Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion już za darmo - zobacz dwa trailery promocyjne

15 postów w tym temacie

Ja próbuję przenieść swoje konto Aion EU (za grę zapłaciłem 180zł, nie mówiąc o abo) i od 3 dni nie jestem w stanie. Można grać like hell :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktos grał to proszę o odpowiedź na ponizsze pytanie:
Czy wprowadzili kolejki na serwer? Jeżeli nie, to czy są lagi? W Lineage II po premierze nie dało sie grac, a jestem ciekawy jak jest tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 18:58, TobiAlex napisał:

p666avel haha, rychło w czas. Przenoszenie kont zaczęło się bodajże 3 miechy temu.

hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 18:25, p666avel napisał:

Ja próbuję przenieść swoje konto Aion EU (za grę zapłaciłem 180zł, nie mówiąc o abo)
i od 3 dni nie jestem w stanie. Można grać like hell :D


Miałeś taką możliwość, ale przed tą premierą. Trzeba było wejśc na swoje konto NCSoft''owe i zaznaczyć, że pozwalasz na to, żeby NCSoft przekazał twoje dane prywatne, jak e-mail, login, hasło, Gameforge''owi. Wtedy byś miał konto.

Pierogi_z_Cukrem ----> Kolejki to są tylko ( jak słyszałem ) na nowym angielskim serwerze, lecz to jest normalka. Na innych serwerach od bardzo dawna żadnych kolejek nie ma.

Hartus ----> Niestety coś w tym stylu. Na koncie Starter masz zablokowany główny chat, prywatny sklep i trade brooker''a, lecz cała reszta jest bez zmian.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 20:12, vegost napisał:

I co opłaca się grać ? Taka sama kupa jak Wow czy coś innego ?

Ładniejsza trochę, bo na cryengine. Ale nie wykorzystuje możliwości silnika imo. Tak poza tym to dość standardowo, ja coś tam dłubię, bo nowy (dla mnie) setting, można latać, niedługo dojdą mounty i housing. Komuś kogo zmęczyła koncepcja WoW''a bym jednak nie polecał.

@Hartus - część funkcji chatu, aukcje i parę innych rzeczy jest zablokowanych w opcji podstawowej (tzw. starter). Veteran to pełna funkcjonalność gry, a Gold Pack dodaje bajery, takie jak szybszy reset instancji. Veterana mają gracze, którzy wcześniej posiadali pełną wersję gry, jak również beta testerzy. Prawdopodobnie będzie można go w przyszłości kupić, ciężko jednak przewidzieć za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalował już ktoś wersję F2P,bo mam z nią problem.Podczas instalacji zaznaczam dysk F a i tak wali mi ja na systemowy pod nazwa Gameforge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:23, calwert napisał:

Instalował już ktoś wersję F2P,bo mam z nią problem.Podczas instalacji zaznaczam dysk
F a i tak wali mi ja na systemowy pod nazwa Gameforge.


W Program Files? Nie wiem jak będzie na końcu instalacji bo sam dopiero grę instaluję ale w settings jest napisane że "The installation file will be deleted after the game has finished installing".

Piotrbov dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować