Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioware: gracze spędzają przy Star Wars: The Old Republic średnio 4-6 godzin

26 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2012 o 17:50, Shinigami napisał:

To i tak sporo wytrzymali, sam z chęcią poznałbym fabułę wszystkich klas ale ilość czasu
jaką trzeba na to poświęcić raczej nie mobilizuje. Do tego powtarzanie tych samych zadań
w kółko nie nastraja optymistycznie.

QFT. Do tego dodajmy jeszcze mizerną jakość zarówno questow jak i linii fabularnych. Dla mnie w tej chwili przeszkoda nie do przejścia. Zastanawiające, że wielokrotnie mogłem grać w BG, P:T, Fallout''a, Deus Ex''a lub nawet IwD i to czasami przechodząc je identyczną ścieżką i jakoś to nie nudziło, a TOR nuży już przy pierwszym kontakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Zostałem zmuszony do wykupienia pre-paida na 2 miesiące (wolę nie podawać EA danych mojej karty...), czyli łącznie z darmowym miesiącem mam aktywną grę do ok. 20 marca. W połowie stycznia wbiłem 50 lvl i powiem, że nie wiedziałem co robić. Nabiłem 47 lvl Valoru i mnie znudziło ciągle to samo... Parę flashpointów HM - wieje nudą... Opsów nie robiłem, bo gildii nie należę, a znaleźć puga na raid graniczy z cudem (podobnie jak pug na FP HM)... Datacorony wszystkie znalezione (oprócz +10 all bo ciężko puga znaleźć)... Codex co się dało też znalezione... Na Ilum nawet nie zaglądam bo szkoda czasu... Crafting - w zasadzie po dobiciu 400 biochem/bioanalysis/diplomacy i wycraftowaniu rakatańskich itemów bezużyteczny... Pod koniec stycznia mój poziom frustracji sięgnął zenitu i jakoś podziękowałem za grę. Tylko żałuję, że kupiłem EK, bo plany były na parę lat jeśli chodzi o grę w SWToR, a skończyło się na 3 miesiącach. Do zobaczenia w GW2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny zamozachwyt by Bioware. dajcie już spokój Panowie z tym niegrywalnym gównem. z mojej gildii 60 osobowej zostało może parę osób, a serwer zanotował tak z 80%-towy exodus. za marketing to wam Nobla powinni dać pieprzeni złodzieje.

.. ale jedna nauka przyszła wraz z tym doświadczeniem. nigdy więcej żadnej gry od Bioware nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 02:52, Chaal napisał:

kolejny zamozachwyt by Bioware. dajcie już spokój Panowie z tym niegrywalnym gównem.
z mojej gildii 60 osobowej zostało może parę osób, a serwer zanotował tak z 80%-towy
exodus. za marketing to wam Nobla powinni dać pieprzeni złodzieje.

.. ale jedna nauka przyszła wraz z tym doświadczeniem. nigdy więcej żadnej gry od Bioware
nie kupię.

Możesz wyjaśnić swoje niezadowolenie? Na okres letni planuję SW:TOR kupić, jednak przekonany do niej nie jestem po wielu takich komentarzach. Rozwiń proszę swoją myśl, może być pomocna w moim wyborze MMO na wakacje. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 13:25, Adamantium napisał:

> kolejny zamozachwyt by Bioware. dajcie już spokój Panowie z tym niegrywalnym gównem.

> z mojej gildii 60 osobowej zostało może parę osób, a serwer zanotował tak z 80%-towy

> exodus. za marketing to wam Nobla powinni dać pieprzeni złodzieje.
>
> .. ale jedna nauka przyszła wraz z tym doświadczeniem. nigdy więcej żadnej gry od
Bioware
> nie kupię.
Możesz wyjaśnić swoje niezadowolenie? Na okres letni planuję SW:TOR kupić, jednak przekonany
do niej nie jestem po wielu takich komentarzach. Rozwiń proszę swoją myśl, może być pomocna
w moim wyborze MMO na wakacje. ;D


daruj sobie TORa. gwarantuję ci, że po jako takim pierwszym miesiącu będziesz pluł sobie w brodę. na moich oczach odeszło z tej gry 200 osób z 4 różnych gildii, więc chyba to coś znaczy prawda. dużo by pisać, więc po prostu napiszę ci jedno, jeśli szukasz dobrego MMO to omijaj TORa bo jego ciężko nazwać dobrym coopem.

poczekaj lepiej na GW2, dobrą pozycją jest także w tym momencie Rift. Tak przynajmniej naprawdę się pobawisz bez problemów i w PVP i w rajdy..

a w TOR? hmm.. cóż powiedzieć, przy walkach więcej niż 10 vs 10 połowa moich znajomych ma po 3 klatki na sekundę tak badziewny i niedopracowany jest ten darmowy (Hero) silnik.

contentu brak, błędy wszędzie, pomysłu i celowości jakichkolwiek elementów MMO brak, exploiterzy, cziterzy..
.. nie wierzyłem własnym oczom przez dwa miesiące.. ale także dałem sobie spokój z tą grą bo naprawdę jest to zwyczajny skok na kasę. minęły 4 miesiące i zaczyna się to samo co w WAR. zrobili kupę i nie potrafią jej teraz nawet posprzątać (czyt. naprawić poważnych błędów).

tej gry już nic nie uratuje, bo po prostu wyszła w fazie alfa i bez contentu (pewnie naciski ze strony EA), bez sensownych testów.. dlatego mamy teraz co mamy. darmowy silnik, który dostaje zadyszki przy 20 walczących graczach?!! dlaczego oni się kolejny raz za MMO wzięli tego nie wie nikt. zobacz sobie RIfta gdzie masz mass pvp 200+ osób naraz walczących i zero przycinki a tutaj autentycznie na Ilum przy 20 postaciach masz 3 klatki na sekundę niezależnie od komputera jaki posiadasz.

wszyscy podniecają się fabułą a ja powiem tylko jedno. po pierwsze w porównaniu z dowolnym singlem fabuła w TOR jest po prostu śmieszna. to że inne MMO nie mają pełnego voice actingu wcale nie oznacza, że tracą na tym wręcz przeciwnie. co mi po fabule jak i tak sprowadza się do durnych generic questów w klasycznym i nudnym "grind" stylu. sory, ale nawet ten element, który ma ratować tutaj TORa to jedna wielka ściema i badziew.

poza tym.. ja kupuję MMO po to, aby uczestniczyć w świecie "massive multiplayer" a obok tego TOR nawet nie stał. gdzie są jakiekolwiek elementy MMO pytam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i się zastanawiam czy w tą samą grę gramy ;)

Na moim serwerze z każdym dniem jest coraz lepiej. Gildia zyskuje nowych członków, rajdujemy regularnie, od ostatniego wtorku warzony odżyły i zabawa na nich coraz lepsza. Serwer notuje w ostatnie 2 weekendy obciążenie heavy. Ja tam płacę i dobrze się bawię. Wielu innych też. Pozostali piszą na forach jaka to gra jest kiepska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować