Zaloguj się, aby obserwować  
Icestalker

Kącik Pracy Domowej [M]

10604 postów w tym temacie

Tak samo było u nas ze spr z niemieckiego. Pani powiedziała, że zrobi nam spr 2 tygodnie przed feriami. Okazało się w końcu, że tak się przeciągnęło do czerwca i go nie zrobiła... Ciekawe po co nauczyciele robią nas w balona??? Moim zdaniem powinni być konsekwentni tego co mówią. Jak byś powiedział nauczycielowi nie prawdę..., RETY!!! Lepiej nie myśleć. Trochę to jest głupie, no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:02, Dawid17 napisał:

Jak byś powiedział nauczycielowi nie prawdę..., RETY!!! Lepiej nie myśleć. Trochę to jest głupie,
no nie???


A Ty co, zawsze mówisz nauczycielowi prawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:02, Dawid17 napisał:

Tak samo było u nas ze spr z niemieckiego. Pani powiedziała, że zrobi nam spr 2 tygodnie przed
feriami. Okazało się w końcu, że tak się przeciągnęło do czerwca i go nie zrobiła... Ciekawe
po co nauczyciele robią nas w balona??? Moim zdaniem powinni być konsekwentni tego co mówią.
Jak byś powiedział nauczycielowi nie prawdę..., RETY!!! Lepiej nie myśleć. Trochę to jest głupie,
no nie???


Gdyby nauczyciele nie ścimniali, że za tydzień będzie "niespodzianka" to nikt by sie prawie nie uczył i same 1 by leciały. U nas koleś od fizyki zaczął w dzienniku płot stawiać ;). A nasza kochana pani profesor od matmy co 3 lekcje kartkówke nam robiła (miałem szczęście i byłem w klasie mat-fiz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:14, Dawid17 napisał:

Noooo... nie, ale to dla mojego dobra.


No właśnie.
Poza tym nieraz nauczyciel zapowie, a zrobi o wiele później - taka zmyła... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO tak, ale nam robiła babka od fizy co TYDZIEŃ kartkówkę, od początku pierwszego półrocza. A kiedyś nauczycielka od matmy postawiła takiemu jednemu (na jednej lekcji) "tylko" 13 pał, za aktywność. I co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:18, Dawid17 napisał:

NO tak, ale nam robiła babka od fizy co TYDZIEŃ kartkówkę, od początku pierwszego półrocza.
A kiedyś nauczycielka od matmy postawiła takiemu jednemu (na jednej lekcji) "tylko" 13 pał,
za aktywność. I co Wy na to???


No pwnie że zmyła, żebyśmy się nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:18, Dawid17 napisał:

NO tak, ale nam robiła babka od fizy co TYDZIEŃ kartkówkę, od początku pierwszego półrocza.

Przynajmniej o nich wiedzieliście, można było się przygotować. Ja miałem co tydzień kartówki z historii i nienarzekałem,podobnie jak reszta klasy. Raz że zawsze się wiedziało i można było się przygotować,dwa że oceny były i nie trzeba było się męczyć na koniec roku, z czego to niby oceny wystawić, trzy że unikało się przekłetych odpowiedzi, które były o wiele gorsze od kartkówek.

Dnia 22.06.2006 o 18:18, Dawid17 napisał:

A kiedyś nauczycielka od matmy postawiła takiemu jednemu (na jednej lekcji) "tylko" 13 pał,
za aktywność. I co Wy na to???

Podejrzewam że te 13 pał to dostał nie za jedną lekcję a za cały miesiąc,czy też parę lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:38, Darkstar181 napisał:

> NO tak, ale nam robiła babka od fizy co TYDZIEŃ kartkówkę, od początku pierwszego półrocza.

Przynajmniej o nich wiedzieliście, można było się przygotować. Ja miałem co tydzień kartówki
z historii i nienarzekałem,podobnie jak reszta klasy. Raz że zawsze się wiedziało i można było
się przygotować,dwa że oceny były i nie trzeba było się męczyć na koniec roku, z czego to niby
oceny wystawić, trzy że unikało się przekłetych odpowiedzi, które były o wiele gorsze od kartkówek.
> A kiedyś nauczycielka od matmy postawiła takiemu jednemu (na jednej lekcji) "tylko" 13
pał,
> za aktywność. I co Wy na to???
Podejrzewam że te 13 pał to dostał nie za jedną lekcję a za cały miesiąc,czy też parę lekcji.


Możesz mi wierzyć, czy nie ale ZA JEDNĄ LEKCJĘ. Była w złym humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2006 o 18:40, Dawid17 napisał:

Możesz mi wierzyć, czy nie ale ZA JEDNĄ LEKCJĘ. Była w złym humorze.

Cóż, wątpie żeby postawiła mu te 13 pał za nic. Chociaż faktycznie,przesada. Za aktywność na lekcji może być jedna ocena, a nie 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:18, Dawid17 napisał:

NO tak, ale nam robiła babka od fizy co TYDZIEŃ kartkówkę, od początku pierwszego półrocza.

Aż co tydzień i takie zdziwienie ? W jakiej Ty szkole jesteś ?

Dnia 22.06.2006 o 18:18, Dawid17 napisał:

A kiedyś nauczycielka od matmy postawiła takiemu jednemu (na jednej lekcji) "tylko" 13 pał,
za aktywność. I co Wy na to???

Jak przeszkadzał to sam jest sobie winnien, za nic by tyle nie postawiła.
A z tym "13" to trochę przesadziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 12:29, Vaxinar napisał:

> NO tak, ale nam robiła babka od fizy co TYDZIEŃ kartkówkę, od początku pierwszego półrocza.

Aż co tydzień i takie zdziwienie ? W jakiej Ty szkole jesteś ?

> A kiedyś nauczycielka od matmy postawiła takiemu jednemu (na jednej lekcji) "tylko" 13
pał,
> za aktywność. I co Wy na to???
Jak przeszkadzał to sam jest sobie winnien, za nic by tyle nie postawiła.
A z tym "13" to trochę przesadziłeś.


Nie, nie przesadziłem... ale dobra i tak mi nie wierzycie :(. Zakończmy ten temat... dobra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś znaleść jakiś obraz mityczny (może być z mitologi greckiej, rzymskiej itp), ale jeszcze z opisem. Szukam tego już ponad godzine i nie mogę znaleść czegoś konkretnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 09:27, BlackBomb napisał:

Pomoże mi ktoś znaleść jakiś obraz mityczny (może być z mitologi greckiej, rzymskiej itp),
ale jeszcze z opisem. Szukam tego już ponad godzine i nie mogę znaleść czegoś konkretnego....


Może być - czy ma być coś bardziej wyszukanego:

http://www.ancientgreece.co.uk/gods/explore/zeu_int.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to i ja podzielę się moim problemem z j. Polskiego: Mam wskazać kompendia wiedzy humanistycznej zawierające informacje na temat starożytności (potrzebuje aż 6 przykładów) Za pomoc z góry dziękuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zadanie z maizy: Muszę za pomocą kreski Sheefera zapisac poztsałe spójniki logiczne. Odpowiedzi już wymysliłem, tylko za bardzo nie wiem jak mam je udowodnich i zapisać krok po kroku sposób dojścia do nich.
Dla ułatwienia:p:zdanie pierwsze, q:zdanie drugie
negacja=> p|p
implikacja=> p|(q|q)
alternatywa=> (p|p)|(q|q)
koniunkcja=>(p|q)|(q|p)

Licze na pomoc bo nie mam żadnego pomysłu jak do nich wyjśc od podstawowych symboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować