Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Diablo III jak średni film M. Night Shyamalana

78 postów w tym temacie

Obniżcie zatem swoje oczekiwania, ale pomimo tego i tak kupcie grę, a wszystko będzie dobrze. Ok?

Ok. Tylko obniżcie cenę, a wszystko będzie dobrze :)

^^ Myślę, że to jest racjonalna, uczciwa propozycja. Gra jest okrutnie uproszczona w stosunku do części drugiej, na wielu płaszczyznach jest mocno "out of date", wyglada jak średniak o przeciętnym budżecie przeznaczony tylko do cyfrowej dystrybucji, a takich gier jest dziś na pęczki. I (w sumie) bardzo dobrze - takie gry też są potrzebne, takie gry też znajdują swoich odbiorców.

Są dwa "ale" - większość deweloperów nie nazywa swoich średniaków produkcją klasy AAA i nie hajpuje ich ponad miarę (tak jak nikt nie nazywa "poldka" mercedesem, choć jedno i drugie ma cztery koła, silnik i jeździ) - to raz. A dwa - większość deweloperów i wydawców nie żąda za swoje średniaki astronomicznej kwoty :)

Więc dla mnie sprawa jest jasna - skoro sam Blizz robi pierwszy krok i bardzo otwarcie przyznaje, żeby nie oczekiwać za wiele, to niech zrobi krok drugi i za produkt, od którego nie można za wiele oczekiwać nie zdzierać z frajerów kosmicznej kasy :)

Myśłe, że w przeliczeniu na złotówki 80 zł. to max - żądanie większej kwoty śmiało nazwę zdzierstwem, bezczelnością i brakiem poszanowania swoich własnych klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł artykułu jest nietrafiony.... Bashiokowi chodziło bardziej o to, że nawet diablo 1/2 nie było grą idealną i diablo3 będzie kontynuacją tej nie-idealnej gry. A artykuł sugeruje jakgdyby Bashiok sam przyznał, że d3 będzie niezbyt godnym następcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 15:15, Lordpilot napisał:

^^ Myślę, że to jest racjonalna, uczciwa propozycja. Gra jest okrutnie uproszczona w
stosunku do części drugiej, na wielu płaszczyznach jest mocno "out of date", wyglada
jak średniak o przeciętnym budżecie przeznaczony tylko do cyfrowej dystrybucji, a takich
gier jest dziś na pęczki. I (w sumie) bardzo dobrze - takie gry też są potrzebne, takie
gry też znajdują swoich odbiorców.

Są dwa "ale" - większość deweloperów nie nazywa swoich średniaków produkcją klasy AAA
i nie hajpuje ich ponad miarę (tak jak nikt nie nazywa "poldka" mercedesem, choć jedno
i drugie ma cztery koła, silnik i jeździ) - to raz. A dwa - większość deweloperów i wydawców
nie żąda za swoje średniaki astronomicznej kwoty :)

Więc dla mnie sprawa jest jasna - skoro sam Blizz robi pierwszy krok i bardzo otwarcie
przyznaje, żeby nie oczekiwać za wiele, to niech zrobi krok drugi i za produkt, od którego
nie można za wiele oczekiwać nie zdzierać z frajerów kosmicznej kasy :)

Myśłe, że w przeliczeniu na złotówki 80 zł. to max - żądanie większej kwoty śmiało nazwę
zdzierstwem, bezczelnością i brakiem poszanowania swoich własnych klientów :)


tylko nikt z blizzarda nie powiedział żebyśmy nie oczekiwali z byt dobrej gry ani tego z D3 będzie średniakiem a to że pepsi nie zna angielskiego to nie winna blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Obniżcie zatem swoje oczekiwania, ale pomimo tego i tak kupcie grę, a wszystko będzie dobrze. Ok? "

eee, że co proszę?! ^^

nie mam więcej pytań...
IMO
żałosne po prostu... gdybym był WIELKIM fanem Blizzarda byłbym oburzony, ale nie jestem, bo jakiś czas temu zdałem sobie sprawę za jakich idiotów mają graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co ma do rzeczy znajomość (lub jej brak) angielskiego przez pepsiego. Bashiok pewnie sobie po prostu tak żartował, przez co jednak wywołał falę nieprzychylnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 16:01, Demagol napisał:

Nie wiem, co ma do rzeczy znajomość (lub jej brak) angielskiego przez pepsiego. Bashiok
pewnie sobie po prostu tak żartował, przez co jednak wywołał falę nieprzychylnych komentarzy.


To że nie potrafił przetłumaczyć poprawni postu bashioka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bashiok napisał tak ponieważ zauważył, że może szykować się problem, który dotknął np. Half Lifa 2. Czy HL2 jest świetną grą? Tak. Co za to mieliśmy w recenzjach? "Spodziewałem się więcej". Blizzard zauważa jak wielkie wymagania sobie niektórzy wymyślają i chciał ostudzić ich zapędy licząc na to, że "mądrzy" gracze zrozumieją co ma na myśli... jak widać było to zbyt optymistyczne założenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 16:05, ZubenPL napisał:

To że nie potrafił przetłumaczyć poprawni postu bashioka.


A co źle przetłumaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś rozbuchane nadzieje względem fabuły D3 a ten okaże się "godnym następcą D2", to, nomen omen, się nadzieje. Jezz, Diablo to hack n'' slashe, masowa rozwałka i "elementy RPG a nie "epicka historia o genialenej narracji".
Fabuła i Diablo w jednym zdaniu? Dobre, dobre:)

BTW
"So just like, lower those expectations, but still definitely buy the game please, and everything will be just fine. K?"
to po naszemu
A więc tak samo [jak mówiłem odnośnie kolejnych "wtórnych" filmów Shyamalna] obniżcie oczekiwania, ale mimo to proszę (obiecuję): kupcie grę a wszystko będzie w porządku. OK?
IOW Skoro oglądacie z radością kolejne wtórności od "Hindusa", to przełkniecie i wtórność od Blizzarda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, zacznijcie robić newsy z każdego postu Bashioka, przecież on strasznie często trolluje :f Haha, o rany, fajne reakcje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pętla zaczyna się zacieśniać. Porównanie do Shyamalana nie brzmi dobrze. :D Szczerze, po ostatniej informacji o dość radykalnych zmianach w grze zaczałem sądzić, że Blizz gubi się w pomysłach na nowe Diablo. Oby Diabełek nie zawiódł fanów, wówczas pękłby mit Blizzarda jako producenta wyłącznie hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Albo piszą to specjalnie aby po premierze gdy gra rozejdzie się w milionach egzemplarzy napisać "aaa, to niesamowite, nie przypuszczaliśmy takiego sukcesu". Lub myślą że ludzie zastanowią się "hmm... rzeczywiście jest średnio?, Niemożliwe, muszę sam się przekonać"
2. Może mówić prawdę, niestety jak dla mnie Diablo 3 nie prezentuje nic szczególnego i myslę że może nie sprostać oczekiwaniom. W betę nie grałem ale mówię to w oparciu o materiały wideo itp.
Mogli ogłosić Diablo 3 dwa lata później niż to zrobili. Bo zaczyna się to robić irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 17:00, lastvegas napisał:

Pętla zaczyna się zacieśniać. Porównanie do Shyamalana nie brzmi dobrze. :D Szczerze,
po ostatniej informacji o dość radykalnych zmianach w grze zaczałem sądzić, że Blizz
gubi się w pomysłach na nowe Diablo. Oby Diabełek nie zawiódł fanów, wówczas pękłby mit
Blizzarda jako producenta wyłącznie hitów.


Blizzard od czasu Diablo 2 stał się studiem, który robi średnie gry. I teraz z każdą nową grą jest coraz gorzej. Ze Stara 2 też miał być hicior a wyszedł średniak ? Oczekiwałem po tej grze czegoś więcej a w dniu premiery wyszło źle. Z Diablo 3 też tak będzie. Jest za dużo kombinowania na siłę. Wymysły ludzi, którzy grają w betę nie spodobają się wszystkim. Więc przesuwanie premiery bo Blizzard dowiedział się od beta testerów, że to jest złe i to też jest śmieszne :) Oni jako studio, muszą sami wiedzieć jak zrobić, żeby było dobrze. Tester ma wyłapywać błędy a nie mówić twórcą, że mają zmienić kompletnie system run bo im się nie podobają. Średniak gwarantowany, tylko ile za ten średniak sobie policzą bo cena 200 zł za przesuwy i bajkową oprawę graficzną się nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest brutalna ale Blizzard nigdy nie wydał nic "oh ah uh". O ile mam i lubię ich gry, to daleko im do cudowności. Każda kolejna zaś jest coraz słabsza. O ile Starcraft był po prostu solidnie zrobiony(choc i tak go prawie 10 lat łatali..)o tyle juz Starcraft 2 to średniak na 1 raz.

Ten sam proces degradacji widać w WoWie a fakt, że co chwilę coś zmieniają zamiast rozbudowywać o nowe elementy też pozytywne nie jest. Pandorium tylko dobije trumnę :)

Osobiście wolę "małe" studia, któe stawiają na coś innego niż główny nurt sprzedaży. Już ponad 30h bawię się w Back in Action. Magicka, Deus Ex. Można jeszcze robić coś poza "setnym CODem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś, niejaki "pepsi", który co chwilę wrzuca na gram.pl "niusy" o diablo3 to idiota. Albo celowo przeinacza słowa niebieskich albo najzwyczajniej w świecie nie zna angielskiego.
Że też takich kretynów tu trzymają :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kółko to samo, przy każdej części. Średnia, wielka, lipa, jest już stara, wygląda jak kupa.

Słodko się to czyta, to samo będzie przy diablo 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 16:35, zadymek napisał:

Jeśli ktoś rozbuchane nadzieje względem fabuły D3 a ten okaże się "godnym następcą D2",
to, nomen omen, się nadzieje. Jezz, Diablo to hack n'' slashe, masowa rozwałka i "elementy
RPG a nie "epicka historia o genialenej narracji".
Fabuła i Diablo w jednym zdaniu? Dobre, dobre:)

ups, widzę, że z jakiejś dziwnej przyczyny "urwał mi się wątek"
Poniżej powinno stać:
To nazywam rozbuchanymi oczekiwaniami i ich "studzeniem", na resztę Blizzard sam sobie w pocie czoła zapracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować