Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard poszukuje nowych pracowników dla konsolowego Diablo III

28 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2012 o 14:11, fenix00 napisał:

Ucieszyłbym się gdyby Diablo 3 wyszedł na konsole . Choćby z samej ciekawości jak im
by to wyszło z tą grą .


Gra wyjdzie na konsole. Temat był kilka razy przewijany - konsole to dobry temat dla developera pod kątem zysków.
A przy okazji takiego tytułu jak D3 - zysk jest kolosalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 14:31, Gosiakoprzem napisał:

Gra wyjdzie na konsole. Temat był kilka razy przewijany - konsole to dobry temat dla
developera pod kątem zysków.


Aha, przekonało się o tym choćby People Can Fly w zeszłym roku. Przypomnij mi, ile to zarobił Bulletstorm? :)

Dnia 27.02.2012 o 14:31, Gosiakoprzem napisał:

A przy okazji takiego tytułu jak D3 - zysk jest kolosalny :)


Blizzard akurat doskonale wie jak zarabiać na samych pecetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 16:10, Bambusek napisał:

Aha, przekonało się o tym choćby People Can Fly w zeszłym roku. Przypomnij mi, ile to
zarobił Bulletstorm? :)

Wszystko fajnie, ale gra była średniawa a jej kampania promocyjna raczej odrzucała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 16:13, Henrar napisał:

> Aha, przekonało się o tym choćby People Can Fly w zeszłym roku. Przypomnij mi, ile
to
> zarobił Bulletstorm? :)
Wszystko fajnie, ale gra była średniawa a jej kampania promocyjna raczej odrzucała.


Ale na konsolach wszystko się świetnie sprzedaje i przynosi ogromny zyska a szczególnie FPSy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jeszcze Blizzard nie potwierdził tego że to ma być diablo 3 to czemu wszyscy się czepiają że to będzie ta gra. Jestem bardziej przekonany że to ich nowy MMORPG ma być wspólny dla konsol jaki i PC-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 16:32, Ximos napisał:

Jakoś jeszcze Blizzard nie potwierdził tego że to ma być diablo 3 to czemu wszyscy się
czepiają że to będzie ta gra. Jestem bardziej przekonany że to ich nowy MMORPG ma być
wspólny dla konsol jaki i PC-ów.


Bo oferty pracy są do oddziału Diablo team http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/careers/directory.html#region=Global

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha.Dobre.Diablo3 i konsole.Myślę, że gorzej się sprzeda na konsole niż na pc.A tak wogle to miłego czekania konsolowcy;D

PS:Kiedy w końcu naprawicie to cholerne forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 16:10, Bambusek napisał:

> Gra wyjdzie na konsole. Temat był kilka razy przewijany - konsole to dobry temat
dla
> developera pod kątem zysków.

Aha, przekonało się o tym choćby People Can Fly w zeszłym roku. Przypomnij mi, ile to
zarobił Bulletstorm? :)

> A przy okazji takiego tytułu jak D3 - zysk jest kolosalny :)

Blizzard akurat doskonale wie jak zarabiać na samych pecetach.



Spokojnie :)
Nie porównujmy Bulletstorma do Diablo 3. :) Nie ujmując Bulletstormowi - bo gra mi się bardzo podobała - ale nie można jej stawiać obok D3.
Jak dla mnie - FPS na konsole (no może poza Killzone i GoW) to pomyłka. Stąd też takie a nie inne efekty Bulletstorma..

Oczywiście - w Blizz doskonale wiedzą jak się "zarabia" kasę, ale poza tym - wiedzą jak się prowadzi dobrą kampanie reklamową. Chociaż tego oni robić nie muszą, bo gracze/portale same kampanię tworzą doskonałą. Poza tym - Blizz "ma to coś" - patrz chociażby na przekrój ostatnich 7 miesięcy i ujawnianych info (np. filmik ostatni).

Blizz sprzeda się rekordowo na PC - ale na konsole również będzie ogromna sprzedaż (jak już ją wypuszczą).
Ja mimo, iż w battle.necie grę zakupiłem dawno temu - to na konsolę kupię ją również.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 16:58, Kajmal napisał:

Hahahaha.Dobre.Diablo3 i konsole.Myślę, że gorzej się sprzeda na konsole niż na pc.A
tak wogle to miłego czekania konsolowcy;D

PS:Kiedy w końcu naprawicie to cholerne forum???


ehh.. a Diablo na PSX? Słabe? Zastanówcie się 2 razy zanim coś napiszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 16:58, Kajmal napisał:

Hahahaha.Dobre.Diablo3 i konsole.

Starcraft - Nintendo 64
Warcraft II - Playstation, Saturn
Diablo - Playstation.
Ups, czyli jednak da się. A takie gry jak Torchlight czy Dungeon Siege III to potwierdzają.

Dnia 27.02.2012 o 16:58, Kajmal napisał:

Myślę, że gorzej się sprzeda na konsole niż na pc.

No shit, Sherlock. W końcu z korzeniami PCtowymi (było nie było) od deva, który uchodzi za jeden z bastionów PC-gamingu.

Dnia 27.02.2012 o 16:58, Kajmal napisał:

A tak wogle to miłego czekania konsolowcy;D

Miłego czekania na Prototype, GTA V czy Maxa Payne 3*

*Byłbym zapomniał - miłego czekania na RDR ^^

@Phoenixpl:

Dnia 27.02.2012 o 16:58, Kajmal napisał:

blablabla, D3 ułatwione pod konsole, Blizz się zeszmacił, itd.

Yhy, port wydany z opóźnieniem (przy założeniu, że ktoś go w ogóle wyda), ale ułatwiony pod konsole. Prawie jak Wiedźmin 2, c'nie? Czekałem na komentarze tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 17:21, Henrar napisał:

> Hahahaha.Dobre.Diablo3 i konsole.
Starcraft - Nintendo 64
Warcraft II - Playstation, Saturn
Diablo - Playstation.
Ups, czyli jednak da się. A takie gry jak Torchlight czy Dungeon Siege III to potwierdzają.


Z czego SC, WCII były nie grywalne na konsolach i pokazały z w gry takiego typu nie da się poprawnie przenieś na konsole , diablo na PSX zrobiła EA ale w tym przypadku gra była całkiem grywalna. Dungeon Siege III to gra od podstaw projektowana pod konsole a na pc jest tylko słaby port z beznadziejnym sterowaniem więc proszę jej tu nie wymieniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 16:13, Henrar napisał:

Wszystko fajnie, ale gra była średniawa a jej kampania promocyjna raczej odrzucała.


Przypomnę, że od lat z rynku konsol się robi swoiste Eldorado, gdzie pieniądze nawet nie rosną na drzewach, tylko same wpadają do portfeli, takie tam bogactwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 17:29, ZubenPL napisał:

> > Hahahaha.Dobre.Diablo3 i konsole.
> Starcraft - Nintendo 64
> Warcraft II - Playstation, Saturn
> Diablo - Playstation.
> Ups, czyli jednak da się. A takie gry jak Torchlight czy Dungeon Siege III to potwierdzają.


Z czego SC, WCII były nie grywalne na konsolach i pokazały z w gry takiego typu nie
da się poprawnie przenieś na konsole , diablo na PSX zrobiła EA ale w tym przypadku gra
była całkiem grywalna. Dungeon Siege III to gra od podstaw projektowana pod konsole a
na pc jest tylko słaby port z beznadziejnym sterowaniem więc proszę jej tu nie wymieniaj.



Jasne, są porty z konsoli na PC (udane i nieudane) - jest też i na odwrót.
W przypadku D3 na konsole - podejrzewam że Blizz pokaże "jak się to robi" i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować