Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BAFTA nominuje kandydatów do gry roku. Możecie głosować na swojego faworyta

31 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Gdzieś już te tytuły widzieliśmy - można pomyśleć przeglądając nominacje BAFTA dla najlepszych gier ubiegłego roku. Jedna kategoria została oddana pod głosowanie graczy. Wskażcie własnego faworyta!

Przeczytaj cały tekst "BAFTA nominuje kandydatów do gry roku. Możecie głosować na swojego faworyta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to aż się za głowę złapałem. Deus owszem jest, ale w niewłaściwych kategoriach. Skyrim w osiągnięciach artystycznych i najlepszej fabule(gra fajna ale fabuła jak na RPG jest szczątkowa a brak ten wypełnia lore), FIFA 12 (nie bardzo się zmieniła od już kilku części) w najlepszej grze, brak narratora z Bastionu w aktorach... itd...
Niedługo COD będzie dostawał nagrodę za debiut roku a gry BioWare za najlepszą strategię...
Foch i nie głosuję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 15:58, Koski napisał:

Najlepsza strategia:


bo BAFTA chyba myli gatunek strategii z grami, które wymagają myślenia zamiast szturmu na pałę, ale 1. do tego zdążyła nas już ta instytucja przyzwyczaić 2. przy takim podejściu to tylko nienajlepiej świadczy o pozostałych grach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 15:58, Koski napisał:

Najlepsza strategia:

Dark Souls

Deus Ex: Human Revolution

W tym momencie padłem ze śmiechu ;D


Też nie wiem czy jakiś żart czy po prostu jacyś kretyni dobierali gry do danych kategorii.Nie wiem co Deus,Dark Souls itd mają wspólnego ze strategiami.Gdzie nowe Anno?Wogle kolejna durna lista, robiona krótko mówiąc przez kretynów.Ehhhh....brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na Uncharted 3 :)

Dark Sould, Deus Ex w strategiach... Jak można nie wiedzieć jaką grę się nominuje, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls i Deus Ex w kategorii "Best strategy" mnie nie dziwią. F:NV swego czasu o mało co nie wygrał z Civ5.

BAFTA nie rozróżnia cRPGów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls i Deus Ex w kategorii "Best strategy" mnie nie dziwią. F:NV swego czasu o mało co nie wygrał z Civ5.

BAFTA nie rozróżnia cRPGów.

PS. Naprawcie w końcu tę cholerną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma na co głosować :)

Najlepsza fabuła

5. The Elder Scrolls V: Skyrim

O_o
mam pytanie: za co? za zadania gildii złodzieji?

brak AC w tej kategorii jest jak dla mnie trochę dziwne ze względu na to iż ta część fabularnie jest perfekcyjnym deserem do obiadu zwanym AC II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 16:22, Kajmal napisał:

Też nie wiem czy jakiś żart czy po prostu jacyś kretyni dobierali gry do danych kategorii.Nie
wiem co Deus,Dark Souls itd mają wspólnego ze strategiami.Gdzie nowe Anno?Wogle kolejna
durna lista, robiona krótko mówiąc przez kretynów.Ehhhh....brak słów.


Ostrzeżenie, za wysyłanie epitetów do innych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 17:22, Isildur napisał:

Ostrzeżenie, za wysyłanie epitetów do innych osób...


Ok, epitet poleciał, ale powiedz mi, tak jak chłop chłopu i gracz graczowi, jak tutaj inaczej określić ludzi, którzy grę action RPG (z naciskiem an action) nominują w kategorii najlepszeh gry strategicznej? Niby można lżej: laicy, nieobeznani, nie mający bladego pojęcia o grach... ale to jednak nie oddaje kalibru sytuacji, przyznasz chyba sam.

(dla jasności, nie polemizuję z Twoją decyzją o ostrzeżeniu, po prostu sam zastanawiam się, jak tu takich ludzi określić jednocześnie odpowiednio trafnie, a z drugiej strony kulturalnie. Serio, trudno by było...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalibru sytuacji nie oddają też chamowate komentarze forumowiczów, którym -odkąd pamiętam- żadna lista nigdy przenigdy się nie podobała (nawet jak postanowili sami ją stworzyć). A przecież to tylko jakaś głupkowata lista głupkowatych nominacji, można ją zignorować i oszczędzić sobie nerwów- nawet jeśli nie ma się już niczego innego do skrytykowania. Sklecili ją ludzie, dla których Deus Ex to strategia a Skyrim- gra fabularna bo widocznie chodzi tu o sam fakt przyznania czegokolwiek, a do tego najwyraźniej nie trzeba standardów;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować