Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 17:18, Sonic1575 napisał:

Ja tak jakoś jak przeczytałem post, to niewiem dlaczrgo przeczytałem to "moderatoporów".


Heh... pewnie krasnoludowość walgierza miała na to jakiś wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak...

Mam pytanko do Moderatorów: Czy jak wchodzicie na forum to macie jakieś dodatkowe "bonusy" oprócz kasowania postów i zamykania wątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:36, Sonic1575 napisał:

Może tak...
Mam pytanko do Moderatorów: Czy jak wchodzicie na forum to macie jakieś dodatkowe "bonusy"
oprócz kasowania postów i zamykania wątków?


Ja mam zamiar poprosić Sol żeby dodali dla nas pinballa i może szachy :D
A poważniej, to ściśle tajne/poufne i musiałbym Cię zlikwidować gdybym to zdradził ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:36, Sonic1575 napisał:

Mam pytanko do Moderatorów: Czy jak wchodzicie na forum to macie jakieś dodatkowe "bonusy"
oprócz kasowania postów i zamykania wątków?

Mają jeszcze ostrzeganie-degradowanie-banowanie, no i moga lepiej śledzic wypowiedzi jakiegoś konkretnego ludzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wiem , że to pytanie do moderatorów ,ale nie moge się powstrzymać. Moderatorzy mają opcje , że widzą ile dana osoba ma punktów oraz chyba czy dostała ostrzeżenie (Tego nie jestem pewny). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:53, Fumiko napisał:

http://www.webwhispers.org/newspics/dec03/moderator.jpg
a to znalazłam po wpisaniu w google "moderator" :D

To zdjęcie obrazuje (dosłownie!) wszystko, w swojej prostacie wręcz powala, komentarz jest tu zbędny ^_^. Moderatorzy powinni to podwiesić "ku przestrodze" dla wszystkich ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:40, HumanGhost napisał:

Brawo! Teraz będe dostawał listy z pogróżkami o urażonych poznaniaków. Ehh.. troszke nie o
to chodziło.


Oj , gdyby tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:46, Vaxinar napisał:

A nie lepiej byłoby gdyby był i jest jeden temat o wszystkich miastach?

-> A nie lepiej gdyby byl jeden temat o wszystkim ? Bo zaraz ktos sobie zalozy temat o moderatorach, ktos o gramsajtach, a ktos inny o ksiazkach. A tak, byloby wszystko na miejscu, a i pracy by ubylo, bo nie uswiadczylbys offtopicu !
Ja bym apelowal o zdrowy rozsadek, takze do modkow.

I o wyjasnienie jednej kwestii: ta wersja forum, gramowa, w koncu jest bardziej przyjazna userom, pozwala na wieksza dowolnosc w zakladaniu tematow, czy nie ? Mamy do czynienia z gramowa wolnoscia, czy przywracamy staroforumowy porzadek. Bo mieszanie tego co bylo, z tym co jest [mialo byc w kazdym razie] nie wychodzi zbyt dobrze. Niestety, dla mnie, praca moderatorow, znow staje sie zbyt widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:41, LifaR napisał:

Bo mieszanie tego co bylo, z tym co jest [mialo byc w kazdym razie] nie wychodzi zbyt dobrze.

Zawsze lepiej dążyc do "złotego środka" niż popadac w skrajności.

Dnia 19.02.2007 o 20:41, LifaR napisał:

Niestety, dla mnie, praca moderatorow, znow staje sie zbyt widoczna.

A dla mnie zbyt widoczne stają się chamstwo unserów i szerzony przez nich spam, moderatorzy reagować muszą - w końcu po to dostają te kilka czerwonych literek pod awatarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:57, Sonic1575 napisał:

Daleko mam jeszcze do Brygadzisty???


Ostrzeżenie- to nie temat o tym, radzę na drugi raz nie walić takich offtopów, bo będzie gorzej.. nikt nie wie i pewnie nawet jak wie to nie powie. W statach możesz sprawdzić ile zajęło to innym userom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Lifara. Może ja od razu spytam czy wątek, który planuję założyć miałby rację bytu, mianowicie wątek poświęcony polskiej modyfikacji do BG1, która jest w trakcie prac. Na starym forum gdzie była znacznie mniejsza swoboda niż obecnie taki wątek był i nikomu nie przeszkadzało, natomiast teraz to zaczynam się obawiać, bo pewnie tak jak zamiast pisać o Poznaniu można się wpisać do wątku skąd jesteście, tak informacje o modzie można by wrzucić do wątku o BG1, prawda? Również apeluję o więcej zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:00, Budo napisał:

> Daleko mam jeszcze do Brygadzisty???

Ostrzeżenie- to nie temat o tym, radzę na drugi raz nie walić takich offtopów, bo będzie
gorzej.. nikt nie wie i pewnie nawet jak wie to nie powie. W statach możesz sprawdzić ile zajęło
to innym userom.


TO W JAKIM TEMACIE MAM SIĘ O TO PYTAĆ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:08, Sonic1575 napisał:

TO W JAKIM TEMACIE MAM SIĘ O TO PYTAĆ?????????????


Przodownik nie wie, że jest temat o rangach...? Nie załamuj mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:03, Albatross napisał:

informacje o modzie można by wrzucić do wątku o BG1, prawda?

Racja i tak najlepiej zrobic

Dnia 19.02.2007 o 21:03, Albatross napisał:

Również apeluję o więcej zdrowego rozsądku.

Ja też, wyobraź sobie teraz założenie 10 nowych tematów, każdy o innej modyfikacji do tej samej gry, pomnóż to przez liczbę gier i zobacz ile by się tego pojawiło - koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:11, kamiln napisał:

Racja i tak najlepiej zrobic

Dobrze, że to mod do BG1, bo przebicie się przez spam w wątku BG2 graniczyłoby z cudem :p

Dnia 19.02.2007 o 21:11, kamiln napisał:

Ja też, wyobraź sobie teraz założenie 10 nowych tematów, każdy o innej modyfikacji do tej samej
gry, pomnóż to przez liczbę gier i zobacz ile by się tego pojawiło - koszmar.

Bez przesady, takiego typu wątki informacyjne były bardzo przydatne głównie ze względu na niekiedy duży spam w wątkach oficjalnych o grach, a po drugie nie trzymałyby się zbyt długo na głównej stronie, nie powinny by wieć aż tak przeszkadzać. Po drugie na starym forum było kilka tego typu wątków i nie pamiętam by komuś to przeszkadzało, przeciwnie ułatwiało czytelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się