Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2K Games ujawnia datę premiery Borderlands 2; jest też nowy gameplay trailer

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy już, kiedy światło dzienne ujrzy Borderlands 2. Jak się okazuje, termin wydania wyznaczono na ten rok, choć wcześniej Take-Two informowało, że gra pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2013.

Przeczytaj cały tekst "2K Games ujawnia datę premiery Borderlands 2; jest też nowy gameplay trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi trochę że Cenega będzie wydawać 2 po tym jak wydali pierwszą część nawet bez napisów... Jedynka mi za bardzo nie podeszła ale może 2 kupię, premierowo albo w GotY na Steam. Trailer fajny, nakręca i pokazuje postacie z jedynki, choć kilka jest nowych. Lipa z tymi bonusami, bo jeśli nie kupisz w pre-orderze to nie dostaniesz możliwości lootowania złotych skrzyń :-/, paczki z bronią najprawdopodobniej będą zawierać najlepsze pukawki w grze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wrzesień. Niestety (albo raczej stety), ale B2 wygrywa z Far Cry 3.

Edit: Chociaż patrząc na to co dają do zamówień przedpremierowych to nie jest tak pewne z tym FC3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masa nowych elementów broni, pokręceni przeciwnicy, zróżnicowane krajobrazy, Claptratp i 87 bazylionów broni.
Tylko te nowe postacie jakoś mi nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie przyrządzony trailer. Że tak powiem - rzygam tęczą i nie mogę sie doczekać września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dooobre. :D Ja to chce już. Jak trailer jedynki mnie przekonał do zakupu, tak teraz myśle nad złożeniem preordera na dwójeczke. Muza jak zwykle dobra. Z wrażenia chyba wrócę do jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zomg, wcześniejsza premiera? Rewelacyjna wiadomość. Jak ktoś wyżej, rzygam tęczą i nie mogę się doczekać bazyliardów gnatów, prześmiesznych przeciwników i masy questów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja troche ponarzekam, bo miałem nadzieję, że jednak premiera będzie za rok. W tym juz bedzie tyle rewelacyjnych gier, że czasu nie starczy.
Drugie narzekanie to wydawca... Bożeeee, dlaczego znowu Cenedzą?! Grrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 17:42, SpecShadow napisał:

Borderek 2? O tak.
Dubstep? Nope.

Dubstep jest akurat ok.

Co do gry to jedynka mnie porwała raptem na parę godzin, zobaczymy jak będzie z dwójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? No dobra, wersja GOTY kosztuje swoje, ale jeżeli wystarczy Ci zwykła to, nie reklamując, konkurencyjny serwis, którego nazwa oznacza w języku angielskim "poruszać się" sprzedaje po niecałe 35zł.
Bardzo się cieszę na dwójeczkę. Mimo, że w jedynkę nie grałem to chyba się skuszę :)
Powiecie mi tylko czy Cenega - tak jak to wyglądało w Falloucie - zawaliła sprawę DLC w pierwszych Borderach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 22:04, wojcio102 napisał:

Co? No dobra, wersja GOTY kosztuje swoje, ale jeżeli wystarczy Ci zwykła to, nie
reklamując, konkurencyjny serwis, którego nazwa oznacza w języku angielskim "poruszać się" sprzedaje
po niecałe 35zł.
Bardzo się cieszę na dwójeczkę. Mimo, że w jedynkę nie grałem to chyba się skuszę :)
Powiecie mi tylko czy Cenega - tak jak to wyglądało w Falloucie - zawaliła sprawę DLC
w pierwszych Borderach?

E tam, lepiej wybrać wersję GOTY pierwszych Borderlands w Media Markcie, Gram.pl lub w Ultimie. Cena od 60 do 69 zł. Da się przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands GOTY można często na Steamie dostać w dobrej cenie, gdzieś ok. 35zł. Z reguły na promocję weekendową wrzucają. Taka cena za taką zawartość nie jest już wysoka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer taki sobie, muza kiepska. Ogólnie bez szału. Borderlands było dość ciekawą nową marką (choć pod koniec gra robiła się trochę nudnawa). Niestety nie czuję się specjalnie zachęcony do grania w drugą odsłonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować