Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Wargame Zimna Wojna

48 postów w tym temacie

No i za trzecim podejściem pierwsza misja ukończona co prawda nie na 100%, ale zawsze można będzie powtórzyć i spróbować się poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała podpowiedź dla nowych osób w multi. Samochód dowodenia musi STAĆ na danej strefie aby ją kontrolować. Można mieć max 3 takie pojazdy a strata ostatniego oznacza przegraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 21:19, Lailonn napisał:

Uwielbiam gdy ludzie czytają cudze wiadomości :)

Upss nie zauwazyłem twojego pierwszego postu sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno Wargame zimna wojna w sklepie. zainstalowałem normalnie, ale gra niemal zawsze zaraz po uruchomieniu wywala mnie na pulpit, i wyświetla się potem komunikat, który podaję na dole. Potem zainstalowałem grę ściągając ją z Steama, ale to nic nie dało. Macie może jakiś pomysł co to jest i jak to na prawić po gra jest naprawdę dobra podobno. Z góry dziękuję.

[Komunikat]:
Crash!
Version : Final
ACCESS VIOLATION ( Writing 0x010100f9)
D3D11CreateDevice (0)
Occured the 02/03/2012 (dd/mm/yyyy) at 17:39
Core dumped in C:\Users\Jan\AppData\Local\Temp\000070_WarGame Final_29.dmp for post-mortem analysis.
The call stack was copied to the clipboard.
Press OK to report the dump by mail, Cancel to Quit.
[Koniec]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli coraz lepiej ogarniam grę. Niestety nie bardzo miałem czas bądź siły, żeby wcześniej usiąść do niej ponownie, więc dopiero przeszedłem drugą misję i to za pierwszym razem (chociaż na razie nie gram w zdobywanie wszystkiego i brak strat własnych ;)). Gierka wciąga, a odblokowywanie nowych jednostek jeszcze bardziej ;). Przejdę kampanię i dopiero spróbuję sił w multi. Z tym, że przydałby się wówczas jakiś co-op z gramowiczami :)

Dobranoc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Gra instaluje się normalnie (oczywiście oryginał) wchodzi się do gry normalnie i tu pierwszy problem tzn. gra nie potrafi wykryć odpowiednichg ustawień. Drugi problem to kiedy próbuję odpalić pierwszą misję ekran zaczyna migać na czarno i gra chyba się nie ładuje, tzn cały czas miga i nic się nie pokazuje dzwięk także nie działa. Czy może ktoś pomóc? z góry dzięki.
ps. sterowniki instalowałem


Konfiguracja

procesor intel core 2 duo e4500 lga 775 2,2 ghz
karta graficzna ati radeon hd 2900 pro 512m13 OEM
płyta asus P5K
ram 4gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 21:44, diabolo20 napisał:

Jak tam sprawa w multi dużo ludzi w to gra?

Wystarczająco dużo, ale zdarza się że wieczorem są ledwo 2-3 serwery. Obawiam się że po paru miesiącach może świecić pustkami, zwłaszcza że gra jest dosyć wymagająca. Niektórzy mogą się zniechęcić.

Dnia 05.03.2012 o 21:44, diabolo20 napisał:

I prosiłbym o podanie zalecanych wymagań gry z pudełka:)

Tu chyba mało kto ma pudełko, grę można dostać w śmiesznej cenie 50 zł w postaci klucza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 21:55, Darkstar181 napisał:

> Jak tam sprawa w multi dużo ludzi w to gra?
Wystarczająco dużo, ale zdarza się że wieczorem są ledwo 2-3 serwery. Obawiam się że
po paru miesiącach może świecić pustkami, zwłaszcza że gra jest dosyć wymagająca. Niektórzy
mogą się zniechęcić.
> I prosiłbym o podanie zalecanych wymagań gry z pudełka:)
Tu chyba mało kto ma pudełko, grę można dostać w śmiesznej cenie 50 zł w postaci klucza
:)

pudełkowa na allegr za 55 zł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 01:15, RakuPL napisał:

Przejdę kampanię i dopiero
spróbuję sił w multi. Z tym, że przydałby się wówczas jakiś co-op z gramowiczami :)


Jak i ja. Ogólnie to noga w multi jestem (nie mam mikrofonu ani innych gadżetów niezbędnych w profesji gracza multi) ale jakiś mały meczyk dla samej radości i punktów dla odblokowania jednostek to czemu nie? ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W multi jest z kim grać choć mam wrażenie, że wielu garczy wpeirw gra w kampanię. Ilość online dużo wyższa niż w multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu za skończenie kampanii można dostać całkiem dużo pnktów i odblokować niezłe jednostki więc nie dziwota. Ja sam gram i w kampanię i w multi i jak narazie to z singla mam ze 2 razy więcej gwiazdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w sieci dostepne jakies demo??Powiedzcie mi tez czy jednostki ktore odblokujemy w kampani mozemy uzyc grajac multi?Jest tez normalna pudelkowa wersja gry i czy oplaca sie ta wersje kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 08:31, szaryczlowiek napisał:

Jest w sieci dostepne jakies demo??

Nie.
>Powiedzcie mi tez czy jednostki ktore odblokujemy

Dnia 14.03.2012 o 08:31, szaryczlowiek napisał:

w kampani mozemy uzyc grajac multi?

Tak
>Jest tez normalna pudelkowa wersja gry i czy oplaca

Dnia 14.03.2012 o 08:31, szaryczlowiek napisał:

sie ta wersje kupic?

Jest, a czy się opłaca, to zależy gdzie kupujesz. Jak w internecie, prócz standardowej ceny (około 55-60zł) liczysz jeszcze koszty wysyłki, wychodzi Ci jakieś 15 zł więcej niż za kod. W sklepach typu MM czy Empik jej jeszcze nie widziałem, więc nie wiem jaka jest tam cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:26, MichalBorys napisał:

Czesc

Gra instaluje się normalnie (oczywiście oryginał) wchodzi się do gry normalnie i tu pierwszy
problem tzn. gra nie potrafi wykryć odpowiednichg ustawień. Drugi problem to kiedy próbuję
odpalić pierwszą misję ekran zaczyna migać na czarno i gra chyba się nie ładuje, tzn
cały czas miga i nic się nie pokazuje dzwięk także nie działa. Czy może ktoś pomóc?
z góry dzięki.
ps. sterowniki instalowałem


Konfiguracja

procesor intel core 2 duo e4500 lga 775 2,2 ghz
karta graficzna ati radeon hd 2900 pro 512m13 OEM
płyta asus P5K
ram 4gb


Mam ten sam problem. Znalazłeś może rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować