Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Silnik Star Wars: The Old Republic rozchwytywany

24 postów w tym temacie

WTF? Gram w MMO klasy AAA od 2003 roku i z gorszym silnikiem/jego optymalizacją niż w SWTOR się nie spotkałem, jak ten crap można nazwać DOBRYM??? Nawet bardzo kiepski pierwszy CryEngine spisywał się w sieciówkach lepiej. Może i ten silnik jest łatwy w obsłudze i przystępny, może i się nieźle sprawdzi w prostych singlówkach ale na boga z tego co widziałem 90% tytułów, które mają wyjść to darmowe mmo i pochodne tego rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 01:24, Doneshi napisał:

komu tnie temu tnie, mi na lapku nic zlego sie nie dzieje, a jest calkiem stary. : )
oczywiscie, znam niektorych sytuacje na open pvp, widzialem jak klatkuje, ale to wina
BioWare, a nie silnika. i gra na prawde miala malo bledow po premierze w porownaniu do
np wow''a, co nie znaczy,ze mogli dopracowac ta kwestie bardziej


Hah, w końcu ktoś kto nie narzeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba 1 kwietnia, hahaha. Silnik, który nie potrafi uciągnąć 16 graczy na WZ bez spadków FPSów, o slideshow open PVP nawet nie wspominając. Ci, którzy nie narzekają, grają chyba tylko PVE albo mają coś ze wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 08:29, Phoenix napisał:

Dziś chyba 1 kwietnia, hahaha. Silnik, który nie potrafi uciągnąć 16 graczy na WZ bez
spadków FPSów, o slideshow open PVP nawet nie wspominając. Ci, którzy nie narzekają,
grają chyba tylko PVE albo mają coś ze wzrokiem.


albo nie nabili jeszcze 50lvl i nie widzieli Ilum. TOR to największe gówno ostatnich lat. jedynie marteking mają kuźwa bezbłędny, aż mi się rzygać chce od tych samozachwytów na tym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować