Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zone of the Enders HD Collection zawierać będzie edycję specjalną The 2nd Runner

10 postów w tym temacie

Drobna uwaga...

NIE KAZDY musi znac wszystkie gry na swiecie, a podejrzewam, ze ta z tego newsa moze miec mniejsze grono odbiorcow (czy tez osob, ktore w JAKIKOLWIEK sposob kojarza tytul)...

Mi tam akurat NIC nie mowi, wiec dla mnie taki news z pupy. A szkoda, bo moze jakbys napisal o czym jest gra to bym sie moze zainteresowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 09:37, Piotrek_K napisał:

Drobna uwaga...

NIE KAZDY musi znac wszystkie gry na swiecie, a podejrzewam, ze ta z tego newsa moze
miec mniejsze grono odbiorcow (czy tez osob, ktore w JAKIKOLWIEK sposob kojarza tytul)...

Mi tam akurat NIC nie mowi, wiec dla mnie taki news z pupy. A szkoda, bo moze jakbys
napisal o czym jest gra to bym sie moze zainteresowal...

Dobra uwaga - jeżeli nie znasz danego tytułu, to jest zawsze masa materiałów, które mogą ci szybko pomóc się z nią zapoznać. Use Google, Luke.
A większość ludzi, którzy mają nieco dłuższy staż z konsolami (tak z początkowego okresu PS2) powinni przynajmniej kojarzyć ten tytuł. Jest to właściwe tzw. kultowy hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 09:37, Piotrek_K napisał:

Drobna uwaga...

NIE KAZDY musi znac wszystkie gry na swiecie, a podejrzewam, ze ta z tego newsa moze
miec mniejsze grono odbiorcow (czy tez osob, ktore w JAKIKOLWIEK sposob kojarza tytul)...

Mi tam akurat NIC nie mowi, wiec dla mnie taki news z pupy. A szkoda, bo moze jakbys
napisal o czym jest gra to bym sie moze zainteresowal...


www.lmgtfy.com/?q=zone+of+the+enders+2&l=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 10:05, akodo_ryu napisał:

to jest zawsze masa materiałów, które mogą ci szybko pomóc się z nią zapoznać.

Pojdzmy o krok dalej: skoro pewnie wiekszosc tekstow to tlumaczenia lub jest na podstawie newsow zagranicznych, to PO CO w ogole powstal portal gram.pl, gry-online czy polygamia? Chyba wlasnie po to, bym nie musial szperac po google tylko wlasnie dowiedziec sie czegos nowego na pl stronie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdźmy jeszcze dalej. Gram.pl to nie encyklopedia tylko portal z newsami. Czyli, według ciebie, do każdego newsa powinna być dołączona notka co to za gra bo TY jej nie znasz?

Mała uwaga dla gramu!
To, że jakiś czas temu była awaria to mogę zrozumieć, ale żeby się nie dało dodać posta to już przesada.
__________

O! Udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 10:30, Piotrek_K napisał:

Chyba wlasnie po to, bym nie musial szperac po google tylko wlasnie dowiedziec sie czegos
nowego na pl stronie ;) ?


I się przecież dowiedziałeś, czyż nie? :) News przekazał to, co miał przekazać, a jeśli nie wiesz co to za gra, to wpisujesz chociaż na Google/YouTubie jej tytuł i po chwili widzisz. Ale po części masz rację, Harpen mógł chociaż dać wzmiankę o tej grze w jednym lub dwóch zdaniach, żeby ludzie nieobeznani z tematem mieli jakikolwiek wgląd w sytuację.

Nie rozumiem (nie mówię teraz tutaj o Tobie, więc się nie obrażaj), dlaczego niektórzy ludzie wolą np. założyć konto na jakimś forum, otworzyć nowy temat z pytaniem o coś i czekać aż komuś zechce się im odpowiedzieć zamiast poświęcić dosłownie 5 sek i poszukać w Google, przeważnie pierwszy, lepszy link wystarczy. Są aż tak leniwi, żeby samemu poszukać, że się w to wszystko bawią i marnują więcej czasu?

EDIT: Ostatnio Gram.pl coś się sypie (nie wiem czy tylko mi), bo mam problemy z wystawianiem komentarzy cały czas, albo po prostu jakieś błędy, awarie itd. No, np. teraz nie mogę edytować swojego komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 11:14, Fimbulvinter napisał:

Czyli, według ciebie, do każdego newsa powinna być dołączona notka co to za gra bo TY jej nie znasz?

Skoro nawet do newsa o GTR3 ( http://www.gram.pl/news_8AnfJ,e3_Tak_wyglada_Pagani_Zonda_R_w_GTR_3.html ) napisane jest chociaz JAKI to gatunek (co w przypadku gdy na screenach sa samochody nietrudno chyba zgadnac) to dlaczego nie moze byc chociaz JEDNEGO zdania (albo ze trzech slow) okreslajacych o co chodzi w tej grze?

Dodatkowo: nie ma tutaj linka do karty danej gry (w powiazanych tematach), a jedyny link do powiazanych tematow odsyla mnie do dwoch innych newsow, ktore tez KOMPLETNIE nic nie mowia o danej grze.

Spokojnie, potrafie korzystac z googli. Problem w tym, ze bedac na portalu o GRACH (chyba, ze siedze wlasnie na pudelku czy kwejku, a jak tak to sorry) powinienem miec mozliwosc znalezienia info o danej grze, a tutaj nawet encyklopedia gier nic nie wie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem tego narzekanie. Przecież jest napisane Hideo Kojima człowiek legenda w branży od ponad 25 lat. Tworzący gry akcji z przerywnikami filmowymi którego obejrzenie wymaga więcej czasu niż sama gra(przynajmniej od 10 lat, na nes miały nieco inne proporcje). Przecież ten news jest niszowy i nie wymagajmy do newsów zbyt wielu bo każdy news będzie miał po 3 strony i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chcę zobaczyć jak wyglądała pierwsza odsłona Zone Of The Enders, tutaj link do mojego bloga )mam nadzieję że nie będzie to traktowane jako reklama):

polygamia.pl/blogi/ps2archive/2012/02/playstation_2__rok_2001__tworca_metal_gear_soli d_i_wielkie_roboty__recenzja_zone_of_the_enders

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować