Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rayman Origins - pecetowe demo dostępne na Steamie

17 postów w tym temacie

No tak, na Vita takie gierki się nadają, ale na PC czy duże konsole? Bo ja wiem...

A do Pana newsmena - czy próbowałeś chociaż zainstalować to demo? Wątpię, bo nie da się go zainstalować (link nie reaguje zarówno na stronie jak i w samym Steamie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było u mnie na liście, dziś już nie ma i zainstalować się na razie nie da. Ale faktycznie było w polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą kolekcjonerkę jak na dużych konsolach kupuje w ciemno pograłem nieco na xboxsie genialna platformówka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co, dema nie da się pobrać ze Steam ale grałem już na PS3 i chyba na PS3 zakupię - wygoda sterowania a używka jest już za ok. 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w demo Raymana od poludnia i zauwazylam 2 sprawy. Z jakiegos powodu postep nie jest zapisany. Np przeszlam pierwsze dwa miejsca/lvle, a potem wylaczylam gre. Po godzinie wchodze ponownie do gry i niemila niespodzianka...musze robic wszystkie lvle od nowa. Mam nadzieje, ze to tylko jakis bug bo nie wyobrazam sobie grac do upadlego az przejdzie sie cala gre (no chyba, ze to ograniczenie tylko dla dema). Druga sprawa to to, ze przy kazdej smierci traci sie wszystkie nazbierane "swiatelka" od ostatniego punktu auto zapisu, troche denerwuje szczegolnie jak sie proboje zdobyc maks i ciagle umiera na jednej rzeczy ;).

Poza tymi paroma sprawami gra jest cudna. Muzyka, Rayman i widoczki, a wszystko z przymrozeniem oka. Gram na nie zbyt szybkim laptopie wiec ciesze sie, ze gra chodzi plynnie. Chyba zakupie pelna wersje:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 20:40, Eilene napisał:

Gram w demo Raymana od poludnia i zauwazylam 2 sprawy. Z jakiegos powodu postep nie jest
zapisany. Np przeszlam pierwsze dwa miejsca/lvle, a potem wylaczylam gre. Po godzinie
wchodze ponownie do gry i niemila niespodzianka...musze robic wszystkie lvle od nowa.
Mam nadzieje, ze to tylko jakis bug bo nie wyobrazam sobie grac do upadlego az przejdzie
sie cala gre (no chyba, ze to ograniczenie tylko dla dema).

Ograniczenie dla dema.

Dnia 03.03.2012 o 20:40, Eilene napisał:

Druga sprawa to to, ze przy
kazdej smierci traci sie wszystkie nazbierane "swiatelka" od ostatniego punktu auto zapisu,
troche denerwuje szczegolnie jak sie proboje zdobyc maks i ciagle umiera na jednej rzeczy

Musi być jakaś kara za umieranie, szczególnie, że (z tego, co pamiętam), nie ma systemu żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować