Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bardzo długa lista poprawek w nowym patchu do Battlefield 3

15 postów w tym temacie

Z ważniejszych jeszcze: poniżej 15 metrów snajperki powtarzalne (SV98, M98B, M40A5, L96) będą miały możliwość natychmiastowego zabicia przy strzale w korpus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu.Tych błędów nie powinno być w finalnej wersji.2 rzeczy mnie strasznie wkurzały.Strzelam gościowi w korpus ze snajperki, a on nadal żyje, albo jak wale z T-90 lub RPG w helikopter to się tylko palił, albo i często nie, a przeciwnicy se spokojnie z niego wyskakiwali.Czekam z niecierpliwością na patcha jak chyba na żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak gracze zaczęli się wkurzać i organizować tzn. blackout (część graczy nie będzie grać ani udzielać na forum i Twiterze) z powodu miernej komunikacji między społecznością i twórcani, zarzucając olanie jej po otrzymaniu takiej ilości forsy ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że dodadzą wreszcie natychmiastowe zniszczenie helikopterów i samolotów od czołgu. To było nie do pomyślenia, żeby takie małe, fruwające coś wytrzymało strzał i jeszcze wszyscy zdążyli się ewakuować.
Cieszę się też na polepszenie sprawy z odradzaniem kolegów z drużyny - wiele razy dostałem defiblyratorem, ale nim ekran się "rozjaśnił" zdążyłem dostać seryjkę i zginąć. Tym sposobem nie widziałem nawet kto mnie zabił, a nie było szczególnie mowy o próbie ucieczki/walki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak jeszcze usunęli albo jakoś ograniczyli SOFLAM. Chętnie bym wtedy powrócił do gry na dużych mapach (i do ukochanych czołgów) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrzani mi się karta sieciowa, co ma swoje konsekwencje - durny Origin loguje mnie tylko "lokalnie" (każdy inny program/klient/strona działa bez zarzutu).

W związku z tym od jakiegoś tygodnia nie mogę grać w BF 3 po sieci.

Co za tym idzie nie muszę się denerwować i edytować za każdym razem wiersza poleceń, żeby pograć bez zwisów po pięciu minutach, bo DICE do dziś nie naprawiło zarządzania pamięcią w systemach 32 bitowych (i nie widzę zeby w najnowszym patchu mieli się za to zabrać).

Idąc dalej tym tropem - nie muszę czekać kilku minut aż gra łaskawie wczyta mapę...

I nie muszę się użerać z cziterami ("exclusive for PC only ;-)")...

I z punkbusterem, który jest zabezpieczony jak komputery rządowe w Polsce...


^^ Zresztą... "co jo godom, co jo godom !" przecież Myszasty dał 9/10 w recenzji, więc o żadnych błędach nie ma mowy ! Nie wiem dlaczego Zaix tak narzeka ? Hype był ? Był ! Recenzenci srali po nogawkach ? Srali ! O grze przed premierą mówiono tylko dobrze ? Mówiono !

DICE już się nachapało, teraz to już nic nie muszą. A już zupełnie nie wiem, o co chodzi tym durniom:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,11223592,Bojkot_Battlefield_3__Wkurzeni_na_polityke_informacyjna.html

Wszystko przecież jest wspaniale i "mucha nie siada". GOTY 2011, więc STFU.

Tyle w temacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wersje gry bez Origin i tego ich fejsbuka czy co tam wymyslili w przegladarce. Poki co gram sobie w BC2 i jest fajnie. W ogole smieszy mnie jak ludzie momentalnie uciekli do BF3, podchodzac do gry calkowicie bezkrytycznie. Nie neguje faktu, ze gra jest fajna, ale z tego co widzialem nie oferuje znacznej poprawy jakosci wzgledem poprzednika. Ba, spokojnie mogli zrobic BC3, bez wyglupow z Originami i DX11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować