Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona z ukrytą wiadomością!

64 postów w tym temacie

Trzy strony, a nikt nie napisał, że

Spoiler

te konie mogą być z outra. Spójrzcie na jeźdzców, mają nilfgardzkie słońca, czyli pewnie przekraczają Jarugę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czują oddech Skyrim na plecach, to ciągną pomysły ale lepiej zajęli by się sami 3, a fanów ruszyli do tworzenia modów do 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie jeździło by się płotką, ale nwm czy do świata drugiego Wieśka się przyda. Większość dróg to wąskie uliczki i ścieżki i nie ma tam dużej przestrzeni na jazdę konno. W W1 to jeszcze rozumiem, ale i tak fajny pomysł mimo wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 00:16, vegost napisał:

To jest dość zabawne, że dopiero teraz dodają w patchu zawartość, której nie było podczas
premiery.. Mówa tutaj o trzecim akcie, który był traktowany jako epilog niż pełnoprawny
akt gry. Dla mnie takie zabawy z graczami to jakaś parodia. Dobrze, że jeszcze nie kazali
płacić za to jak to było w Epic Games :) Coś było na płycie, ale żeby to odblokować trzeba
było zapłacić buha. No no redzi lipa jak nie wiem co :) Wszystko dla konsolowców taki
mamy świat :)

Niezłe masz odjazdy, kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 14:37, MattStifler napisał:

w 28 sekundzie filmiku widać, że Geralt ma tatuaz na szyi. Czyżby po fryzurach dodali
także tatuaze? :)


A to nie jest ten tatuaż, który Geralt robi sobie po zachlej-imprezie z Siłami Specjalnymi Temerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cyp3k

Owszem napisałem o tym w moim poście na pierwszej stronie... Oj nie chciało się czytać, co?

@MattStifler

Ten tatuaż był dostępny już wcześniej, po biesiadach z niebieskimi paskami...

@Nalfein

Jedyne co tam zauważyłem to

Spoiler

płonące Loc Muine i gapiący się na nie Radowid, oraz Nilfgaardczycy

z pierwszego trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 01:18, Smooqu napisał:

Boże, dać komuś coś za darmo i od razu pojawi się paru pieniaczy.

Heh czytaj: Malkontentów! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja w 28 sekundzie widzę tatuaż na szyi Geralta więc może będzie możliwość robienia tatuaży.Tylko nie wiem jaki to ma sens skoro postać prawie przez całą grę nosi zbroję, ewentualnie na przerywnikach filmowych gdzie Geralt chędoży było by to widać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Edycja Rozszerzona na PC wyjdzie też w edycji pudełkowej. Nie chcę kupować premierowej wersji, po to aby wszystko ściągać, a mam wolnego neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami co do tego że gra powinna mieć choćby te 4 godziny w premierowej wersji ale zastanówmy się przez moment, kto grał w wiedźmina od premiery tak jak ja i przeszedł go na każdym poziomie trudności odkrywając wszystko po drodze męcząc się ze zdobywanie materiałów do zbroi, ustalać rozwój postaci, czy nawet ucząc się blokowania przez 30 godzin (choć gra dla dobrego gracza starcza na 20 ), to komu? pytam komu? będzie się chciało grę przechodzić po raz setny by zobaczyć głupie 4 godziny czy w jakiejś głupiej cutscence konia jak ma teraz produkcję typu mass effect 3 czy batterfilda 3 ?? litości red się nie popisało niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 16:46, jakub1991 napisał:

komu? pytam komu? będzie
się chciało grę przechodzić po raz setny


Skąd wniosek, że ludzie po 100 razy przechodzili grę? Niejeden gracz nigdy nie skończył pierwszego przejścia, a co dopiero mówić o kolejnych.

Dnia 24.02.2012 o 16:46, jakub1991 napisał:

by zobaczyć głupie 4 godziny czy w jakiejś głupiej cutscence konia
jak ma teraz produkcję typu mass effect 3 czy batterfilda 3 ??


Ale kto ci każe grać? Zró dobrze BioWare/EA/DICE i nie marudź, człowieku.

Dnia 24.02.2012 o 16:46, jakub1991 napisał:

litości red się nie popisało niestety :/


Sam się nie popisałeś. Zdolnością logicznego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować