Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Polski dubbing Risen 2 pełen mięcha fruwającego na lewo i prawo (18+)

77 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2012 o 21:14, Demagol napisał:

Wystarczy mi, że ciągle klnę przy próbie obsługi gram.pl od kilku ostatnich
tygodni, thank you very much.

Nie ty jeden masz z tym problem. IMHO to wina implementacji tych irytujących tapet od EA podpinania adservera. Jak nie było tych tapet, było ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 21:17, Daelor napisał:

Yup, bo gry to zabawki dla małych dzieci, szczególnie te ze znaczkiem 18+


Wystarczy, że ja siądę z laptopem w strategicznym miejscu i zacznę pykać w ME po polsku. To się rodzina uśmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 16:21, Lucas_the_Great napisał:

AFAIK oryginał jest nieco uboższy. Nie jeśli idzie o ilość mięsa, lecz jego barwność
i zróżnicowanie. Jak napisałem wyżej, dominuje słówko na "F".


Strasznie dużo wiesz o grze która jeszcze nie wyszła :-)
Przyznaj w końcu, gra w którą grasz i w której "krowę coś pożera" to jakaś beta Risena 2.

@TobiAlex

To były jakieś zapisy do bety? Nie przypominam sobie by jakieś były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączccie tą cholerną reklamę fify...
Wchodzę na stronę - reklama, wchodzę do artykułu - reklama, ehh. Jak już ma być to niech będzie mniej natrętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 23:23, DODO1992 napisał:

Wyłączccie tą cholerną reklamę fify...
Wchodzę na stronę - reklama, wchodzę do artykułu - reklama, ehh. Jak już ma być to niech
będzie mniej natrętna...

A ponoć mówią, że "reklama dżwignią handlu"... Hehehe. Przydałyby się jakieś mniej inwazyje i zasobożerne formy reklamy na Gram.pl. Ale pewnie takie sugestie będa dla drogiej redakcji jak przysłowiowe "rzucanie grochem o ścianę"... W końcu, pecunia non olet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 23:23, DODO1992 napisał:

Wyłączccie tą cholerną reklamę fify...
Wchodzę na stronę - reklama, wchodzę do artykułu - reklama, ehh. Jak już ma być to niech
będzie mniej natrętna...

Też mnie to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:28, Sanders-sama napisał:

Strasznie dużo wiesz o grze która jeszcze nie wyszła :-)
Przyznaj w końcu, gra w którą grasz i w której "krowę coś pożera" to jakaś beta Risena
2.

Embargo właśnie zeszło. Przyznaję więc :)
http://www.gram.pl/art_9griGu0_Risen_2_Mroczne_Wody_pierwsze_wrazenia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 18:21, Demagol napisał:

Problem jest taki, że Wrex W OGÓLE nie przeklina, ani w jedynce ani w dwójce. Dziwi mnie,
gdy ludzie mówią "Wrex tak bardzo nie przeklinał", bo nie powiedział u mnie ani jednego
brzydkiego słowa, no chyba, że macie jakieś dowody na to :D.

Dlatego właśnie napisałem, że głowy bym sobie uciąć nie dał :). Ale faktem jest, że nie pamiętam by bluzgał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrońcy morlaności i polskiego literackiego języka sie znaleźli. A zastanoawialiście się ile razy w ciagu dnia z waszych usta pada popularna k*rwa lub inna podobna? Oburzenie przez Was przemawia, a nie potraficie spojrzeć na siebie. Żal. To takie polskie. U inncyh widzi sie źdbło a u siebie nawet belki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 21:14, Demagol napisał:

No, powiedzmy, kiedyś, jak to oglądałem (przed zakupem jedynki) to było to śmieszne,
ale później szybko się znudziło :D.


Ja w jedynkę pierwszy raz zagrałem jakiś rok temu - i bez dubbingu PL. Wyczyny Wrexa znam z YT - sam aktor IMO zagrał całkiem nieźle, również głos został dobrze dobrany. Bluzgi przeniosły ten występ w zupełnie nowy wymiar. ;) Nawet BioWare doszło do wniosku, że brak mięsa w ME1 był błędem, bo w sequelu już wyjątkiem nie był. :D

Dnia 26.02.2012 o 21:14, Demagol napisał:

Poza tym wstyd byłby w taką grę grać np. przy całym zgromadzeniu rodzinnym, prawda?


No zależy o kim konkretnie mówisz. Mężczyźni zazwyczaj bez problemu rozumieją, co znaczy licentia poetica. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Spodziewałem się normalnego dubbingu, a najgorsze przekleństwo jakie by występowało to: Cho*era, nie wiedziałem, że tak dadzą do pieca. Nie przeszkadza mi to tak bardzo, ale nie chcę czegoś takiego, że np: "Witaj, piracie k%^&*, przynieś mi wodę k#%^#, bo mi k*^$% usłcho w gardlę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 10:04, rdzawy napisał:

Moim zdaniem bardzo fajne. Mam jużdosyć tych wszystkich gier ugrzecznionych na siłę.
Brawo


Popieram. Też uważam, że nie ma co ugrzeczniać pewnych środowisk, a powyższa próbka pokazuje, że może być zarówno klimaciarsko, jak i zabawnie, pomimo użytej liczby bluzgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę krótko co myślę. Czym więcej mięsa tym lepiej. W życiu codziennym większość ludzi klnie, jak bluzgi pojawiają się gdzie indziej to niektórzy robią z tego aferę. Nie wierzę, że piraci nie bluzgali. Nie wierzę, że przeciętny mieszkaniec miasta nie bluzgał. Nie przypominam sobie też, żeby poza wiedźminem jaka kolwiek gra pozwoliła sobie na dużo mięsa w dialogach - szkoda. Mam nadzieję, że nie zawiodę się na Risen 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować