Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

"Ranczo" - Norwy serial na TVP1 temat ogólny

37 postów w tym temacie

A ja go nie znoszę !!! Przez to że kochana rodzinka zachwyca się tym serialem ja nie mogę oglądać świetnego Prison Break :( Oglądałem jeden odcinek i nie przypadł mi do gustu. Jak dla mnie nie jest śmieszny.Tylko udaje że śmieszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:19, kolektor napisał:

A ja go nie znoszę !!! Przez to że kochana rodzinka zachwyca się tym serialem ja nie mogę oglądać
świetnego Prison Break :( Oglądałem jeden odcinek i nie przypadł mi do gustu. Jak dla mnie
nie jest śmieszny.Tylko udaje że śmieszy ...


-Sorry, ja nie kumam. Co to znaczy "udaje że śmieszy"? Co w takim razie "śmieszy"? świat według kiepskich? Jeżeli tak, to faktycznie- "ranczo" udaje, że śmieszy. Ja jednak wolę już takie "udawanie", niż podawanie wszystkiego na przysłowiowym talerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 11:33, boro007 napisał:

-Sorry, ja nie kumam. Co to znaczy "udaje że śmieszy"? Co w takim razie "śmieszy"? świat według
kiepskich? Jeżeli tak, to faktycznie- "ranczo" udaje, że śmieszy. Ja jednak wolę już takie
"udawanie", niż podawanie wszystkiego na przysłowiowym talerzu.

Świat wg Kiepskich też nie oglądam. Ja wolę humor z filmów takich jak Ali G, Straszny Film itp. Śmieszą mnie również dobre, polskie komedie - Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota itp. Polskie seriale nie są dla mnie natomiast w ogóle śmieszne, dlatego żadnego polskiego serialu (no z wyjątkiem Fali Zbrodni) nie oglądam. Ale to w końcu tylko moje zdanie, masz prawo się z nim nie zgadzać. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat.
Minęło troszkę od premiery pilotażowego odcinka czwartego sezonu serialu. Co o nim sądzicie? Utrzyma poziom poprzednich serii? Ja mogę rzec od siebie jedynie tyle, że brakowało mi tylko wykapanego filozofa do pełni szczęścia. ;- ) Teraz tylko czekać na ciąg dalszy... a w międzyczasie TVP serwuje powtórkę sezonu 3. I dobrze. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pijaków z ławeczki" już nie ma :D każdy złapał się za karierę i kręci kokosy :D

Spoiler

Nawet Solejuk wstąpił do spółki na stanowisko kierownika dystrybucji.

Świetny serial :) Ranczo i 39 i pół to dwa godne oglądania programy telewizyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D Ten serial z odcinku na odcinek jest coraz lepszy :D

Ta nowa seria po prostu wymiata, dawno się tak nie uśmiałem.

"Kur**, granaty mają." - tekst jak na razie najlepszy :D Kto oglądał ostatni odcinek wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończył się sezon... I chyba w ogóle seria :(
Mam nadzieję, że jednak nakręcą nowy sezon (dadzą się przebłagać widzom ;P), bo cztery poprzednie były znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć nadziei, pisze się dopiero scenariusz do piątego sezonu.
A serial świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:00, jcl99 napisał:

Nie musisz mieć nadziei, pisze się dopiero scenariusz do piątego sezonu.
A serial świetny :)


A ja myślałem ze to już koniec tego świetnego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:00, jcl99 napisał:

Nie musisz mieć nadziei, pisze się dopiero scenariusz do piątego sezonu.
A serial świetny :)


To bardzo dobra wiadomość (możesz podać źródło?). Bardzo jestem ciekawy co wykombinuje pognębiony Paweł Kozioł ;P No i cały czas mam w pamięci zakochanego Czerepacha wyważającego antywłamaniowe drzwi... po prostu mistrzostwo świata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:05, Blackbird napisał:

> Nie musisz mieć nadziei, pisze się dopiero scenariusz do piątego sezonu.
> A serial świetny :)

To bardzo dobra wiadomość (możesz podać źródło?). Bardzo jestem ciekawy co wykombinuje
pognębiony Paweł Kozioł ;P No i cały czas mam w pamięci zakochanego Czerepacha wyważającego
antywłamaniowe drzwi... po prostu mistrzostwo świata xD



http://film.onet.pl/seriale/0,1976847,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować