Zaloguj się, aby obserwować  
Icestalker

Kącik Pracy Domowej [M]

10604 postów w tym temacie

Mam takie o to zadanie z fizyki :

Wyznacz pracę jaką trzeba włożyc aby zanurzyć piłkę o promieniu r w wodzie.

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 09:24, Ardaren Ziom napisał:

Do jakiej chodzisz klasy? Ja tez bede musial przeezywac ten horror :P ?


Mat -fiz II klasa L.O. a i już sobie z tym poradziłem także pomoc nie porzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne mi jakieś zadanie (Z ROZWIĄZANIEM) z Probabilistyki, byle nie było z rachunku prawdopodobieństwa, bo babka tego już nie wytrzyma. Oczywiście zadanie to mam zrobić na zaliczenie semestru z probabilistyki na pierwszym roku informy. Więc może być trudniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich :)
Mam problem, a mianowicie potrzebuje pomysłu na biznesplan, na przedsiebiorczość musze napisac na poniedziałek, moze to być biznesplan usługi, badz jakiegos przedisebiorstwa,
pomysły musi byc taki aby dana usługa czy przedsiebiorstwo mogło funkcjonowac w miasteczku 30.000 mieszkanców .
mogłoby byc to cos orginalnego..;)
w moim miescie jest mnósteo zakładów fryzjerskich supermarketów tesh
nie mam pomysłu czy mogłby mi ktos pomóc?????
prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie ! Herren und Damen ! Laidies and Gentelman ! xD
Po tej, jakże szumnej introdukcji zostaje mi tylko prosić o pomoc : Czy zna ktoś jakieś strony internetowe, na których mógłbym znaleźć próbne testy maturalne z fizyki z działu pole grawitacyjne ? To dla mnie sprawa życia i śmierci, a znalazłem tylko testy dotyczące wszystkie działów jednocześnie i ewentualnie księgarnie internetowe :C
Za wszelką pomoc "Thanks from mountain" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:03, acimek00 napisał:

nie mam pomysłu czy mogłby mi ktos pomóc?????


acimek00 ja podawałem strone-2 temu linki z przykładowymi biznesplanami, moze tam znajdziesz coś ciekawego :)

PEACE22 -> Daj se że spokój, albo napisz dokładnie o co Ci chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewne zadanko z matematyki, z którym nie mogę sobie poradzić i byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby ktoś mi pomógł. Oto ono:
"Na boku AB trójkąta ABC wybieramy dowolnie punkt C1. Podobnie na boku BC wybieramy punkt A1, a na boku CA wybieramy punkt B1. Wykaż, że okręgi opisane na tych trójkątach A1B1C, B1C1A i A1C1B przecinają się w jednym punkcie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nawet tego nie rozrysowałem, sle moze chodzi o to, ze z A1 B1 i C1 tworzy si trójkąt wpisany w trójkąt ABC. moze to chodzi o to, ale pewien nie jestem musiłbym sie dłuzej zastanowic. niech ktos to zweryfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że taki trójkąt się tworzy, jednak to widać od razu na pierwszy rzut oka. I niestety nie rozwiązuje to zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do maturzystów:

Mam na próbę przygotować prezentację (na razie tylko część ustną). Tematem jest obraz społeczeństwa polskiego w "Lalce" Prusa. Czas - 7 min. Czy macie może jakieś rady/uwagi/spostrzeżenia co do tego ciężkiego questa? ;]

Jest to mój pierwszy raz, więc nie bójcie się pisać o rzeczach ewidentnych i wszystkim znanych. W tych sprawach jestem totalnym n00bem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Robię prezentację o teatrze antycznym. Jednym z wymaganych slajdów jest "Od Świętego Kręgu do teatru". Czym jest ten śmieszny Krąg? Szukałem w google, wypracowaniach i nigdzie nie znalazłem odpowiedniej informacji (chyba, że nie umiem szukać...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować