Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt wyda pierwszą część Torchlighta w pełnej polskiej wersji językowej

34 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2012 o 23:08, Cygi napisał:

Dokładnie, przydałaby się Diamentowa Edycja NWN 2.


Na Steamie jest, jak kogoś nie interesuje pudełko i dubbing i praktycznie zawsze jest w promocjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wróże sukcesu w takiej cenie. Jeszcze bym zrozumiał Ekstra Klasykę, ale 40 zł? Bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:09, Henrar napisał:

Na Steamie jest, jak kogoś nie interesuje pudełko i dubbing i praktycznie zawsze jest
w promocjach :)


Primo - akurat polska wersja jest dobra. Obecnie mało kto ma czas ślęczeć ze słownikiem (który nie zawsze pomoże w niektórych przypadkach) na kolanach. Nie te czasy. Zresztą obecne gry akcji są tak skonstruowane, że nawet bez angielskiego można w nie grać. (joke)
No chyba że dla ciebie drobnostką jest granie w takiego np. Planescape Tormenta po angielsku :]

Secundo - przeciwstawianie się polskim wersjom językowym - i kupowanie angielskich - napotyka opór w przypadku gier cRPG. Parę promocji było ale... nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 23:40, SpecShadow napisał:

Primo - akurat polska wersja jest dobra.

Nie zgodzę się. Jest słaba, ale i tak lepsza od angielskiej. A to już coś.

Dnia 21.02.2012 o 23:40, SpecShadow napisał:

Obecnie mało kto ma czas ślęczeć ze słownikiem (który nie zawsze pomoże w niektórych przypadkach) na
kolanach. Nie te czasy.
obecne gry akcji są tak skonstruowane, że nawet bez angielskiego można w nie grać. (joke)

Ej, Obsidian jeszcze z tym walczy :P

Dnia 21.02.2012 o 23:40, SpecShadow napisał:

No chyba że dla ciebie drobnostką jest granie w takiego np. Planescape Tormenta po angielsku

Nah, kiedyś spróbuję w to zagrać po angielsku (kupię na GoGu, bo mam polską wersję od CDP). Trzeba to sprawdzić :)

Dnia 21.02.2012 o 23:40, SpecShadow napisał:

Secundo - przeciwstawianie się polskim wersjom językowym - i kupowanie angielskich -
napotyka opór w przypadku gier cRPG. Parę promocji było ale... nie.

Przeciwstawiam się i jakoś żyję. Ba, od momentu przejścia na gry tylko po angielsku mój język znacznie się polepszył.

Spoiler

Gdyby za czasów szkolnych grać po niemiecku... ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 21:22, maciekwitek napisał:

A jak wtedy ktoś nie chciał, a teraz chce? Gdzie można kupić stare numery magazynów?
Nie pytam o allegro.


W wydawnictwie Bauer. Zresztą w newsie jest błąd. Torclight w Polsce został wydany w 2010 roku, w 2011 zaś trafił do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie ma pudełka i dubbingu. ;)

Wydanie takie jak jedynka było by dla mnie lepsze.

...zresztą, nie jestem nawet zarejestrowany na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować