gra będzie denna i nie będzie noir.


Cóż nie napisałem, że gra będzie denna, tylko, że to już nie będzie Max Payne.
Dyskutowaliśmy już na ten temat i od tamtej pory zdania nie zmieniłem.
Poza tym oparłem się na też na wywiadzie jakiego udzielił Rob Nelson dla magazynu EDGE numer z maja 2011 , na zapowiedzi w Playboxie.
Równie dobrze mógłby przedstawić swoje supozycje że część ludzi którzy nabijają posty w których chwalą pod niebiosa MP3 robi to za pieniądze dla Rockstar.

Odnośnie noir to niektórzy próbowali mi udowodnić że nie mam o tym gatunku pojęcia
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=73342&pid=25
Najzabawniejsze jest to że Ci którzy usiłują wmówić innym że gra ma klimat noir z Rockstar na czele nie potrafią uzasadnić na czym ten klimat noir ma polegać w MP3.

Z wypowiedzi na forum gram.pl i nie tylko na tym , widzę że coraz więcej ludzi ma wątpliwości dotyczące MP3
a to właśnie tego typu krytyczne uwagi spowodowały że Rockstar postanowił przerobić grę.
Niestety Rockstar nie czuje bluesa jeśli chodzi o klimat noir (dorobienie dwóch poziomów które rozgrywają się w Nowym Jorku tego dowodzi) pod szyldem Max Payne robią zwykłą strzelankę zresztą argument nie mój ale bardzo dobry:
Bardzo być może. Będzie świetną strzelanką, ale pozbawioną wszystkich dobrych elementów części poprzednich. I o to właśnie jest całe halo, teraz (i za każdym innym razem) - jeśli Rockstar, firma z tak ugruntowaną marką, chce sobie zrobić strzelankę w klimatach kolumbijskich, proszę bardzo, niech sobie robią. Ale czemu nazywać daną pozycję Max Payne? To tak jakby Pulp Fiction nazwać sequelem Zabójczej Broni - owszem, jest strzelanie, akcja i dowcipne teksty, ale mimo wszystko całkiem inny typ filmu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, a ja nadal z uporem maniaka będę powtarzał, że Noire na ekranie to tylko czerń i biel a wsio z kolorami to Neo-Noir. Ma się rozumieć to jest jedyna różnica gdyż tło fabularne pozostaje bez zmian. Ale ja się nie znam więc... :)

A Max to Max, zagrał bym nawet gdy by zrobili z niego geja i w różowej koszuli wysłali do St. Tropez.

Edit: A co do cytowanej wypowiedzi, to cóż. Mają prawa do marki więc mogą sobie zrobić z tego i pokemony pod tytułem Max Payne 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2012 o 14:25, kerkas napisał:

Odnośnie noir to niektórzy próbowali mi udowodnić że nie mam o tym gatunku pojęcia
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=73342&pid=25
Najzabawniejsze jest to że Ci którzy usiłują wmówić innym że gra ma klimat noir z
Rockstar na czele nie potrafią uzasadnić na czym ten klimat noir ma polegać w MP3.



Jak mają udowodnić, skoro w gre nawet nie grali ani nie widzieli jednego konkretnego fragmentu gameplay''u? Serio człowieku, przeczytaj 10 razy te swoje wypociny zanim je puścisz do internetu.

Dnia 17.02.2012 o 14:25, kerkas napisał:

Z wypowiedzi na forum gram.pl i nie tylko na tym , widzę że coraz więcej ludzi ma wątpliwości


Nie wiem jakie Ty fora przeglądasz, ale raczej na pewno nie są to fora dotyczące gier komputerowych, i na pewno też ograniczasz się do polskiej społeczności (jakby ona miała jakieś znaczenie dla globalnego rynku). Na neogafie np. sporo ludzi marudziło faktycznie jeszcze parę miesięcy temu, ale dzisiaj? Dzisiaj, gdyjuż ludzie zobaczyli rozgrywkę i zarysy fabuły są w pełni przekonani, że dostaniemy dobrą grę, i nie, nie dobrą grę żerującą na znanej marce, ale po prostu świetną kontynuację w nieco innej konwencji - co nie jest równoznaczne ze zmianą klimatu (chociaż oczywiście według Ciebie jest, w końcu to Ty wiesz lepiej od wszystkich).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 14:45, marcin-malysza napisał:

Widzisz, a ja nadal z uporem maniaka będę powtarzał, że Noire na ekranie to tylko czerń
i biel a wsio z kolorami to Neo-Noir.


A tyle się napisałem :)

Dnia 17.02.2012 o 14:45, marcin-malysza napisał:

A Max to Max, zagrał bym nawet gdy by zrobili z niego geja i w różowej koszuli wysłali
do St. Tropez.


Prawie jak Żywiec, prawie robi wielką różnicę :)

Dnia 17.02.2012 o 14:45, marcin-malysza napisał:

Edit: A co do cytowanej wypowiedzi, to cóż. Mają prawa do marki więc mogą sobie zrobić
z tego i pokemony pod tytułem Max Payne 11.


Cóż "Mona Lisą" też można napalić w kominku w końcu ktoś kupił obraz i może z nim zrobić co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 14:49, Kreek napisał:

Jak mają udowodnić, skoro w gre nawet nie grali ani nie widzieli jednego konkretnego
fragmentu gameplay''u? Serio człowieku, przeczytaj 10 razy te swoje wypociny zanim je
puścisz do internetu.


Noir to pewne stałe elementy pewnie że można się ich nie trzymać np.
Mroczne przejście z Bogaretm
Mildred Pierce z Joan Crawford
In a Lonely Place z Bogaretm
Dom ludzi obcych
Kobieta w oknie
Ale skoro Rockstar uparł się trzymać niewolniczo schematu Policjant/prywatny detektyw/były policjant , gangster to niech reszta też trzyma jakiś poziom o głównym bohaterze nie wspominając który przypomina
Ferdynanda Kiepskiego , przepocony podkoszulek , sporych rozmiarów mięsień piwny , "świecąca" glaca.
To ma być ochroniarz ? jednoosobowa armia ? wolne żarty.
Jaka Femme Fatale poleci na takiego kolesia ? żadna.
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=31

Sam widzisz że uważny obserwator może wyłowić z wymienionych przez trailerów całkiem sporo odnośnie fabuły i postaci.
Zresztą skoro jest tylu fanów MP3 dziwię się że nikt nie sięgnął po magazyn EGDE z maja 2011 r. i nie przeczytał wywiadu (pismo jest dostępne w Empikach także można było swobodnie pójść i poczytać).

Dnia 17.02.2012 o 14:49, Kreek napisał:

> Z wypowiedzi na forum gram.pl i nie tylko na tym , widzę że coraz więcej ludzi ma
wątpliwości

Nie wiem jakie Ty fora przeglądasz, ale raczej na pewno nie są to fora dotyczące gier
komputerowych,


M.i.n. forum Rockstara i tam też znajdziesz krytyczne uwagi.

Dnia 17.02.2012 o 14:49, Kreek napisał:

i na pewno też ograniczasz się do polskiej społeczności


http://www.escapistmagazine.com/news/view/112909-Goodbye-Noir-The-New-Look-of-Max-Payne-3

>(jakby ona miała

Dnia 17.02.2012 o 14:49, Kreek napisał:

jakieś znaczenie dla globalnego rynku).


Wiesz Ci co chcieli przeforsować ACTA też uważali ludzi za stado baranów którym można wszytko wmówić.

>Na neogafie np. sporo ludzi marudziło faktycznie

Dnia 17.02.2012 o 14:49, Kreek napisał:

jeszcze parę miesięcy temu, ale dzisiaj? Dzisiaj, gdyjuż ludzie zobaczyli rozgrywkę i
zarysy fabuły są w pełni przekonani, że dostaniemy dobrą grę,


http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=2710&hl=max%20payne&st=520
Poczytaj sobie tylko nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do ostatniej strony.

>i nie, nie dobrą grę żerującą

Dnia 17.02.2012 o 14:49, Kreek napisał:

na znanej marce, ale po prostu świetną kontynuację w nieco innej konwencji


W całkowicie innej konwencji.

>- co nie jest

Dnia 17.02.2012 o 14:49, Kreek napisał:

równoznaczne ze zmianą klimatu


W tym przypadku jest.

Dnia 17.02.2012 o 14:49, Kreek napisał:

(chociaż oczywiście według Ciebie jest, w końcu to Ty
wiesz lepiej od wszystkich).


Nadal zero argumentów gdzie według Ciebie jest ten klimat noir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2012 o 15:41, kerkas napisał:

Ale skoro Rockstar uparł się trzymać niewolniczo schematu Policjant/prywatny detektyw/były
policjant , gangster to niech reszta też trzyma jakiś poziom o głównym bohaterze nie
wspominając który przypomina
Ferdynanda Kiepskiego , przepocony podkoszulek , sporych rozmiarów mięsień piwny , "świecąca"
glaca.


Zawsze mnie bawi takie stereotypowe podejście - "łysy koleś z brzuchem - heh, to musi być komedia albo kontynuacja szklanej pułapki". Polecam obejrzeć taki serial co się zwie "Breaking Bad".

Dnia 17.02.2012 o 15:41, kerkas napisał:

M.i.n. forum Rockstara i tam też znajdziesz krytyczne uwagi.


Na każdym forum w akżdym temacie znajdę jakieś krytyczne uwagi, ale jakie to ma znaczenie, skoro większość osób jest na "TAK". Polecam sobie np. porównać jakie oceny na YT mają filmiki związane z nowym Brothers in Arms albo Devil May Cry a potem popatrz z kolei na oceny zwiastunów najnowszego Maxa. W tym drugich przypadkach faktycznie możesz mówisz o sporej dawce krytyki, natomiast Max...no cóż, sam się domyśl. :)

Dnia 17.02.2012 o 15:41, kerkas napisał:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=2710&hl=max%20payne&st=520
Poczytaj sobie tylko nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do ostatniej strony.


Przecież połowa postów tam to są Te twoje pseudowywody, w dodatku większość dyskusji jest jeszcze prowadzona zanim R* opublikował jakikolwiek trailer, także o czym Ty chesz tutaj rozmawiać?

Dnia 17.02.2012 o 15:41, kerkas napisał:

W całkowicie innej konwencji.


Hm - gra TPP z mrocznym klimatem i dramatycznym scenariuszem, fabuła prowadzona za pomocą komiksów, charakterystyczne monologi głównego bohatera, bullet time, painkillery jako apteczki, mocny nacisk położony na ukazanie "mrocznej" strony akcji w której gra się rozgrywa - faktycznie, MP1/MP2 a MP3 to dwie zupełnie różne bajki. :D

Dnia 17.02.2012 o 15:41, kerkas napisał:

W tym przypadku jest.


Powiedz też przy okazji ile zajmuje przejście gry i czy gra nie chrupie zbytnio czy to na PC czy na konsolach, bo R* ma ostatnio z tym wyraźne problemy. No człowieku - serio? Chcesz oceniać coś takiego jak klimat po paru filmikach? Powodzenia życzę. ;)

Dnia 17.02.2012 o 15:41, kerkas napisał:

Nadal zero argumentów gdzie według Ciebie jest ten klimat noir.


Za to u Ciebie za bardzo dziedzinne i stereotypowe argumenty, także nie wiem kto w tym przypadku wypada na tym gorzej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

Zawsze mnie bawi takie stereotypowe podejście - "łysy koleś z brzuchem - heh, to musi
być komedia albo kontynuacja szklanej pułapki". Polecam obejrzeć taki serial co się zwie
"Breaking Bad".


Strzeliłeś luką w płot po drugie bohater w.w. serialu nie zwalcza hord wrogów a MP.
Poza tym łyse karki to teraz tendencja w grach komputerowych i jak rozumiem to jest to przełamywanie konwencji według Rockstara.

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

Na każdym forum w akżdym temacie znajdę jakieś krytyczne uwagi, ale jakie to ma znaczenie,
skoro większość osób jest na "TAK".


Cóż Adolfa Hitlera też popierało 90% społeczeństwa i wygrał legalnie wybory.
Ja po prostu nie jestem ślepym fanem Rockstara.

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

Przecież połowa postów tam to są Te twoje pseudowywody,


Całe 27 stron to moje wywody to gratuluję "obiektywizmu" poza tym jak przedstawiam argumenty natomiast Ty stosujesz wycieczki osobiste.

>w dodatku większość dyskusji

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

jest jeszcze prowadzona zanim R* opublikował jakikolwiek trailer, także o czym Ty chesz
tutaj rozmawiać?


Uparcie ignorujesz inne źródła informacji które podałem a przypadkiem czy to nie Ty mnie skrytykowałeś mnie że oceniam MP3 tylko przez pryzmat filmików.
Widzę żeby "obronić" swoją wizję MP3 jako gry genialnej nie cofniesz się przed hipokryzją a argumentów nadal brak.

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

Hm - gra TPP z mrocznym klimatem i dramatycznym scenariuszem,


Gdzie widzisz ten mroczny klimat ? w strzelaniach , w tym że Max chleje lub ćpa ?.

>fabuła prowadzona za pomocą

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

komiksów, charakterystyczne monologi głównego bohatera,


Komiksy mają być tak mówi Rockstar tylko czy można im wierzyć ?

>bullet time, painkillery jako

Painkillerów ma nie być.

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

apteczki,


O apteczkach też nie słyszałem podaj źródło , "mroczna" strona

>mocny nacisk położony na ukazanie "mrocznej" strony akcji w której gra się

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

rozgrywa - faktycznie, MP1/MP2 a MP3 to dwie zupełnie różne bajki. :D


Dla mnie tak bo jak na razie to żadnego mroku w MP3 nie widzę chociaż Rockstar sieje taką propagandę.

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

> W tym przypadku jest.

Powiedz też przy okazji ile zajmuje przejście gry i czy gra nie chrupie zbytnio czy to
na PC czy na konsolach, bo R* ma ostatnio z tym wyraźne problemy. No człowieku - serio?
Chcesz oceniać coś takiego jak klimat po paru filmikach? Powodzenia życzę. ;)


Przypominam o źródłach papierowych zapomniałeś ? czy nie nie chcesz pamiętać ?.

Dnia 17.02.2012 o 18:34, Kreek napisał:

> Nadal zero argumentów gdzie według Ciebie jest ten klimat noir.

Za to u Ciebie za bardzo dziedzinne i stereotypowe argumenty, także nie wiem kto w tym
przypadku wypada na tym gorzej. ;)


Zamiast argumentów stosujesz wycieczki osobiste i to jest Twoim zdaniem merytoryczna dyskusja "pogratulować" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 23:02, kerkas napisał:

Strzeliłeś luką w płot po drugie bohater w.w. serialu nie zwalcza hord wrogów a MP.
Poza tym łyse karki to teraz tendencja w grach komputerowych i jak rozumiem to jest to
przełamywanie konwencji według Rockstara.

Ty w ogóle wiesz na kogo się mówi per "Kark"?? To jest przypakowany koleś w dresie, niekoniecznie z łysiną a Max w trójce ani jest przypakowany ani nie paraduje w dresie. Łyse karki tendencją w grach?? Próbuję sobie przypomnieć łysego, przypakowanego protagonistę w jakiejś grze w ostatnich czasach i jakoś twojej tendencji nie dostrzegam.
Reasumując, na temat Noir w literaturze masz pojęcie ale "Karka" to ty chyba na oczy nie widziałeś i po prostu masz zły jego opis.

Według mnie "ciemne" zaułki Nowego Yorku przy Brazylijskich Fevelach to plac zabaw dla przedszkolaków. "Mroczność" tego miejsca można ukazać nawet z pastelowymi kolorami gdyż mroczność w tym znaczeniu to nie barwy a klimat<czyt. wszystko do czego dochodzi w owych miejscach co w skrócie oznacza wysoki poziom przestępczości i wojny gangów>.

I na koniec: Ta gra nie będzie noir tak jak jej poprzedniczki<tak, jedynce i dwójce bliżej do Sin City które jednak jest przypisywane do gatunku pochodnego czyli Neo-Noir>. A jaka będzie trójka< Czy N-N czy nie>zobaczymy po zagraniu w jakieś demo bądź produkt pełny. Na pewno paleta barw nie będzie taka jak w gatunku ale nadal linia fabularna może do niego pasować.

PS. Takie ciągłe powtarzanie nic ci nie da, ani ty ani nikt inny nie zmieni swego zdania a klawiatura się zużywa :) Pozdrawiam...

Edit: Mała prośba dla tych poruszonych, dobierajcie słowa i nie używajcie zwrotów obraźliwych nawet gdy nie zgadzacie się z kimś. Nasz język jest tak bogaty, że bez problemu można dobrać jakieś kulturalne synonimy wyrażające wasze emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 00:28, marcin-malysza napisał:

Ty w ogóle wiesz na kogo się mówi per "Kark"?? To jest przypakowany koleś w dresie, niekoniecznie
z łysiną a Max w trójce ani jest przypakowany ani nie paraduje w dresie. Łyse karki
tendencją w grach??


Criss 2 , GTA IV zresztą ktoś inny mnie już wyręczył
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71429&pid=9

Dnia 18.02.2012 o 00:28, marcin-malysza napisał:

Według mnie "ciemne" zaułki Nowego Yorku przy Brazylijskich Fevelach to plac zabaw dla
przedszkolaków.


Pod względem przestępczości na pewno.

Dnia 18.02.2012 o 00:28, marcin-malysza napisał:

mroczność w tym znaczeniu to nie barwy a klimat<czyt. wszystko do czego dochodzi w
owych miejscach co w skrócie oznacza wysoki poziom przestępczości i wojny gangów>.


Czyli nadal nie rozumiesz pojęcia noir tak jak i Rockstar.

Dnia 18.02.2012 o 00:28, marcin-malysza napisał:

I na koniec: Ta gra nie będzie noir tak jak jej poprzedniczki<tak, jedynce i dwójce
bliżej do Sin City


http://www.imdb.com/title/tt0291337/movieconnections

Dnia 18.02.2012 o 00:28, marcin-malysza napisał:

A jaka będzie trójka< Czy N-N czy nie>zobaczymy po zagraniu w jakieś demo bądź
produkt pełny.


Rockstar wypaplał już wszytko na temat gry , więc niby co jeszcze miałby dodać ?.

Dnia 18.02.2012 o 00:28, marcin-malysza napisał:

PS. Takie ciągłe powtarzanie nic ci nie da, ani ty ani nikt inny nie zmieni swego zdania
a klawiatura się zużywa :) Pozdrawiam...


Ja nie powtarzam ja czekam na argumenty.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 00:28, marcin-malysza napisał:

Próbuję sobie przypomnieć łysego, przypakowanego protagonistę w jakiejś
grze w ostatnich czasach i jakoś twojej tendencji nie dostrzegam.


Screen poniżej

20120218094038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 09:40, kerkas napisał:

> Próbuję sobie przypomnieć łysego, przypakowanego protagonistę w jakiejś
> grze w ostatnich czasach i jakoś twojej tendencji nie dostrzegam.

Screen poniżej

Nie mylmy pojęć, łysy to taki bez włosów bądź ścięty na zero <za pomocą maszynki do golenia zarostu twarzy>. na twoim screenie jest raptem 10 i to grałem w cztery gry<może 5> z nimi owymi bohaterami. A i chodziło mi o gry które miały swoją premierę w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. A i przypakowanych to za wielu nie ma, Marcus Fenix, ten z TF2 i tyle z karków.
Nico Ballick<czy jak mu tam> karkiem? Koleś z Crisis też karkiem nie jest. Nadal nie wiesz o kim się mówi per Kark.

http://www.miejski.pl/slowo-Kark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 23:02, kerkas napisał:

> Zawsze mnie bawi takie stereotypowe podejście - "łysy koleś z brzuchem - heh, to
musi
> być komedia albo kontynuacja szklanej pułapki". Polecam obejrzeć taki serial co
się zwie
> "Breaking Bad".

Strzeliłeś luką w płot po drugie bohater w.w. serialu nie zwalcza hord wrogów a MP.
Poza tym łyse karki to teraz tendencja w grach komputerowych i jak rozumiem to jest to
przełamywanie konwencji według Rockstara.


Tak jak kolega wyżej wspomniał nie ma żadnej tendencji do wrzucania do gier łysych karków, to Twoje urojenia, zresztą po raz kolejny stereotypow myślenie tzn. łysy koleś - madafaka z kałachami z rękach.

Dnia 17.02.2012 o 23:02, kerkas napisał:

Całe 27 stron to moje wywody to gratuluję "obiektywizmu" poza tym jak przedstawiam argumenty
natomiast Ty stosujesz wycieczki osobiste.


27 stron to jest o całej serii człowieku, temat o MP3 zaczął się dopiero na kilku ostatnich stronach. Po raz kolejny powtarzam - 10 razy sprawdź to co w ogóle piszesz.

Dnia 17.02.2012 o 23:02, kerkas napisał:

> Hm - gra TPP z mrocznym klimatem i dramatycznym scenariuszem,

Gdzie widzisz ten mroczny klimat ? w strzelaniach , w tym że Max chleje lub ćpa ?.


No cóż, najwyraźniej dla osób pokroju Ciebie dramatyzm, ludzkie nieszczęście, pogrążenie w nałogach, świat przestępczy można przedstawić tylko za pomocą czarnych barw - no cóż, gratuluję ograniczonej wyobraźni. ;)

Dnia 17.02.2012 o 23:02, kerkas napisał:


>fabuła prowadzona za pomocą
> komiksów, charakterystyczne monologi głównego bohatera,

Komiksy mają być tak mówi Rockstar tylko czy można im wierzyć ?


Po raz kolejny robisz z siebie idiotę - uważasz, że dziennikarze, którzy widzieli grę mieli jakieś przewidzenia, albo zostali przekupieni? :D



Dnia 17.02.2012 o 23:02, kerkas napisał:

Painkillerów ma nie być.


Ty na pewno w tym momencie dyskutujesz o MP3, bo ja już trochę nie ogarniam szczerze mówiąc, robisz sobie jaja czy faktycznie jesteś troszeczkę ograniczony? R* mówi o painkillerach od...1,5 roku? Obejrzyj sobie gameplay (bo coś mam dziwne wrażenie, że żadnego nawet nie odpaliłeś), i spójrz w prawy dolny róg - interfejs jest taki sam jak w poprzednich częściach.

Dnia 17.02.2012 o 23:02, kerkas napisał:

O apteczkach też nie słyszałem podaj źródło ,


Przeczytaj dokładnie mój poprzedni post, bo chyba masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem iż używając inwektyw podbudowujesz swoje ego.
Użyj jeszcze paru epitetów lepiej się poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 09:58, marcin-malysza napisał:

Nie mylmy pojęć, łysy to taki bez włosów bądź ścięty na zero <za pomocą maszynki do
golenia zarostu twarzy>. na twoim screenie jest raptem 10 i to grałem w cztery gry<może
5> z nimi owymi bohaterami. A i chodziło mi o gry które miały swoją premierę w przeciągu
kilku ostatnich miesięcy.


Dla mnie nie ma znaczenia czy chodzi o gry z sprzed miesiąca czy sprzed kilku.
Jeśli zaś chodzi o definicję łysego to spełniają ją wszyscy na screenie za wyjątkiem Mario i Asasyna.

>Nadal

Dnia 18.02.2012 o 09:58, marcin-malysza napisał:

nie wiesz o kim się mówi per Kark.

http://www.miejski.pl/slowo-Kark


Mając słowo kark miałem na myśli przypakowanego gościa łysego lub ściętego ala Jason Statham i nie znam miejskiego slangu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować