Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon Black and White 2 ominie 3DS-a?

24 postów w tym temacie

Dla mnie to w ogóle nie jest dziwne. Jeśli Black/White było na DS''a, to dlaczego kontynuacja ma być na inną konsolę?


A tak BTW. Czemu w tym newsie ważniejsze jest pytanie, czemu nie ma na 3DS''a? Przecież o wiele ważniejsze jest to, że ta gra będzie kontynuacją, a nie po prostu nową częścią tego samego. I ogólnie że wychodzą nowe pokemony.

Jak na przykład tutaj było opisane: http://www.cdaction.pl/news-25180/pokemon-blackwhite-2-sequele-pokemonow-zapowiedziane.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wstrzymywałem się z zakupem White/Black, gdyż liczyłem, że niedługo wyjdzie trzecia wersja "Grey". A tu prosze jakieś sequele. Czyli jednak muszę się zapoatrzyć w jakąś część z V generacji.
A co do braku wersji na 3DS... mało mnie to obchodzi. Mam DSi i cieszę się, że będę mógł kiedyś zagrać w tą kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News jest tak sformułowany, że aż musiałem się upewnić, że gry z Nintendo DS są kompatybilne z 3DS. ;) Jak wspomnieli moi poprzednicy, nie dziwi, że sequel (precedensowy!) Pokemonów zostanie wydany na tę samą platformę (oraz w domyśle na 3DS). Przygotowując wersję tylko pod 3DS, Nintendo odcięłoby się od większości posiadaczy części pierwszej, z kolei przygotowywanie dwóch wersji byłoby dość kłopotliwe. Zakładam oczywiście, że niemożliwe jest stworzenie gry na 3DS, korzystającej z jego możliwości i jednocześnie kompatybilnej z DS. Jeśli jednak się mylę, to proszę o przykład jakiejś gry, chętnie zapoznam się szerzej z tematem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem wynika, że B&W 2 to tak jakby trzecie wersje, tylko że tym razem wydadzą je w parach, i dodali numerek. Kiepskie posunięcie wg. mnie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. A to, że to nie gra na 3DS to normalne, na 3DS wydadzą dopiero następną, VI generację gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 15:54, Garadon napisał:

Z tego co czytałem wynika, że B&W 2 to tak jakby trzecie wersje, tylko że tym razem wydadzą
je w parach, i dodali numerek.


Zazwyczaj trzecie wersje były bardziej urozmaiconymi fabularnie wersjami podstawowymi. A skoro te nowe to sequele to znaczy, że będą w chyba jakiś sposób kontynuować fabułę z B/W. Więc wypadałoby się w końcu zaznajomić z V generacją przed premierą B&W 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło ze stront Nintendo, że zachowało się fair w stosunku do konsumentów nie wydając sequela na nową konsolkę tylko po to, żeby podbić jej sprzedaż. A 3dS nie jest przypadkiem kompatybilny wstecznie? Chyba tak, więc posiadacze 3DSa nic nie stracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 17:25, Hulk131 napisał:

Bardzo miło ze stront Nintendo, że zachowało się fair w stosunku do konsumentów nie wydając
sequela na nową konsolkę tylko po to, żeby podbić jej sprzedaż. A 3dS nie jest przypadkiem
kompatybilny wstecznie? Chyba tak, więc posiadacze 3DSa nic nie stracą.


Tracą, chociażby dlatego, że nie będzie miało wsparcia 3D i to też dlatego takie oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zarówno gry jak i anime nadal cieszą się popularnością... Każdy kolejny, nowy odcinek na DXD cieszy się dobrą oglądalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia dzisiejsza młodzież : Jaram się max tym! ;p A tak na poważnie to cieszy mnie niezmiernie fakt, że pojawi się kolejna część, chociaż i tak w dalszym ciągu z nadzieją czekam na potwierdzenie informacji o remake''u Ruby/Saphire na DS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak zdobyć w Pokemon Fire Red , Steelixa. Wiem że poprzez wymianę ale czy da się go jakoś inaczej zdobyć w tej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:28, Tobi88Pl napisał:

Wiecie może jak zdobyć w Pokemon Fire Red , Steelixa. Wiem że poprzez wymianę ale czy
da się go jakoś inaczej zdobyć w tej wersji ?


Jeśli korzystasz z emulatora, to są na to kody:

http://www.pokemon.pun.pl/viewtopic.php?pid=80

http://www.totalvideogames.com/Pokemon-Fire-Red/cheats/10578.html

http://poradydofred.pl.tl/kody.htm

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080817102221AAWtL6v

Niestety nie wiem, czy działają, gdyż nie mam jak sprawdzić, a opinie są podzielone. No i jeśli grasz na emulatorze to dla zachowania legalności musiałbyś mieć oryginalny kartridż i konsolę.
Podaj czy zadziałało.

Pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na konsoli Game Boy Advence Classic. Z tego co wiem to nie da się wpisać kodów.Patrzyłem na serebii jak mieć Stelixa w tej wersji. I tam pisało że onix powinien mieć Metal Coat przy sobie i zdobyć poziom. Ale pewnie im chodziło oto żeby miał ten przedmiot i wymienić się nim. Bo mój Onix maił ten przedmiot i zdobyłem poziom i nic, :( klapa.Tu masz link może ty coś poradzisz, może ja to źle zrozumiałem.

http://www.serebii.net/pokedex-rs/208.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:58, Dared00 napisał:

A tam ominie. 3DS to nie Vita, wsteczną kompatybilność ma.

Przecież Vita też jest wstecznie kompatybilna.

Z grami, nie nośnikami, ale jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:52, Tobi88Pl napisał:

Chyba coś źle napisali, wszędzie stoi, że trzeba wymienić.
Jeszcze masz wyjście, ale to niestety kosztuje i nie wiadomo czy zadziała. Istnieje Action Replay dla Gameboya, lub też kupienie adaptera wi-fi.

Małe info z wikipedi:

"Wireless Adapter: Released in 2004, this adapter hooks up to the back of the Game Boy Advance. It replaces link cables and allows many people to link together. It markets for US$20 and came included with Pokémon FireRed and Pokémon LeafGreen. Because it was released so late in the Game Boy Advance''s life, fewer than 20 games support this hardware. The adapter''s usefulness is most evident in Pokémon; FireRed/LeafGreen and Emerald feature a "Union Room" where up to forty people can enter to battle or trade Pokémon."

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować