Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak zresetować PlayStation Vita, czyli co robić gdy PSV się zawiesi

11 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Stało się – wczoraj moja Vita po raz pierwszy się zawiesiła. Winne było niestabilne oprogramowanie (przedpremierowa wersja pewnej gry), a nie sama konsola, miałem jednak lekki problem z postawieniem jej na nogi. Jak więc to zrobić?

Przeczytaj cały tekst "Jak zresetować PlayStation Vita, czyli co robić gdy PSV się zawiesi " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć o takich "mykach".
Ja tam ze swojej Vity jestem zadowolony jak narazie.
Wielu gier na nią jeszcze nie mam ale Uncharted bardzo mi się podobał, Escape Plan jest całkiem przyjemną gierka chociaż grać się w nią do upadłego nie da, za to się przekonałem do Stardust i w niego głównie teraz pogrywam.
Mam za to spore nadzieje co do Gravity Rush (szkoda że to dopiero w czerwcu) i Unit 13.
Teraz tylko spłacić kredytówkę i kupować nowe gierki:)
Swoją drogą ten kto powiedział że ekran Vity na filmikach i screenach nie robi takiego wrażenia jak "oko w oko" miał rację, ekran jest na prawdę piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszego "zwisa" Vity załapałem już pierwszego dnia i to na Uncharted :/
Troszkę mi nerwów zjadło ponowne jej uruchomienie... Wtedy jeszcze nie wiedziałem że jest taka metoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam bardzo - ja takową informację znalazłem na stronie PS Vita (oficjalnej) w dziale instrukcji (user guide).

Jarden też czekam na Unit 13, może kiedyś zagramy w co-op :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam srednio . Kiepski plastik , szybko sie rysuje (szczegolnie tyl ;]). Konsola noszona w tych samych warunkach co 3ds czy smartfon (kieszonka z materialu w plecaku) i tylko PSV z nich kilka dni po kupnie zlapala juz mase rysek :] .
Technicznie tylka nie urwala ,masa gierek ma problem z stalym dobrym frameratem i o tym ,ze nie chodza nawet w natywnej rozdzielczosci nie wspomne (Uncharted , wipeout ,unit13 demo ,ridge racer) przez co mocno cierpi ogolna jakosc obrazu i sens zastosowania ekraniku o takiej rozdzielczosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie na drugi dzieć sie dość mocno rozładowała... podłączyłem pod ładowarkę. poczekałem z 5 minut.. nic tylko sie cały czas dioda świeciła.. mocno sie wystraszyłem bo próbowałem na różne sposoby uruchomić w tym przez ten ekran odzyskiwania.. po około 10 minutach ładowania się sama włączyła xD...

co do konsoli jestem bardzo zadowolony. sterowanie w grach jest wyśmienite, przeskakiwanie z aplikacji na aplikacje płynne. Czekam jednak na aktualizację flasha w przeglądarce [w symbianie był flash a podobno adobe nie wspiera tej technologii w urządzeń przenośnych]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy "zawias" zaliczyłem po dniu od zakupu... Konsola walnęła freeza przy ekranie doczytywania gry Little Deviants. Po kilku próbach wyłączenia delikatnie spanikowałem :) trzymałem Power OFF za krótko...Dopiero odnaleziona informacja tutaj http://pl.playstation.com/psvita/support/faqs/ uświadomiła mi że wyłącznik trzeba trzymać przynajmniej 30 sekund... Zimny pot się lał z czoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo zadowolony z konsolki fifa piękna uncharted tez to narazie moje 2 tytuły i na tym napewno nie koniec polecam wszystkim. ci co pisza ze cos jest nie tak z ps vita to sa ci co ich nie maja i pewnie nie beda miec wiec szkoda czytac ich wypowiedzi albo sie tylko posmiac z nich
PS teksty typu za DROOOGA za droga itd. to wezcie sie do pracy i PS Vita i u was za wita :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować