Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Deluxe Ski Jump 4 - recenzja

21 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2012 o 19:05, Skull3 napisał:

Niech zrobię resztę jako DLC :p W końcu wszystkie dobre gry są pocięte, to czemu nie
DSJ też?

No bo właśnie dobre gry mogą być pocięte na dlc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 20:59, Marekku napisał:

Niesmaczny żart ? Widać, że ktoś nie miał zbyt ciekawych przeżyć ze znajomymi przy deesjocie

Mam bardzo miłe wspomnienia, co nie oznacza jednak, że będę popierał ocenę 6,5 dla gry, która nie przeszła żadnych poważnych zmian od 2005 roku i przy której muszę płacić abonament, żeby grać online. Absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wg. mnie to DSJ jest tylko 1 (oczywiście DSJ2) ;> Przepraszam, nie DSJ tylko "Małysz" :D Potrafiłem ze starym i z bratem po 5h grać podwójny puchar świata przy 30 zawodnikach. Odkąd jest 3d gra straciła urok :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 18:12, ScaredOfGhosts napisał:

> Z tymi 8 skoczniami to mocne przegięcie.
Też uważam, że to zdecydowanie za dużo :)


No właśnie, 1 skocznia by wystarczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry takie, jak DSJ czy Worms''y pokazują najlepiej, że przejście w 3D niekoniecznie musi oznaczać postęp w dobrym kierunku. Rozumiem, że mamy 2012 rok i gry wypada okrasić nowoczesną oprawą. Ale przecież można to zrobić tak, jak np. w Trine czy Street Fighter IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 17:40, Henrar napisał:

Zastanawiam się, czy DSJ2 dało by się na smartphonie puścić przez jakiegoś dosboxa...

Luzem. Na 5-letniej Nokii N95 da się odpalić Windowsa 95 i Dooma. Więc na nowszych smartfonach spokojnie DSJ pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 18:40, Dared00 napisał:

Luzem. Na 5-letniej Nokii N95 da się odpalić Windowsa 95 i Dooma. Więc na nowszych smartfonach
spokojnie DSJ pójdzie.

Heh, najpierw pomorduję się z Daggerfallem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoczni jest rzeczywiście za mało ale myśle że w niedługim czasie dojdzie sporo nowych. Ja już kupiłem key ponad rok temu, fajnie się gra ale brakuje komputerowego SI. Bo skakanie sam ze sobą jest po pewnym czasie nudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować