Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie nowy Baldur`s Gate?

196 postów w tym temacie

I kto miałby to robić? BioWare? Bethesda? Pan Mordu niech wtedy zejdzie tutaj... i wybije im to z głów. Splugawienie legendy Daggerfall''a i Fallout''a to wystarczające osiągnięcia Bethsy, a forma cRPG prezentowana przez twórców serii DA i ME nijak ma się do tego co reprezentuje sobą Baldur''s Gate. Obsidian nadal trwa uparcie w grach świetnych, ale skrajnie niedopracowanych od strony technicznej - Bloodlines 2 lub Arcanum 2 z ilością bugów równą oryginałom każdy fan by (z bólem) przełknął, ale BSOD co 15 minut przemierzając Faerun... to przesada. CDP-Red nawet jak przeskoczy poziom szlifu stabilności i wymagan gry to ostatecznie grzęźnie w żałosnym sposobie wydawania i promowania swoich gier, więc nawet z ''PR''owym gotowcem'' jakim jest BG cos by poszlo nie tak i znowu trzeba byłoby pół dnia czekać na kurtkę, czy inne pantalony.

Krótko mówiac, lepie aby ta strona była ''tylko'' reklamówką fanowskiego remake''u lub moda. Może w końcu Icewind Gate w jakiejś znośnej i przystępnej formie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s Gate zakończył się na Baldur''s Gate 2 Tron Bhaala, nawet jeśli trójka jest w produkcji to będzie to profanacja serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam maksymalnie jakiś remake HD. Pamiętajmy, że markę ma chyba wciąż Bio, a praw do AD&D na pewno nie. Więc powstanie BG3, to raczej mało prawdopodobna sprawa. Ale coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 01:24, Myszasty napisał:

Ja obstawiam maksymalnie jakiś remake HD. Pamiętajmy, że markę ma chyba wciąż Bio, a
praw do AD&D na pewno nie. Więc powstanie BG3, to raczej mało prawdopodobna sprawa. Ale
coś się dzieje.


Sprawdziłem trochę info i coś jest na rzeczy. Według niektórych informacji strona należy do byłego pracownika Bioware - Trenta Ostera. Jedna z jego spółek odpowiadała za niedawny remake MDK2 w HD. Możliwe, że to samo czeka właśnie BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli BG bedzie w HD (absolutnie nie w 3D!!) i NIC poza poprawa tekstur i jakoscia dzwieku bedzie zmienione- kupuje w ciemno. Serio. Chocby kosztowalo 200zl. NAJLEPSZA gra w jaka kiedykolwiek gralem (tuz za nia IMO WoW ;)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 01:31, Ichvander napisał:

Jesli BG bedzie w HD (absolutnie nie w 3D!!) i NIC poza poprawa tekstur i jakoscia dzwieku
bedzie zmienione- kupuje w ciemno. Serio. Chocby kosztowalo 200zl. NAJLEPSZA gra w jaka
kiedykolwiek gralem (tuz za nia IMO WoW ;)) )

Mnie marzy się oficjalna wersja BG:Trilogy. To by było niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba remake w lepszej wersji. Dziwne, że nikt nei sprawdził sobie źródła strony. Co jest z ludźmi z gram.pl?
<!-- February 28, 2012 -->
<!-- Shadowy Figure- Raise Dead : Infinity Engine -->

<!-- For years, I clung to the memory of it. Then the memory of the memory. -->

<!-- And then... it returned. Better than it was before. -->

<!-- Love is a lie. Only hate endures. -->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 01:24, Myszasty napisał:

Ja obstawiam maksymalnie jakiś remake HD. Pamiętajmy, że markę ma chyba wciąż Bio, a
praw do AD&D na pewno nie. Więc powstanie BG3, to raczej mało prawdopodobna sprawa. Ale
coś się dzieje.

Prawa do marki BG ma Atari. Remake HD by mi bardzo pasował, ale również i 3 część, jednak z nowym wątkiem fabularnym, powinno się zdecydowanie zostawić zakończenie Tronu Bhaala (takie były kiedyś plany). W każdym razie mam nadzieję, że nie pozwolą popsuć tej świetnej marki i ujrzymy coś naprawdę specjalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować