Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2007 o 20:29, Wojman napisał:

Prezent dostane dopiero na gwiazdke? A ja mam niedlugo przeciez urodziny. A to oznacza, ze
nie chesz mi dac prezentu na urudziny. A to z kolei oznacza, ze na awans jeszcze dluuugo poczekasz
;D To kto juz szykuje imprezke? ;)

Urodziny swoją drogą, gwiazdka swoją. Jedno drugiego nie wyklucza :) <skomplikowane procesy zachodzące w mojej głowie sprawiły, że okurzony i od dawna nieużywany procesor pętióm I 2 KHz, który ktoś przez pomyłkę nazwał mózgiem, w akompaniamencie zgrzytów i pisków zaczął pracować. Niestety, nie podołał kluczowemu pytaniu: "Czy zdołam do tej pory awansować na przewodniczącego, czy nie?"> :)
BTW: Widzę, że moderatorzy są otwarci na nowe propozycje. To dobrze... bardzo dobrze... :> :)

@ KrzysztofMarek

Dnia 10.05.2007 o 20:29, Wojman napisał:

Ale po co, skoro już nie awansuję? ;-P

A może skusisz się na czerwony status. Albo nawet błękit? Nigdy nie mów nigdy. :)
No i są prostsze drogi prowadzące do awansu. Wystarczy że ładnie poprosisz któregoś moderatora o –6 do statusu i już po kilku dniach możesz awansować. Nie dość, że znowu będziesz mógł doświadczyć jakże przyjemnego awansu, to jeszcze pobijesz rekord degradacji. No i będziesz chyba pierwszym zdegradowanym na własne życzenie (moderatorzy na emeryturze się nie liczą :P). Same plusy. ;D

Dnia 10.05.2007 o 20:29, Wojman napisał:

Już byłem zbanowany na starym forum. Byłem zbanowany przez System.

Może to nie był przypadek. Może to był znak <długa cisza przerywana krótkim brzęczeniem muchy>? Zastanawiałeś się nad tym? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 22:36, rob006 napisał:

@ KrzysztofMarek{/b]


Ech, ja to zawsze muszę coś schrzanić :/

Czy jest na sali moderator? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 22:36, rob006 napisał:

> /.../> Może to nie był przypadek. Może to był znak /.../

Nie ma przypadków, są tylko znaki. To powtarza zwykle Stanisław Michalkiewicz w swoich felietonach, powołując sie przy tym bodaj na księdza Brzozowskiego (nie mam pamięci do nazwisk).
Tak to był niewątpliwie znak.Znak, że system mnie nie lubi. Bo jestem niepoprawnie politycznie niepoprawnym. I, niestety, zwykle mówię to, co myślę a to jest zwykle bardzo niemile widziane. I zwykle źle się kończy. Niebieskim nie zostanę, bo w CDP zupełnie niepotrzebny jest ignorant we wszystkich językach programowania a czerwonym też nie, bo na to jestem za leniwy. A niezależnie od tego być dobrym moderatorem to sztuka, zwłaszcza, jeśli ma to trwać kilka lat, nie wiadomo, jak by mi to wyszło. Popatrz, postrach forum był całkiem dobrym moderatorem ale się wypalił, stracił nerwy no i przebrał miarę. Może skończyłbym tak samo? Nie warto sprawdzać, wolę szanować tych, którzy odwalają całą czarną robotę, niech im idzie dobrze przez wiele lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 16:48, Soleila napisał:

i zastanówcie się jakie słowa opisują Ją najlepiej…


....krwiożercza modliszka dybiąca na życie przedstawicieli tej piękniejszej, czyli męskiej części ludzkości i matka pewnego stworzenia, które na nasze szczęście jego ojciec zabrał w piekielne otchłanie...taką ją pamiętam z pewnej loży szyderczyń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 21:00, KrzysztofMarek napisał:

No, mógłbym przyszykować. Ale po co, skoro już nie awansuję? ;-P


Jakis powod sie znajdzie. Na przyklad jakis moderator pomysli, ze w promocji sa rozdawane statusy Wywrotowca - do awansu na WT bedzie dluga i daleka droga. ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:15, Wojman napisał:

Jakis powod sie znajdzie. Na przyklad jakis moderator pomysli, ze w promocji sa rozdawane statusy Wywrotowca - do awansu na WT bedzie dluga i daleka droga. ;)

-> Lub jakis niebieski pomysli, ze moderatorzy pracuja tak ciezko, ze nalezy im sie odpoczynek. I zafunduja ktoremus... Wroga Ludu ;P Tez nieglupi pomysl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:46, LifaR napisał:

> /.../Tez nieglupi pomysl ;P

Eee, na żartach sie nie znasz ;-D. Przecież ja ( i każdy inny forumowicz też) mogę całe forum zbanować i usunąć z mojego komputera... a moderator może tylko pojedyńczo ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.05.2007 o 21:36, KrzysztofMarek napisał:

Przecież ja ( i każdy inny forumowicz też) mogę całe forum zbanować i usunąć z mojego komputera...
a moderator może tylko pojedyńczo ;-D


Hmm, coś mi się nie zgadza w Twojej wypowiedzi, ot taką małą nieścisłość widzę... chyba, że moderator to nie jest już forumowicz to wtedy wszystko jest ok.
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:47, cinus` napisał:

/.../ ot taką małą nieścisłość widzę... /.../

Tak, faktycznie, to była nieścisłość z mojej strony. Moderator też jest forumowiczem... ale podpisał więcej kwitów w CDP i powinien dotrzymywać umowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 11:09, KrzysztofMarek napisał:

Tak to był niewątpliwie znak.Znak, że system mnie nie lubi.


Tamten system. Ten nowy chyba nie sprawiał ci żadnych problemów (ale pewnie jak zwykle czegoś nie wiem). To trochę dziwne, bo przecież ten nowy, to "komunistyczny" system, czyli ci politycznie niepoprawni powinni być w szczególności gnębieni. Może z doświadczenia wie, że lepiej z tobą nie zadzierać? :)

BTW: Ciekawe czemu nowy system nie lubi Budo? Pomyślmy... co to może być... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:36, KrzysztofMarek napisał:

Eee, na żartach sie nie znasz ;-D.

-> :> Ja bym tylko chetnie w ten sposob przetestowal poczucie humoru moderatorow :D

Dnia 11.05.2007 o 21:36, KrzysztofMarek napisał:

Przecież ja ( i każdy inny forumowicz też) mogę całe forum zbanować i usunąć z mojego komputera... a moderator może tylko pojedyńczo ;-D

-> Z komputera jak z komputera... Mamy jeszcze ten tajny dostep to panelu administratora forum, tam to mozemy zaszalec ;)

rob006 -> Jak to nie lubi, to system awansowal go na modka, myslisz ze pracownicy CDP mieli cos do gadania ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 21:28, Mistic napisał:

moderatorowie.
Arghh, nie wiem czy to poprawna forma, więc prosze się nie śmiać :-)

Ależ nikt się nie będzie śmiał, moim zdaniem pasuje bardziej słowo- moderatorzy. Dlaczego? Bo dajmy na to to są nazwy profesji, czyli to jest na podobnej zasadzie co Administrator- Administratorzy nie zaś Administratorowie (chociaż FF pokazuje, że obie forumy są poprawne) i chyba tylko Jan Miodek (dla nie zorientowanych :)
http://ww6.tvp.pl/7293,20070103475158.strona ) wiedziałby co pasuje bardziej. Swoją drogą jestem murem za formą z udziałem "rz", gdyż np. pasuje mi bardziej farmerzy jak farmerowie... bo ta forma już jest zła (chodź i przykład nie na miejscu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:20, Master J napisał:

Taa...ale przecież rozpoczynanie sesji to jest tradycja.Każdy to robi.Uważam że moderator potraktował
mnie zbyt ostro:(


Tradycja? Od kiedy? Ten wątek zamieniał sie w irc... kiedyś wygladał zupełnie inaczej i własnie tradycją jest pisanie w innm stylu- od kilku tygodni ostrzegam niemal codziennie że zaczne wyciągać konsekwencje za spam w markach i w końcu zaczałem to robić- byłeś akurat pierwszym którego to spotkało i trudno. A że nie zauważyłeś mojego posta z odpowiedzią, ani wcześniejszych ostrzeżeń to dowodzi tylko, że nie śledziłeś tematu i przyszedłeś tylko nabić posta -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:17, cinus` napisał:

Ehh, w tych nocnych markach spam już taki panuje, że niektórzy nie widzą nawet odpowiedzi
na własne posty...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=18996


Ale spamu w tym temacie jest już coraz mniej. We wczorajszej sesji ostro wkroczył budo - pierwszy jego post i już -1 dla jakiegoś użytkownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszedłem nabić posta tylko porozmawiać.Myślałem że rozpoczynanie posiedzenia jest legalne.A co do twojego posta którego ponoć nie zauważyłem.Kiedy napisałeś go ja już spałem.Rano nie było nic w temacie o odpowiedziach na moje posty. W temacie pisałeś kiedyś że trzeba w nim zaprowadzić porządek.Ja takiego "ostrzeżenia" nie widziałem ponieważ rzadko bywam w nocnych markach.Chciałem jeszcze powiedzieć że przede mną wielu userów rozpoczynało tematy kiedy w temacie był przypięty post a degradów za to nie dostawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się