Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko u nas: Nergal zamyka listę aktorów podkładających głos w polskiej wersji Risen 2: Dark Waters, mamy pełny spis nazwisk

95 postów w tym temacie

Madre de dios... A ten tu czego szuka? I kto z Cenegi wpadł na tekst o tym, że Nergal jest Królem Mroku?
Szkoda, że w jego miejsce nie dali kogoś z mocnym, mrocznym i charakterystycznym głosem zamiast telewizyjnego pajaca, za którym szczają nastolatki.
Król Mroku, hell yeah... :/
Mam nadzieję, że ten cymbał nie będzie nagrywał muzyki do promocji gry. Do tego co najwyżej można wziąć prawdziwy zespół metalowy a nie pozerów z MTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gra zapowiada sie na mhhroczniejsza niz sadzilem :D
Mogli go dac do podkladania jakiegos klechy, wtedy by byly dopiero jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol pan Nergal w grze ? Ble. Ale na szczęście i pewnie będzie go mało :) A lista spoko jak zawsze dobre gwiazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 13:24, Undertaker napisał:

Nergal?? <rzyg>


Oceniasz człowieka czy dubbing przez niego wykonany ? Nie jest ważne czy się go lubi , czy nie . Ważne jak wykona swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie niekoniecznie. Nie ma roznicy gdy jest to bodajze rezyser, badz scenarzysta. Gorzej jesli to aktor, albo tak jak w tym przypadku osoba uzyczajaca glosu, od ktorego chce sie rzygac. Nawet jesli mu to wyjdzie dobrze, nie zmieni to faktu ze niektorym slyszec jego glos to tak jak widziec ryj, a to juz akurat nie najprzyjemniejszy widok, jesli sie jest jego przeciwnikiem(?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nergal jest bardzo sympatycznym gościem, zresztą nawet z tego filmiku widać że to porządny człowiek, nie wiem czego wy od niego chcecie, mimo, że nie znam ani nie słyszałem żadnego jego utworu, to jego sposób mówienia pasuje do inteligentnej postaci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych krótkich próbek które słychać na filmiku można wywnioskować, że Nergal się sprawdził jako Voice Actor. Na ostateczny werdykt poczekam jednak do premiery.

Poza tym jestem zaskoczony jakością/ilością obsady! Zwykle zamawiam gry z UK ale nie tym razem! Polska wersja językowa będzie pewnie jedną z najlepszych - tuż obok oryginalnej niemieckiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zabrakło miejsca dla Andrzeja Tomeckiego (kapitan Greg czy Lothar z Gothic''a 2: Nocy Kruka), Jarosława Domina (Bartholo z Gothic''a, nawet w Skyrim''ie świetnie odegrał błazna :D) czy Łukasza Nowickiego (kucharz Snaf i jego słynna potrawka z chrząszczy :D). No i gdyby jeszcze Marek Obertyn (kowal Bennet z Gothic''a II) jeszcze żył... Mimo wszystko i tak obsada prezentuje się zacnie i mocno "gothic''owo" (głos Xardasa i Diega wrócą - czyli Tomasz Wierzecki i Adam Bauman :D). No i nawet Nergal całkiem nieźle wypadł. Przynajmniej bez zbędnego darcia się, potocznie nazywanego "growlem" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szczerrze to kto z Was miał mozliwość porozmawiania z Adamem? To co wykonuje to robi zawodowo i tu nie ma co dyskutowac czy to sie komuś podoba czy nie (pisze o Jego pracy). Mieliśmy okazje z nim sie spotkać i naorawde jak tu ktoś napisał to bardzo miły facet, bez "celebryzmu" i przede wszystkim bardzo rozsądny i inteligentny

co do roli w którą sie wcielił to na formach sami "chcieliście" (sorki, generalizuje) jakiegoś "amatora"

Wydaje mi się że ten wybór bedzie dobry bo studio nam powiedziało ze wypadł lepiej niż większość zawodowych dubingowców.

Pożyjemy zobaczymy jednak i w kwietniu już bedzie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 14:19, TigerXP napisał:

/ciach/


Wiesz, nawet jeśli kogoś nie lubisz, nie zaszkodzi zachować minimum kultury w swojej wypowiedzi.
A widzę, że Ty potrafisz tylko obrażać.

Jak na moje ucho, to jako amator wypadł całkiem dobrze. Może być dobrze usłyszeć jakiś nowy głos a nie tylko ciągle te same osoby, ci sami "aktorzy", którzy nawet nie silą się, żeby czasem zagrać coś inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wam tak bardzo Nergal przeszkadza ?? Normalny człowiek , z fajnym głosem . Robi swoją robotę i hwała mu za to . Chyba że mu po prostu zazdrościcie , że aż żal wam coś ściska . Niestety to tak baaaaardzo polskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 15:37, Phobos_s napisał:

Wiesz, nawet jeśli kogoś nie lubisz, nie zaszkodzi zachować minimum kultury w swojej
wypowiedzi.
A widzę, że Ty potrafisz tylko obrażać.


I widzisz kolego, tu sie mylisz. Potrafie jeszcze prowokowac!
Minimum wypowiedzi zachowalem, nawet moze troche wiecej. Po prostu charakter mojego postu odzwierciedlal to co czuje to owego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to tylko Boberka i Zdunia kojarzę... Hurra, będzie nowa rodzina zastępcza/przestępcza!
Co ja słyszę! Usłyszymy wrzoda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem tej naszej polskiej mentalności ...
wielu na forum się cieszy, że ME3 będzie tylko z napisami a KoAR tylko po angielsku
do tego wielu narzeka na to, że Risen 2 i Alan Wake będą dostępne z dubbingiem ...
kurczę, skoro tak to Wam przeszkadza, to kupujcie sobie gry z zagranicy, ja mieszkam w Polsce i oczekuję tego, że za swoje, niemałe pieniądze dostanę grę po polsku, nie po angielsku, rosyjsku, niemiecku
ja chcę rozumieć o czym jest gra, a nie wyb ierać wypowiedzi w ciemno, lub nie czytać malutkich napoisów, więc taki apel do narzekających; pomyślcie też czasem o innych graczach, o tych, ktorym dubbing po prostu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzą parę nazwisk osób podkładających głosy w bajkach :)
Mój syn może się poczuć lekko zdezorientowany (jak będzie przechodził obok mnie - grającego) kiedy usłyszy głos jakiegoś misia wydobywający się z ust plugawego pirata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować