Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia z Risen 2: Mroczne Wody

10 postów w tym temacie

Muszę przyznać że z każdym materiałęm filmowym który oglądam na temat R2 moje przekonanie że ta gra będzie prawdziwym HITEM rośnie dwókrotnie :)Ciekawy sposób walk ,klimatyczne lokacjei,mini gry,złożone questy,dorosłe dialogi i wiele wiele więcej ,czegóż jeszcze chcieć od RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam się nie mogę doczekać. Co prawda nie wygląda jak Wiedźmin 2 czy jakaś inna nowsza gierka ale i tak lepiej od pierwszego Risena. Preorder założony, teraz tylko czekać do premiery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 15:16, Sanders-sama napisał:

Lucas, tak z ciekawości... Ile godzin ci beta zajęła?

Mam 20h na liczniku, ale w sumie to czas na rozmaite testy, badania, próby alternatywnych podejść - z drugiej strony to tylko pierwsza wyspa, nie popłynąłem dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 13:46, Boss999 napisał:

Muszę przyznać że z każdym materiałęm filmowym który oglądam na temat R2 moje przekonanie
że ta gra będzie prawdziwym HITEM rośnie dwókrotnie :)Ciekawy sposób walk ,klimatyczne
lokacjei,mini gry,złożone questy,dorosłe dialogi i wiele wiele więcej ,czegóż jeszcze
chcieć od RPG


Dokladnie, ladnie to wszystko wyglada :P Ciesze sie, ze zrobili znow minigierke zwiazana z otwieraniem zamkow - niby to wydaje sie proste, ale zapewne trafia sie zamki ktorym bedzie trzeba poswiecic troche czasu :D
Czuc klimat, nie da sie ukryc - to jedna z tych gier na ktore czekam od dluzszego czasu :)

Dzieki Lucas za filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 16:46, Almarcino napisał:

Ciesze sie, ze zrobili znow minigierke zwiazana
z otwieraniem zamkow - niby to wydaje sie proste, ale zapewne trafia sie zamki ktorym
bedzie trzeba poswiecic troche czasu :D


Heh, jak sobie przypomnę zamki z Gothicka 1 i 2 xD
lewo, prawo, prawo, lewo... I ten dźwięk gdy się pomyliłeś i obudziłeś śpiącego domownika... Bezcenne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 13:46, Boss999 napisał:

Muszę przyznać że z każdym materiałęm filmowym który oglądam na temat R2 moje przekonanie
że ta gra będzie prawdziwym HITEM rośnie dwókrotnie :)Ciekawy sposób walk ,klimatyczne
lokacjei,mini gry,złożone questy,dorosłe dialogi i wiele wiele więcej ,czegóż jeszcze
chcieć od RPG


Poprawnego ortograficznie spolszczenia. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta walka mi się nie podoba... Piraci, władcy siedmiu mórz, najgorsze szumowiny walczą uczciwie jeden na jednego? Pirania musi to poprawić, bo wg mnie strasznie kłuje w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować