Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwsza ocena Mass Effect 3! Kampania nawet na 40 godzin

54 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2012 o 14:08, Cygi napisał:

Gamestar? To nie są ci sami ludzie, co zachwalali Dragon Age 2?


Mi się akurat Dragon Age 2 podobał :) I to nawet bardzo :)

Chcąc nie chcąc - przyznać trzeba, że seria ME "ma to coś" - i trzecia część na pewno nie będzie rozczarowaniem :) Bynajmniej nie pod kątem akcji / historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 godzin?! Jeszcze tydzień temu była na tym serwisie cytowana wypowiedź pracownika BioWare który mówił coś takiego "Przechodzę ME3 drugi raz, mam 60% i już spędziłem więcej czasu niż przy ME2"... Sugeruje on że ME3 będzie prawie 2 razy dłuższy od ME2... 40 godzin to średnia długość RPG''a porównywalna z Wiedźminem, Dragon Agem czy Deus Ex ale miałem nadzieje na coś większego ala Skyrim i te 60h+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czterdzieści godzin? Cienko. Gra miała być ponoć dłuższa od dwójki całkiem znacznie (aż o 40%!), a wychodzi na to że już dwójka zajęła mi więcej, nie wspominając o jedynce którą katowałem 60 godzin. Ale zobaczymy jak będzie w praktyce. Cieszy z kolei to że gra w aspekcie RPG ma mieć więcej wspólnego z jedynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem wy przechodzicie ME 1 i ME2 po 45-60h? Jedynka zajmuje ze 20, a dwójka z wszystkimi DLC jakieś 25-27h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi któryś napisze co robił w ME1 przez 60h. Bo u mnie po 18h mam wykonane wszystkie questy poboczne, 2 DLC i widzę napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 14:39, Vriff napisał:

Jakim cudem wy przechodzicie ME 1 i ME2 po 45-60h? Jedynka zajmuje ze 20, a dwójka z
wszystkimi DLC jakieś 25-27h.


Najwyższy poziom trudności, często zmodowany dla jeszcze wyższego, czytanie dokładnie wszystkich dialogów, czasem eksplorowanie lokacji albo chwilowe podziwianie widoków, niektórzy jeszcze lubią sobie pochodzić zamiast pobiegać w miejscach takich jak np. Omega albo Cytadela, jeśli nie ma akcji.

@kesik93 - ja robiłem. No i? Coś w tym złego, że ktoś lubi pograć dłużej? Że nie robi speed-run?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 13:55, Phobos_s napisał:

Bo piłem do tego co mówił Chico i Groucho...


Świetna analogia, aż się uśmiechnąłem

Spoiler

(Zeppo - Gaider ?)

.

Co do artykułu, ciekawi mnie jedno: czy stronka http://www.gamestar.de/ i magazyn w którym ukazała się recenzja to jedna redakcja ? Jeżeli tak, to ich ocena jest kompletnie wyzuta z wiarygodności. Abstrahując już od tego, że mają PIERWSZĄ RECENZJĘ, TYLKO U NAS, EKSTRA, EKSTRA, osobna zakładka dla ME3 na ich stronie z powietrza się nie wzięła. Chyba że co miesiąc dodają coś takiego dla najlepszej gry miesiąca. Wtedy zwracam honor.

Mnie natomiast ME3 coraz bardziej odrzuca, nie dość że nie będzie w grze możliwości chowania broni, bo najwyraźniej konsole by tego nie obsłużyły (autentyczna wypowiedź devsa), to jeszcze Destructoid podliczył, że każdy kto chce mieć wszystkie DLC na starcie musi wydać 870$, bo część upgreadów do multi dodawana jest do sprzętu Razera i figurek z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 14:49, Leos8 napisał:

Coś w tym złego, że ktoś lubi pograć dłużej? Że nie robi speed-run?


Ja bym bardzo chętnie pograł dłużej tylko, że gra się kończy. Moje 18h w ME1, 18h w Wiedźminie 2 czy 16h w Buncie Ludzkości to nie speed-run tylko wymaksowanie gry na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 14:57, kesik93 napisał:

Ja bym bardzo chętnie pograł dłużej tylko, że gra się kończy. Moje 18h w ME1, 18h w Wiedźminie
2 czy 16h w Buncie Ludzkości to nie speed-run tylko wymaksowanie gry na maksa.


Chyba na najniższym poziomie trudności z przeklikiwaniem dialogów i cut scenek. Inaczej to jest niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sekcji "czas gry" nas nie odsyłajcie, bo tam są takie wybitnie "inteligentne" jednostki, które wpisują łączny czas przejścia 2 postaciami i tylko idiotycznie zawyżają średnią. Przykładowo pz_leo i Khali_Khan się do tego przyznają przy ME1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 14:51, Crask napisał:

Mnie natomiast ME3 coraz bardziej odrzuca, nie dość że nie będzie w grze możliwości chowania broni


Poważnie?! Heh, nie wiedziałem...
To jak będziemy chodzić po neutralnych lokacjach jak np. Cytadela to będziemy zmuszeni do biegania z wyciągniętym karabinem przy cywilach?

Dnia 28.02.2012 o 14:51, Crask napisał:

bo najwyraźniej konsole by tego nie obsłużyły (autentyczna wypowiedź devsa)


No a w ME2 na pieca dało sie chować broń gdy nie było zagrożenia... A teraz nagle się tego nie da?
Skoro konsole tego nie obsłużą przy ME3, czy to znaczy że w konsolowej "dwójce" (Jestem PCtowym graczem) też się nie dało? To aż takie trudne do zrobienia jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 13:50, Henrar napisał:

Czy kiedyś twórcy w ogóle podali czas ukończenia gry, który okazał się poprawny w praktyce?

A co ma piernik do wiatraka? Postanowiłeś mnie oświecić, że mój czas gry może okazać się inny od tego podanego przez twórców? Czyżbym stwierdził gdzieś, że tak nie jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 15:01, Phobos_s napisał:

Chyba na najniższym poziomie trudności z przeklikiwaniem dialogów i cut scenek. Inaczej
to jest niemożliwe :)


No właśnie nie. Grając w grę cRPG rozmawiam ze wszystkimi na wszystkie możliwe tematy i robię każdy quest jaki spotkam. A co do poziomu trudności to zazwyczaj gram na normalnym. 18h w Wiedźminie 2 to wynik z poziomu trudności, który został dodany w patchu 2.0 Mroczny czy jakiś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 15:12, buggeer napisał:

Do sekcji "czas gry" nas nie odsyłajcie, bo tam są takie wybitnie "inteligentne" jednostki,
które wpisują łączny czas przejścia 2 postaciami i tylko idiotycznie zawyżają średnią.
Przykładowo pz_leo i Khali_Khan się do tego przyznają przy ME1.


No to się patrzy na konkretne wyniki i samemu wyciąga średnią z normalnego przechodzenia gry. Bo niektórzy podają też czasy ze speed-run, które nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gra będzie miała ok. 5 DLC po ok. 5 godz. grania każdy, co daje w sumie ok. 25 godzin dodatkowej gry. Oczywiście będzie to ordynarnie wycięty content z wersji podstawowej. Oczywiście wszystko to, to moje przypuszczenia. Ale to wystarczy, by na razie darować sobie ten tytuł. :P Quo vadis, EA... Wzorujecie się na Bobicku, czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2012 o 13:46, Ostrowiak napisał:

ZANIŻAJO METASCORE, TROLLE!

i do tego jeszcze gamestar, wiec to na pewno pisał ktoś z PC Gaming Master Race.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować