Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC z Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 3 do nabycia także osobno

40 postów w tym temacie

Ciekawe jaki będzie następny krok EA i reszty branży. DLC z zakończeniem? DLC z teksturami HD?

Wróżę temu dodatkowi świetlaną przyszłość. Większość graczy to bydło i się rzuci na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:51, Smooqu napisał:

Ciekawe jaki będzie następny krok EA i reszty branży. DLC z zakończeniem? DLC z teksturami
HD?

Wróżę temu dodatkowi świetlaną przyszłość. Większość graczy to bydło i się rzuci na to.


DLC z (mniej więcej) zakończeniem już było, w 2008 przy okazji Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:51, Smooqu napisał:

Ciekawe jaki będzie następny krok EA i reszty branży. DLC z zakończeniem?


DLC już teraz wydawane są po to, żeby zachęcić graczy do poznania pełnej historii.

Swoją drogą radujmy się będzie można nabyć DLC z EK!

Nic więcej nam do szczęścia nie potrzebne, pozostaje wychwalać BW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 14:36, Ostrowiak napisał:

> DLC z teksturami HD?

Zabawne, że wspomniałeś...

Najzabawniejsze jest to, że ME3 wraz z płatnymi DLC lub bez sprzeda się i tak w co najmniej 3 lub 4-krotnie większej liczbie egzemplarzy niż taki Wiedźmin 2 gdzie wszystkie DLC były i będą darmowe... Co za paradoks... Ale cóż, takie czasy... Eh, szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś myślał że będzie inaczej??
Od kilku lat rośnie rynek mikrotransakcji i płatnych DLC a co za tym idzie w grach singlowych jakaś broń czy inny dodatek który kiedyś był za darmo obecnie jest płatny.
A jak pamiętam EA i Bioware raczej w całej serii Mass Effect nie stroni od płatnych dodatków wyjątkiem było chyba Cerberus Network tam dali chyba kilka rzeczy gratis a potem co lepsze były płatne.
Co do wycinania żadna nowość w ME 2 już było tak z Kasumi teraz to, kończą się czasy kiedy gry były po 100 zł zaczyna się era 200 zł za grę + co ważniejsze DLC a jako że to koniec trylogi i dodano multi, to samych dodatków czeka nas masę.
I dziwić się że rośnie piractwo bleh...
Co jak takie coś się widzi to dziwi jak nagradza się za kupowanie legalnych kopii gier :D
Kup 70% gry potem w ratach 30% za wartość tego początkowego 70%.
Ciekawe kiedy muzyka w grze i sam loader będzie płatny hmm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME2 miał dodatkową postać dla pierwszych nabywców gry.
DA2 dla preorderowców każdej wersji.
ME3 tylko w edycji kolekcjonerskiej.
What''s next? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:41, Ypaev napisał:

No i co teraz my jako gracze, w okresie tak bliskim premiery mamy zrobić jak nam anulowano
zamówienie? Nie chcę Originu i wersji digital. Cały Origin jak dla mnie może trafić szlag.


Poczekać na GotY?, Pograć u kolegi?, Pokazać że jak oni mają cię w d**ie to ty ich też?, Zastosować mniej legalne metody?
Niepotrzebne skreśl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze o tym nie powiedzuieli w pazdzierniku czy w listopadzie... to wtedy bym zlozyl zamowienie... a tak niezdazylem zlozyc zamowienia na EK bo jak wrocilem z roboty to akurat tego dnia napis "naklad wyczerpany"...wiec niestety musialem zamowic standardowa... pewnie jakbym wiedzial o tym DLC to odrazu w pazdzierniku bym zamowil (jak z BF3 dlugoo przed).... jednak z tego co widze to i tak kupcu zostali wyrolowani i ich zamowienia na EK zostaly anulowane... chamskie zagranie... ja coz pewnie DLC nie kupie do czasu kiedy nie stanieje...bo 50zl za 1misje i 1postac to jednak przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw gram.pl zbiera masowo zamówienia na edycje kolekcjonerskie, tylko po to aby następnie je anulować. Czuję się przez to poszkodowany i nie zamierzam więcej korzystać z takich "ofert" tej firmy, gdyż to już nie pierwszy taki przypadek. Chyba komuś wielkość zaczęła zasłaniać rzetelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA w ramach rekompensaty tym co anulowali,przy zamówieniu wersji standard dają gratis z katalogu Stare i Niechodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to najpazerniejszy i beznadziejny dysrtybutor elektronicznej rozrywki jakiego znam. Dlaczego:
1. Ceny gier premierowych z kosmosu.
2. Ceny takich starych gier jak Ojciec Chrzestny 2 - prawie 20 zł porażka.
3. Brak reedycji gier w seriach ekonomicznych takich ja Nowa Xtra Klasyka CD Projekt oraz Pomarańczowa Edycja Cenegi.
4. Stosunek do Polaków, Węgrów i Czechów - brak spolszczeń do dodatków tj. Kryjówka Handlarza Cieni, żenada, olali nasze nacje ciepłym moczem a żądali za swój produkt tyle samo co od reszty świata. Jest to lekceważenie.
5. Kopniak w tyłek osób które zamówiły edycję kolekconerską Mass Effect 3 i im na miesiąc przed premierą pokazano palec. TO JEST DZIADOSTWO. Szkoda że Cenaga lub CDProjekt nie stoją za tym tytułem.
Gdyby nie czadowe tytuły ze stajni tego dystrybutora tj. The Saboteur, FIFA, Mass Effect omijał bym łukiem tych DZIADÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To DLC moim zdaniem to jakaś pomyłka, nie można wydać jakiegoś zbiorowego dodatku zawierającego jakieś pożądne rozszerzenie a nie rzucają jakieś karabiny, zbroje i inne duperele i każą sobie za to niemało płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć wkurza mnie to, że wycinają towarzyszy z gry i sprzedają osobno w dodatkach. A gadki Bioware że ukończyli standardową i wzięli się na prędce za dodatek jakoś mnie nie przekonało, mi to pachnie kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 15:40, Robson79 napisał:

To DLC moim zdaniem to jakaś pomyłka, nie można wydać jakiegoś zbiorowego dodatku zawierającego
jakieś pożądne rozszerzenie a nie rzucają jakieś karabiny, zbroje i inne duperele i każą
sobie za to niemało płacić.


Jak to dobrze, że nikt Ci tych dupereli nie każe kupować, uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować