Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Mass Effect 3 - kolejny zestaw dla fanów i kolekcjonerów

26 postów w tym temacie

Jak wydoić trochę kasy od graczy?
1) Do sprzętu, który już masz w magazynach doklej logo z hypowanej gry, która wkrótce wychodzi.
2) Sprzedawaj w okolicach premiery.
3) Profit :)

Ale, powiem szczerze, że jakby mi ktoś sprezentował tę myszkę i klawiaturę to bym się nie obraził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja do dziś mam i używam podkładki pod myszkę z kolekcjonerki pierwszego Mass Effect, wystarczy :P Hype, jaki wydawca robi wokół tej gry, zaczyna osiągać niezdrowe poziomy. Ale przyznam, sprzęt wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko kto jest na tyle poj... ekhm, szalony by płacić taką kasę gdy może równie dobry i tańszy sprzęt mieć?
Najnajnajprawdziwsi fani i miliarderzy zarazem chyba ;-)

@Siriondel

A czego się spodziewałeś? W końcu to druga wielka premiera EA ostatniego czasu więc trzeba hypeować na maxa...
Pewnie tydzień lub kilka dni przed premierą czeka nas Launch trailer a w nim streszczenie całej fabuły, super epicka muzyka i najlepsze momenty kampanii które zaspoilerują wszystko... Mam zamiar trzymać się z dala od tych trailerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jestem negatywnie nastawiony do tego typu gadżetów związanych z konkretnym tytułem, powyższego zestawu też bym raczej wokół swojego pcta nie porozkładał, ale mysz prezentuje się genialnie, bojowo, ale elegancko, co do Razera niepodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziekuję pięknie ekipie gram.pl za ANULOWANIE mojezgo zamówienia na edycją kolekcjonerską, złożone 17 STYCZNIA w związku z ograniczonym nakładem.
Jako posiadacz edycji kolekcjonerskiej 1 części, 2 częsci obu zamówionych przedpremierowo czuję się oszukany.
Co mi po darmowej grze od EA w ramach rekompensaty jak trylogię chciałem zakończyć wszystkimi luksusami edycji kolekcjonerskiej w dniu premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

theReaper mam tak samo. dziewczyna zamówiła mi grę 17-01-2012r na urodziny bo wypadają prawie w dniu premiery a tu zoonk. To rewelacyjnie świadczy o gram.pl i EA. Mam pytanie czy Ea ogranicza nakład sprzedanych preorderów czy gram.pl pozwala zamawiać towar którego mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 20:25, theReaper napisał:

A ja dziekuję pięknie ekipie gram.pl za ANULOWANIE mojezgo zamówienia na edycją kolekcjonerską,
złożone 17 STYCZNIA w związku z ograniczonym nakładem.
Jako posiadacz edycji kolekcjonerskiej 1 części, 2 częsci obu zamówionych przedpremierowo
czuję się oszukany.

Przepraszam bardzo, ale co gram.pl ma do ograniczonego nakładu EK ME3? To EA dało sklepom szacunkową ilość egzemplarzy i dało ciała. Zresztą nie tylko w Polsce, bo za granicą też anulują kopie.

Nie wspomnę już o tym, że regulamin sklepów internetowych ma klauzulę, która mówi wyraźnie, że sklep ma prawo anulować zamówienie z takich czy innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka i futerał na iPhone''a nawet mi się podobają (jednak ich nie kupię, bo iPhone''a nie posiadam, a ze swoją ukochaną Logitech MX 518 nie mam zamiaru się rozstawać). Reszta to - jak dla mnie - takie trochę pstrokate, tandetne koszmarki. Z pewnością są starannie wykonane, jednak zbyt mocno kojarzą mi się z zabawkami, jakie można zobaczyć na "wschodnioeuropejskim" bazarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również cofnięto zamówienie na EK z 11 stycznia. Dlatego idę do tańszej konkurencji, bonus słaby jest żebym się przekonał. Nie żebym był specjalnie zły bo się tego spodziewałem ale wątpię, że byłem jednym z ostatnich którzy zamówili w naszym kraju na gramie ;p

A gadżety brzydkie, za mało bajeranckich kolorowych elementów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nigdy nie miałam powodów by źle sie wypowiadać na temat dystrybucji gier przez gram.pl. Potrafie wytrzymać to, że dostałam jakiś element gry trochę póżniej. Zamówiłam EK Mass Effect 12 stycznia, a dziś dowiedziałam się, że anulowano moje zamówienie, bo zamówiłam czegoś czego oni nie mają dla mnie. Może to komuś wydać się głupie, lub dziecinne, że teraz siedze i po mojej twarzy lecą łzy, ale gdy czeka się na coś na co sam zarobiłeś, zapracowałeś na tą jedyną w swoim rodzaju przyjemność, a potem zostaje ona odebrana. Nie wiem czy teraz bardziej mi jest smutno, czy bardziej was nienawidzę. Tak się cieszyłam, że mam na co czekać na urodziny, a teraz...tego mi nie zrekonpensujecie. Nie chce od was niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 01:38, Vojtas napisał:

No to się narobiło. Przedstawiciel Gram.pl wypowie się tutaj?

Wszystko jest w wątku Akne.
I nie, gram.pl tutaj nie zawiniło. Zamówienia są anulowane na całym świecie. Odsyłam na sociala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej dramatu i jeszcze mniej myślenia. Gram.pl dostaje nakład od EA, EA zmniejsza nakład. Ergo miej pretensje i płacz pod siedzibą EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem sprzętu robionego pod konkretny tytuł. ale słuchawki, klawiatura i myszka podobają mi się. Gdyby ktoś sprezentował mi taki sprzęcik, to nie pogniewałbym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować