Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Elite V2 zamówiony przed premierą pozwoli... zabić Hitlera

11 postów w tym temacie

Moim zdaniem porównywanie Adolfa Hitlera z Osamą Bin Ladenem to jakieś nieporozumienie.
Gdzie Osamie do takiego potwora jakim był Hitler? Ile ludzi pomordował Hitler a ile Osama?
Mnie taka misja nie przeszkadza. Wręcz z pewną dozą satysfakcji pociągnąłbym za spust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 13:15, Ekonochrist napisał:

Moim zdaniem porównywanie Adolfa Hitlera z Osamą Bin Ladenem to jakieś nieporozumienie.
Gdzie Osamie do takiego potwora jakim był Hitler? Ile ludzi pomordował Hitler a ile Osama?
Mnie taka misja nie przeszkadza. Wręcz z pewną dozą satysfakcji pociągnąłbym za spust.


Oczywiście mój komentarz nie miał na celu stawiania obu panów w jednej linii, chciałem jedynie pokazać pewną analogię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła zachęta. Może warto pomyśleć o dorzuceniu misji w której celem byłby sam Car Władimir. Wtedy grę bym brał w ślepo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne ile. wazne, ze w ogole. Dla mnie pakowanie takich postaci go gry to takie tanie "sprzedawczykowanie".
Jakby nie mozna graczy czym innym do niej przyciagnac. Taka Doda w dziedzinie gier komputerowych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem porównywanie Adolfa Hitlera z Osamą Bin Ladenem to jakieś nieporozumienie.
> Gdzie Osamie do takiego potwora jakim był Hitler? Ile ludzi pomordował Hitler a ile Osama?
> Mnie taka misja nie przeszkadza. Wręcz z pewną dozą satysfakcji pociągnąłbym za spust.

Mówię to z pewną dozą satysfakcji i wyższości - wielu Hamerykanów pewnie by się z tobą nie zgodziło :). Dla nich to Osama jest ucieleśnieniem zła i większość pewnie nie wie kto to był Hitler :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, a kiedy na Gram.pl będzie można złożyć pre-order na Sniper Elite v2 i to w wersji PC? W ogóle wiecie, kto jest dystrybutorem gry na terenie Polski? Cenega, czy może CD Projekt? Bo to jednak zasadnicza różnica... ;) Z góry dzięki za info.

P.S. Troszkę spóźniliście się newsem. Wczoraj już był u konkurencji, hehehehe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 13:37, Hulk131 napisał:

Mówię to z pewną dozą satysfakcji i wyższości - wielu Hamerykanów pewnie by się z tobą
nie zgodziło :). Dla nich to Osama jest ucieleśnieniem zła i większość pewnie nie wie
kto to był Hitler :P.


Dokładnie ;} pamiętam jak kiedyś robiono ankietę ( bodajże 70 rocznica wybuchu II wojny św.) i pytano różnych ludzi na całym świecie co wiedzą o II wojnie światowej. Jedna studentka pamiętam(chyba z Rosji) odpowiedziała tak:

Nie wiem za dużo o tej wojnie, ale wiem ze brali w niej udział Niemcy ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 13:15, Ekonochrist napisał:

Moim zdaniem porównywanie Adolfa Hitlera z Osamą Bin Ladenem to jakieś nieporozumienie.
Gdzie Osamie do takiego potwora jakim był Hitler? Ile ludzi pomordował Hitler a ile Osama?
Mnie taka misja nie przeszkadza. Wręcz z pewną dozą satysfakcji pociągnąłbym za spust.


Przeczytałem 2 pierwsze komentarze i już mi się śmiać chce. To jest jakaś różnica między zabiciem 1000 a miliona, ten co zabił 1000 nie jest taki zły jak ten co zabił milion ?
A tak poza tym to Osamie Bin Ladenowi niczego nie udowodniono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 11:40, overbreaker napisał:

Kiedy wreszcie bedzie można złożyc zamówienie na preorder w polsce??Nie mogę
sie doczekac tej gry:)

Żaden liczący się dystrybutora oraz sklep internetowy z grami nie raczy udzielić informacji na ten temat. Jedynie Gram.pl przyznało, że na razie nie wiedzą jak będzie z pre-orderem (szczególnie jeśli chodzi o PC) + DLC. Trochę to dziwne, bo premiera za 2 miesiące.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować