Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaj meandry fabuły Max Payne 3 na nowym zwiastunie gry

43 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2012 o 22:17, kerkas napisał:

Dla mnie nie ma znaczenia czy chodzi o gry z sprzed miesiąca czy sprzed kilku.
Jeśli zaś chodzi o definicję łysego to spełniają ją wszyscy na screenie za wyjątkiem
Mario i Asasyna.

"Próbuję sobie przypomnieć łysego, przypakowanego protagonistę w jakiejś grze w ostatnich czasach <ostatnie czasy to maksimum pół roku(według mnie)> i jakoś twojej tendencji nie dostrzegam. "
Musiałem sam siebie zacytować :D.
I w tym sęk, że nie wszyscy są tam łysi, twoja własna definicja jest chybiona: Łysy - Człowiek bez włosów a nie człowiek z 1 mm włosów<w sumie mój błąd w poprzednim poscie, człowiek ogolony żyletką nie jest łysy tylko ścięty na łyso, Brak jednego słowa a różnica wielka>. Nawet Riddick nie jest łysy tylko ogolony.

Dnia 18.02.2012 o 22:17, kerkas napisał:

Mając słowo kark miałem na myśli przypakowanego gościa łysego lub ściętego ala Jason
Statham i nie znam miejskiego slangu.

Kark bardziej kojarzy się z kimś kto owy, przerośnięty kark zdobył z pomocą sterydów<nawet kulturyści takich nie posiadają>. To jest raczej coś z kategorii obraźliwych określeń a nie widzę tam kogoś kto by do tego pasował, z tych łysych i krótko ściętych. Chociaż Marcus i typ z TF2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 22:04, kerkas napisał:

Rozumiem iż używając inwektyw podbudowujesz swoje ego.
Użyj jeszcze paru epitetów lepiej się poczujesz.


No bo niestety z takimi ludźmi jak Ty czasem inaczej się po prostu nie da - chcesz dyskutować poważnie o grze, ale raz po raz udowaniasz, że nie masz zielonego pojęcia o czym w ogóle piszesz. Jak mam Cię w tym momencie traktować serio, skoro Ty wyskakujesz z tami tekstami jak "nie będziee painkillerów" mimo, że developer wspominał o tym że będą już chyba z 10 razy, dodatkowo podpierając swą tezę filmikami? No powiedz, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 13:18, Kreek napisał:

No bo niestety z takimi ludźmi jak Ty czasem inaczej się po prostu nie da - chcesz dyskutować
poważnie o grze, ale raz po raz udowaniasz, że nie masz zielonego pojęcia o czym w ogóle
piszesz. Jak mam Cię w tym momencie traktować serio, skoro Ty wyskakujesz z tami tekstami
jak "nie będziee painkillerów" mimo, że developer wspominał o tym że będą już chyba z
10 razy, dodatkowo podpierając swą tezę filmikami? No powiedz, jak?


Developerzy mówią rożne rzeczy , często zmieniają zdanie itd. itp.
Ponownie obejrzałem filmiki i faktycznie jest znajomy profil pokazujący jak bardzo Max jest ranny po prostu nie zwróciłem na niego uwagi.
Oczywiście jest to "wystarczający" "powód" aby wyzywać mnie od idiotów itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować