Zaloguj się, aby obserwować  
goros

Odwołanie Edycji Kolekcjonerskiej ME3

10 postów w tym temacie

Witam,
właśnie dostałem wiadomość od Gram.pl, że został ograniczony nakład Edycji Kolekcjonerskiej ME3! I moje zamówienie zostało anulowane. Czy ktoś również doznał tej nieprzyjemności dzięki naszemu kochanemu EA? Czy ktoś może wie, co jest przyczyną zmniejszenia nakładu?


pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 20:58, Artur_Pawlak napisał:

Mnie też anulowali, a pokazalo ci sie wybor tych gier z ea classic? bo mi nie



Sporo osób (ja też) ma dokładnie to samo, mam nadzieje, że ktoś z gram.pl się w końcu wypowie bo jest to sytuacja trochę denerwująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także zamówiłem ma gramie preordera kolekcjonerki, bo to była najlepsza wg mnie oferta. A po przeczytaniu przed chwilą maila mogę powiedzieć tylko tyle, że kumplom na skype uszy zwiędły. Nie wiem jak nazwać to, że można zamówić grę DOSTĘPNĄ w sprzedaży, a po kilku tygodniach EA mówi, że cały nakład został wyprzedany, a uczciwym ludziom pisze się wiadomości, że zamówienie zostaje anulowane.
Piszę uczciwym, bo zawsze jakimś trafem znajdzie się kilkanaście osób, które na allegro wystawią po 10 sztuk kolekcjonerki w cenie grubo ponad 200 złotych. Taka to sprawiedliwość? Ci co chcą kupić kolekcjonerkę i grać, nie mają takiej możliwości, a hieny (które nawet nie rozpakują płyt) żerujące na okazji zarabiają grube pieniądze? Najpierw trzeba usunąć zamówienia od takich osób, a nie zwykłych fanów...

Kij mnie obchodzi, że zamiast tego oferuje się grę z EA Classics. Może ktoś znajdzie coś dla siebie, ale co ma powiedzieć osoba, która w tej liście widzi gry które ma lub te, które go wogóle nie interesują?

Wina leży i po stronie EA, i sklepów, tyle powiem...

(Tekst kilkukrotnie zmieniany, chcąc nie jechać łaciną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie daty w których zamówiliście Kolekcjonerkę, jeśli możecie. Staram się ustalić pewien "pułap" bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 21:54, Leos8 napisał:

Podajcie daty w których zamówiliście Kolekcjonerkę, jeśli możecie. Staram się ustalić
pewien "pułap" bezpieczeństwa.

Wszystko ze stycznia jest anulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiuje jeszcze post akne: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10149


Informacja odnośnie ograniczenia nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 3 na PC:

Niestety z przykrością informujemy, ze nakład tego produktu będzie ograniczony i nie będziemy w stanie zrealizować wszystkich zamówień - Klienci, którzy złożyli zamówienia najpóźniej i nie "załapali się" na ilość sztuk, którą dostanie sklep gram.pl, zostali dziś o tym poinformowani mailowo.

Polski oddział Electronic Arts zaproponował Im rekompensatę w postaci zamiany zamówienia na edycję standardową i gratisową grę do wyboru (informacja w mailu ze sklepu gram.pl).

(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować