Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Drakensang Online - już graliśmy

15 postów w tym temacie

Prezentuje się całkiem ciekawie, ale sam nieco żałuję, że pojawienie się tego projektu najpewniej całkowicie przekreśla jakiekolwiek szanse na sequel tego pierwszego i drugiego nie-h''n''s Drakensanga. Gry miały swoje wady, ale i tak bardzo przyjemnie się w nie grało. Temu Online chyba dam jednak szansę, zwłaszcza, że jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie wnosi nic nowego. Zgadzam się, że graficznie wygląda naprawdę dobrze ale poza tym jest nudna, monotonna. Niby po polsku lecz część questów w ogóle nie przetłumaczono (hmmm...). Z tego co widziałem na forach to w arenach pvp nie ma ograniczeń poziomów postaci, przez co nie warto łupać początkującym charem. Wszystkie zadania ograniczają się do zabij/przynieś/zanieś. Lepiej odkurzyć pulkę, znaleźć Diablo i znów biegać na Baala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beznadziejny tekst, nie poruszono takich kwestii jak: item shop (czytałem ze jest to typowe pay to win, co często zdarza się w darmowych grach przeglądarkowych) czy stabilność gry w przegladarce... O samej rozgrywce tez za dużo nie ma - wiele gier via www opiera się na odnawianych co konkretny okres czasu punktach, które wykorzystujemy codziennie, czy tutaj tak jest ? Ktoś widocznie dostał grę do zrecenzowania i pograł w nią góra 15min... fuszera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 10 minutach rozgrywki dałem sobie spokój, gra jest jak już wspomniał Didek śmiertelnie nudna (przynajmniej na początku) i generalnie wygląda ładnie mniej więcej w takiej rozdzielczości jak prezentowana na obrazkach w powyższym artykule. Ja wiem że to gra przeglądarkowa i jako taka fajnie się zaprezentowała ale c`mon nie tego oczekiwałem. Wolałbym już chyba normalnego klienta z reklamami i innymi głupotami.


PS. Zróbcie coś z tym forum bo nie można dodawać postów bezpośrednio spod artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Darmowa alternatywa". Ani to darmowe ani alternatywą nie jest. Czy autor tekstu próbował cokolwiek w tej grze wygrać bez kupowania czegokolwiek za realną gotówkę?

Btw. Człowiek wraca z delegacji i widzi, że gram.pl nadal muli. Nic nie zrobiliście w ciągu ostatnich kilku dni w celu przywrócenia sprawności forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie doładowanie sms za 9 zł, po to żeby kupić duży zapas materiałów do identyfikacji , bo wtedy gra nabiera jakiegoś sensu...
BTW. To jest grubą przesadą, że za identyfikacje trzeba płacić złotówkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Illusion - rowiązanie - idziesz bodajze do mrocznego lasu do pieczar na sam koniec, zbierasz mnóstwo jeleni - ustawiasz się za jakimś kamulcem tam w kręgu i dropisz kryształy prawdy :P 0,5h i masz z 200-300 kryształów i sporo MM i innego badziewia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Illusion ma racje. Już przeboleje to że każdy lepszy item jest za realmoney, a zwykłe białe za dropnietego golda. Już przeboleje to co zwykle w freeMMO jest tzn bag za żywą kasę, czy też jakieś zaawansowane upy. No ale identyfikacja ?? Teleportowanie się do miasta ?? No przepraszam ale nie mam zamiaru jak Juri_gag biegać za jeleniami bo nie minie dużo czasu a spostrzegne się że sam nim jestem bo w ogóle gram w tę gre. Nic mnie w niej niestety nie zauroczyło. Kompletna porażka. Szkoda że zmarnowano tak pozytywnie postrzegane logo i tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ponieważ nie otrzymujemy punktów, które możemy przypisać pod poszczególne cechy postaci, takie jak siła, zręczność czy magia, a umiejętności odblokowują się automatycznie na danym poziomie doświadczenia."

Najpierw pomyślałem: "W czasie oczekiwania na Diablo można spróbować". Potem przeczytałem ten fragment i myślę: "E tam beznadziejnie dam sobie spokój". Następnie wpadła kolejna myśl: "O matko w Diablo też niema rozwoju postaci".

"Ich produkcja jest raczej świetną, darmową alternatywą dla - miejmy nadzieję nadchodzącego wielkimi krokami - dzieła Blizzarda."

Jest lepszą alternatywą dokładnie taka sama gra tylko w innym uniwersum za darmo zamiast za 200 zł + dodatki…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 21:36, Fang napisał:

Jest lepszą alternatywą dokładnie taka sama gra tylko w innym uniwersum za darmo zamiast
za 200 zł + dodatki…


jakie to jest "za darmo" masz w komentarzach wyzej :)

jeszcze nie wyszlo diabelko 3 a juz haterzy sapia jakie to bedzie drogie ;] nikt Ci nie kazde kupowac, ani przeplacac. A kupisz za 160pln pare dni po premierze bez problemu... tak bylo ze sc2, ktore ciagle mnie bawi i nie zaluje wydanych zlociszy ;] To jak was boli fakt, ze ludzie wydaja kase na cos wam sie nie podoba bawi mnie do lez :D

na konsolach wszystko nowe jest 200+ plus dodatki (DLC), ale w newsach konsolowych jakos nie widzialem zebys trollowal o cene gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuda nuda i jeszcze raz nuda. Jednego potwora trzeba uderzyć 5 - 10 razy a dostajemy kilka punktów doswiadczenia. Zeby awansowac na kolejny poziom potrzeba kilkadziesiąt tysięcy punktow..... Nie da się grac bez wykupywania mrocznych monet, bo nie zidentyfukujemy żadnego ciekawego przedmioty w grze, a mając za słaby sprzęt będziemy co chwila ginąć. Gra się strasznie powoli, bohater bega jak gruby spaślak i tak samo powoli atakuje. Gram w to tylko dlatego że czekam po prostu na diablo 3 i trzeba w cos grac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować