Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 21:37, TYHE napisał:

Ja tam uważam, że trzeba być wyjątkowo bezczelnym, żeby napisać maila, w którym się mocno obraża
moderatora a potem z niewinną miną miesiącami dopytywać, czemu nikt nie odpowiedział.


Jeśli wg Ciebie tak mocno Cię obraziłem, to...... sorry, ale nie bardzo wiem co było tam obraźliwego. Miałem nie raz styczność ze sformułowaniami mocno obraźliwymi, ale mój mail w niczym mi tego nie przypomina.

Dnia 22.02.2007 o 21:37, TYHE napisał:

A może to problem z oceną własnych zachowań i Ty naprawdę uważasz, że napisałeś coś, na co
w ogóle można odpowiadać?


Pisałaś coś o obrażaniu............?
Problem z oceną własnych zachowań mam chyba nie ja........
Wiesz, mnie zawsze uczono, że bez względu na sytuację dobre wychowanie wymaga odpowiedzi. I to bez względu na okoliczności. Ale mówimy tu o dobrym wychowaniu.
Wiesz, nie mam ochoty tego tematu ciągnąć, bo nie ma to sensu.
Nie musisz odpowiadać na tego posta.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak... Najpierw moje prawo do wolności przekonań, a także poniekąd do wolności religijnej ("2. Co jest zabronione (...) pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.") zostaje złamane. Potem nie chcąc pisać na forum postu wyjaśniającego (co jest tępione przez moderatorów) wypełniam formularz do moderatorów; http://www.gram.pl/moderator i mimo, że w regulaminie jest wyraźnie napisane, że mam prawo tak zrobić, a moderator ma obowiązek udzielić mi konkretnej, wyczerpującej odpowiedzi ("Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi.") w mojej skrzynce nie pojawia się żaden mail. Tak więc po raz drugi moje prawo zostaje ograniczone. Sami siebie kompromitujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Twój mail chyba do nas nie dotarł, powiedz dokładnie kiedy go wysłałeś. Btw uważaj zanim posądzisz kogoś o kompromitowanie samego siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 18:24, Budo napisał:

Twój mail chyba do nas nie dotarł, powiedz dokładnie kiedy go wysłałeś. Btw uważaj zanim posądzisz
kogoś o kompromitowanie samego siebie...


Formularz wysłałem przedwczoraj około godziny 20. Potwierdzenie wysłania pojawiło mi się w przeglądarce, a potem dostałem jeszcze jedno takie potwierdzenie na maila. Treść wysłanego formularza mogę wkleić na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:44, Luke Shadow napisał:

Treść wysłanego formularza mogę wkleić na forum...

Lepiej nie - po to jest formularz by nie dyskutować na forum.
Pamiętaj, że do moderatorów dociera dużo takich formularzy (czy to ze skargą na degrad, czy też zgłoszeniem, że użytkownik znalazł 20 dublujących się tematów), więc będziesz musiał trochę poczekać, na twoim miejscu kupił bym Budo i innym modkom po łopacie - szybciej się do twojego maila dokopią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nic nie ma, wyślij jeszcze raz.
/edit- już widzę maila, jakieś błędy w matrixie i doszedł dopiero na drugi dzień w nocy ;]/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:44, Luke Shadow napisał:

Formularz wysłałem przedwczoraj około godziny 20.


Czasem na odpowiedz na pytanie/watpliwosc w formularzu trzeba troche poczekac. Nie mamy obowiazku odpowiadac na maile na zasadzie juz-teraz-zaraz-natychmiast. To po pierwsze. Po drugie mnie na przyklad nie chce sie odpisywac na maile z pytaniami , na ktore odpowiedzi mozna znalezc w tym watku. Przyjalem wiec zasade, ze jezeli jakis mail jest skierowany do mnie to na niego odpowiadam, chyba ze w zamknietym watku czy przy degradacji wyraznie podalem powod dla ktorego podjalem taka a nie inna decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 16:59, Wojman napisał:

Czasem na odpowiedz na pytanie/watpliwosc w formularzu trzeba troche poczekac. Nie mamy obowiazku
odpowiadac na maile na zasadzie juz-teraz-zaraz-natychmiast. To po pierwsze.


Oczywiście, że nie. Nie twierdze tak, ale sytuacja kiedy nie dostałem odpowiedzi po dwóch dniach, podczas gdy inni dostają po kilku godzinach wydała mi się trochę podejrzana. :P

Dnia 24.02.2007 o 16:59, Wojman napisał:

Po drugie mnie
na przyklad nie chce sie odpisywac na maile z pytaniami , na ktore odpowiedzi mozna znalezc
w tym watku.


Odpowiedzi na mój mail nie można znaleźć na forum.

Dnia 24.02.2007 o 16:59, Wojman napisał:

Przyjalem wiec zasade, ze jezeli jakis mail jest skierowany do mnie to na niego
odpowiadam, chyba ze w zamknietym watku czy przy degradacji wyraznie podalem powod dla ktorego
podjalem taka a nie inna decyzje.


Tyle że sprawa z moim degradem wcale nie jest taka oczywista. Co prawda moderator podał powód obniżenia mi statusu (cytując fragment regulaminu) jednak jak jeden forumowiczów stwierdził, ten zacytowany fragment nie miał nic wspólnego z moim zachowaniem. Poza tym, gdyby się przyczepić można by powiedzieć, że to moderator złamał regulamin, a nie ja. Dlatego wysłałem formularz i wydało mi się dziwne, że nie otrzymałem odpowiedzi. Okazało się, że gdzieś się zapodział, ale Budo odnalazł go w czeluściach moderatorskiej skrzynki. :P

Notabene, wczoraj wysłałem drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że ja nie na temat waszej kłutni, może to nie moja sprawa ale za co Varras dostał degrad z Robotnika na Bumelanta?

A co do mojego zdania to na zgłoszenie o niesprawiedliwym degradzie powinno się odpowiadać.
No chyba że ktoś klnie itd.
To tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 20:40, Sonic1575 napisał:

Sorry że ja nie na temat waszej kłutni, może to nie moja sprawa ale za co Varras dostał degrad
z Robotnika na Bumelanta?


Kłótni? Co najwyżej dyskusji. ;)
A co do Varrasa, tutaj coś jest; http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=4255

Dnia 24.02.2007 o 20:40, Sonic1575 napisał:

A co do mojego zdania to na zgłoszenie o niesprawiedliwym degradzie powinno się odpowiadać.


Ja też aktualnie czekam na odpowiedź, ale zobacz kilka postów wyżej - czasami są problemy z formularzami i dochodzą później niż powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 06:32, Larry Laffer napisał:

Mi nie odpowiadają.

Nie mają takiego obowiązku :)

Dnia 25.02.2007 o 06:32, Larry Laffer napisał:

Ale widocznie takie są zasady tego forum. Gdybym ja był moderatorem to mieibscie jeszcze gorzej

Może dla tego nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 09:59, ko?nik napisał:

Może dla tego nie jesteś?


buehehe - on już nawet zwykłym forumowiczem nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 09:59, ko?nik napisał:

Nie mają takiego obowiązku :)


Jeśli mail dotyczył degrada i ma się w związku z tym jakieś wątpliwości, to moderator ma obowiązek odpowiedzieć.
Btw; ja też czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 11:59, Graffis napisał:


Kto by wysyłał maila żeby dostać odpowiedź na coś, co jest w regulaminie?
"1. Podstawowe zasady (...)
W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatów. Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi. Prośbę o wyjaśnienie Twoich wątpliwości prosimy kierować poprzez ten formularz: http://www.gram.pl/moderator"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się