Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

2175 postów w tym temacie

ktos dostał jescze klucz oprócz kolegi co się wypowiedział powyżej? ja wciąż wyczekuję i jescze nie dostałem, a pamiętam jak post pisałem gdy było chyba z 600komentarzy pod tym wpisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 21:09, marcin23512 napisał:

do mnie na maila doszły klucze jeśli ktoś chce to mogę dać bo mam jeszcze wolny jeden

MASZ GO JESZCZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 21:17, janses napisał:

> do mnie na maila doszły klucze jeśli ktoś chce to mogę dać bo mam jeszcze wolny
jeden
MASZ GO JESZCZE?

eee...
przeslesz mi?
jans7@o2.pl
choc i tak dasz temu drugiemu... ja zawsze mam pecha do takich żeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wciąż zaglądam na poczte lecz nic nie ma :( jeśli ktoś ma wolny klucz i nie ma go w jaki sposób wykorzystać to chętnie przyjme :) mój email: komputer798@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem komentarz jakoś w okolicach 550 i też nic nie dostałem. Może wysyłają w grupach po ileś osób? Tylko że w takim tempie prędzej beta się skończy, niż ostatnie osoby zdążą otrzymać klucz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie sierota bo się zagapiłam. Gdyby komuś się znudziło testowanie, chętnie zaadoptuję klucz: ukrytastodola[małpa]gmail.com.

A gdyby gram.pl jeszcze miało kody: to na moje to bardziej ulepszona wersja Ace of Spades niż w kierunku Minecrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jak sie zarejestrowałem i wszystko działa ale jak chce sie zalogowac to pisze "konto nieznane" pomocy (dostałem od B-F 2 mile ale podobno miało byc 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować