Zaloguj się, aby obserwować  
Czajanos

pomoc szukam starej gry

3 posty w tym temacie

Wpisywalem dane hasla w wyszukiwarke kilka razy ale albo byly błedy albo nic nie znalazlo a wiec o co chodzi. Pamiętam jak kiedys do Niezbednika bodajze byly dodane dema gier i jedna mi zapadla szczegolnie w pamiec tylko nie pamietam jej tytułu bo byłem bardzo mały...moge jedynie opisac to co pamietam. Wiem ze chodzilo o opieke nad zwierzakami i ze do wyboru byly psy i koty. Opcji opiekowania sie bylo mnóstwo w demie dostepne bylo tylko rzucanie pilki i drapanie. Na poczatku byla jakies chyba szarawe menu i jak sie gralo to chyba byly po lewo takie drzwiczki przez ktore wchodzily zwierzaki a tlo gdzie opiekowalismy sie nimi wygladalo jak gazeta. Szukalem gry na stronie komputer swiat nic nie znalazlem, w internecie pod fraza gra o zwierzakach wyskakuje mnóstwo wyników... więc jesli istnieje taki temat prosze o przekierowanie, a jesli kto kolwiek kojarzy ta gre (sadze ze jest ona z roku 1997 -2000) to prosze o napisanie tytułu poniewaz jest dla mnie wazna ze wzgledu na lata dzieciństwa z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 21:17, Czajanos napisał:

Wpisywalem dane hasla w wyszukiwarke kilka razy ale albo byly błedy albo nic nie znalazlo
a wiec o co chodzi. Pamiętam jak kiedys do Niezbednika bodajze byly dodane dema gier
i jedna mi zapadla szczegolnie w pamiec tylko nie pamietam jej tytułu bo byłem bardzo
mały...moge jedynie opisac to co pamietam. Wiem ze chodzilo o opieke nad zwierzakami
i ze do wyboru byly psy i koty. Opcji opiekowania sie bylo mnóstwo w demie dostepne bylo
tylko rzucanie pilki i drapanie. Na poczatku byla jakies chyba szarawe menu i jak sie
gralo to chyba byly po lewo takie drzwiczki przez ktore wchodzily zwierzaki a tlo gdzie
opiekowalismy sie nimi wygladalo jak gazeta. Szukalem gry na stronie komputer swiat nic
nie znalazlem, w internecie pod fraza gra o zwierzakach wyskakuje mnóstwo wyników...
więc jesli istnieje taki temat prosze o przekierowanie, a jesli kto kolwiek kojarzy ta
gre (sadze ze jest ona z roku 1997 -2000) to prosze o napisanie tytułu poniewaz jest
dla mnie wazna ze wzgledu na lata dzieciństwa z góry dziekuje :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6579&u=1115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować