Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare ma "naprawdę dobry" plan w zakresie DLC do Mass Effect 3

54 postów w tym temacie

Kicek666-6 jakie serwery? Chciałbym zauważyć, że co-op w multi opiera się na hoście a nie na dedykach. Jak ktoś ma gówniane łącze i będzie gospodarzem gry to logiczne jest, że będzie syf, lagi i co tam jeszcze może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 22:20, SarenkaB napisał:

A tutaj wciąż flejmują na DLC? ;O A czego żeście się spodziewali po jedynce i dwójce?

Akurat do jedynki był aby 1 dodatek i 1 DLC. Ale z DA 1 i 2 to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 22:20, SarenkaB napisał:

A tutaj wciąż flejmują na DLC? ;O A czego żeście się spodziewali po jedynce i dwójce?


Po spółce EA i Bioware nie spodziewam się niczego dobrego. Już dawno olałem ich wspólne gry. Z resztą, czy kiedykolwiek wyszło coś osobno bez ich wspólnej pracy ? Nie. To najgorsza symbioza jaką widziałem w życiu na rynku gier. A nie będę brzydko mówił bo tu nie wolno nic pisać na EA. Za to banują XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 22:42, Karanthir666 napisał:

Akurat do jedynki był aby 1 dodatek i 1 DLC.


Nie 1 dodatek i 1 DLC, a 2 DLC. To, że CDProjekt wspaniałomyślnie nazwał "Bring Down The Sky" dodatkiem nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 08:18, Lemonardo napisał:

Nie 1 dodatek i 1 DLC, a 2 DLC. To, że CDProjekt wspaniałomyślnie nazwał "Bring Down
The Sky" dodatkiem nic nie znaczy.

Dodatek, DLC, jedna cholera. Ważne, że były aby 2, a nie kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 22:11, TobiAlex napisał:

Jak będzie taki support jak w Space Marine czy Retrubition to jestem
podwójnie za.

rozumiem, że to słaby dowcip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 20:03, vegost napisał:

Obyście nie musieli kupować DLC, żeby urchomić gry :)

Tak się chwilę zastanowiłem nad tym co napisałeś i właściwie można na to spojrzeć inaczej. Nie jestem dokładnie w temacie serii ME, ale czy nie jest to tak, że aby zrozumieć co się dzieje w ME3, co się stało, że jest tak, a nie inaczej to trzeba zagrać w ME2 plus kupić fabularny dodatek łączący drugą część z trzecią? : P Właściwie sprowadza się to do tego, że aby zagrać w trzecią część trzeba kupić DLC : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 11:06, Damianuss1 napisał:

Nie jestem dokładnie w temacie serii ME, ale czy nie jest to tak, że aby zrozumieć co
się dzieje w ME3, co się stało, że jest tak, a nie inaczej to trzeba zagrać w ME2 plus
kupić fabularny dodatek łączący drugą część z trzecią? : P


Początek ME3 został tak pokastrowany w imię widowiskowości i szybszego przejścia do strzelaniny, że nawet zagranie w Arrival nie pomaga zrozumieć, gdzie jesteśmy i w zasadzie czemu. Z niewiadomych przyczyn wywalono proces, który byłby dobrym wprowadzeniem, nie wstawiając nic w zamian. A nie, wstawiając komiks który trzeba sobie znaleźć bodaj na IGN i który i tak nic nie wyjaśnia :P

Oczywiście obecny target BioWare i tak się nie przejmuje, bo chodzi im o strzelanie a nie fabułę i przewijają połowę dialogów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 12:18, Jester napisał:

Ja rozumiem, iz plan ten ma polegac na tym, ze Polacy nie beda mogli zagrac w niektore(te
wieksze) DLC.


DLC jeszcze nie wyszły. Owszem, można się tego obawiać patrząc na to co wyczynia EA POLSKA, ale póki co są to bezpodstawne zarzuty wobec ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 12:18, Jester napisał:

Ja rozumiem, iz plan ten ma polegac na tym, ze Polacy nie beda mogli zagrac w niektore(te
wieksze) DLC.


I aby ktos kto twierdzi ,ze same napisy daja kompatybilnosc z DLC , sie nie zdziwił nagle. Po EA mozna sie wszystkiego spodziewac. Sa jak horagiewka na wietrze. Ustawia sie jak im wiatr zawieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 12:29, Leos8 napisał:

DLC jeszcze nie wyszły. Owszem, można się tego obawiać patrząc na to co wyczynia EA POLSKA,
ale póki co są to bezpodstawne zarzuty wobec ME3.

Jakie bezpodstawne? Podstawe i to bardzo dobra daje mi Mass Effect 2. Czyzbys zapomnial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zapomniałem bo sam robiłem tłumaczenia z grupą do Lair of the Shadow Broker i Arrivala.
Jednakże DLC jeszcze do ME3 nie zostały wypuszczone i nie znamy oficjalnego stanowisku EA PL wobec nich. Tak więc owszem, same zarzuty są bezpodstawne, jednak obawy jak najbardziej mają swoje uzasadnienie, jeśli spojrzeć na ME2.
Od siebie dodam, że jeśli DLC do ME3 zostaną wydane to nie liczmy na jakieś dobre tłumaczenie jak to miało w przypadku mojej grupy, tylko na fuszerkę jak to zwykle z EAPL bywa.
Wspomnę tutaj przetłumaczenie "Keep up the pressure" z Dema ME3 na "Utrzymujcie presję" - wybuch śmiechu z mojej strony.

PS. Mogę was jednak zapewnić, że nawet jeśli jakimś cudem (co jest całkiem możliwe) EA PL nie wyda DLC do ME3 to grupa fanowska z Sociala je spokojnie przetłumaczy. Fakt, że zajmie to trochę czasu, ale będzie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 12:31, Jester napisał:

Jakie bezpodstawne? Podstawe i to bardzo dobra daje mi Mass Effect 2. Czyzbys zapomnial?


OOO ! I tu sie zgadzam ,ze nie powinnismy im dac o tym zapomniec. Zrobili Shit i umywaja od tego rece. Co z tego ,ze to bylo rok czy dwa temu. Nie mozemy udawac ,ze pada deszcz kiedy sikaja na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare ma "naprawdę dobry" plan w zakresie DLC do Mass Effect 3
Gra jeszcze nie wyszła, oni już o dlc gadają, ciekawe co już wycięli z podstawki, żeby móc później nią doić niepełną grę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm ... czyli standard. Nie będe kupować niepełnej gry. Poczekam z 2 lata na jakiś gold edition, z wszystkimi DLC zamieszczonymi wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2012 o 12:35, Bardock693 napisał:


OOO ! I tu sie zgadzam ,ze nie powinnismy im dac o tym zapomniec. Zrobili Shit i umywaja
od tego rece. Co z tego ,ze to bylo rok czy dwa temu. Nie mozemy udawac ,ze pada deszcz
kiedy sikaja na nas.


Ta? I jaki jest twój plan? Będziesz im wysyłał listy przypominające o tym jak nas olali? Nic nie zrobisz. Jedyną alternatywą pozostaje społeczność. Albo zagłosuj portfelem i nie kupuj gry, ale zapewniam Cię, że to i tak nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 12:43, Leos8 napisał:

Ta? I jaki jest twój plan? Będziesz im wysyłał listy przypominające o tym jak nas olali?
Nic nie zrobisz. Jedyną alternatywą pozostaje społeczność. Albo zagłosuj portfelem i
nie kupuj gry, ale zapewniam Cię, że to i tak nic nie da.


Jest wiele metod walki z takim wydawcom. Tak jak mowiles portfelem. A jak nie to, ja nie bede kupowal ich gier i tyle. Bede mial czyste sumienie wtedy ,ze nie wpycham EA kasy za nic. A jak jeszcze namowie do tego pare innych ludzi ...tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować