Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak powstawała FIFA 12? Odpowiedź na to pytanie poznamy na kanale National Geographic

6 postów w tym temacie

Adam Berlik

Niebawem będziemy mogli dowiedzieć się, jak powstawała FIFA 12 – najnowsza i zarazem najlepsza odsłona cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Program na jej temat zostanie wyemitowany w polskiej telewizji.

Przeczytaj cały tekst "Jak powstawała FIFA 12? Odpowiedź na to pytanie poznamy na kanale National Geographic" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 13:31, adjas napisał:

HAHAHHA to jest super gra????
Już wolę Tetrisa


Też mnie to rozśmieszyło.Ciekawe ile dostali za raklamę?!FIFA12 nie jest super, tylko jest średniakiem jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolegów wyżej to bardzo śmieszy. Mnie osobiście cieszy fakt, że w telewizji pojawiają się tego typu ciekawe i ambitne (fakt, może opłacone przez firmy trzecie) produkcje. Niestety polskie korporacje nie tworzą niczego wartego uwagi. Płacimy abonament, a telewizja kręci za to koleje bezmyślne seriale, idiotyczne show. Dobrze, że są firmy pokroju BBC, które wierzą w inteligencję telewidza. I dobrze, że ktoś pokazuje społeczeństwu co to są gry i jaki jest stopień ich skomplikowania. Większość zdaje się nie mieć takiej świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem coś podobnego na Discovery, w programie "Jak to jest zrobione?", ale dotyczyło grafiki w grach, a za przykład posłużyło... Prince of Peria: Piaski Czasu :)
Co do "awesomowości" gry... no cóż. Nie ma tutaj chyba nic przełomowego, co zadecydowałoby o tym, że FIFA stanowi najlepszą grę. Ale jak wiemy - EA ma pieniądze, a telewizja lubić pieniądze... tak jak Kaka, Rooney i Ronaldo pokazani na filmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 14:26, Kajmal napisał:

> HAHAHHA to jest super gra????
> Już wolę Tetrisa

Też mnie to rozśmieszyło.Ciekawe ile dostali za raklamę?!FIFA12 nie jest super, tylko
jest średniakiem jakich wiele.

Pokaż mi lepsza piłkę na konsole, no słucham? Tylko nie mów że PES bo to śmieszne. Program na pewno obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować