Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 12:29, A-cis napisał:

Ciekaw jestem, czy gdybyś mnie zbanował, to też byś nie nie pamiętał ? ;-)
(ale mam rozdęte ego :-D)


Ciebie bym akurat zapamietal. Mieszkancow swojego miasta sie raczej pamieta. ;-) Ale jesli chcesz to moge sprawdzi czy bym zapamietal to czy dam Ci BANa. ;-) Chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:57, Jakub Wędrowycz napisał:

A próbowałeś zbanować innego moderatora? Hehe, ciekawe jak Budo zareagowałby na taki żarcik ;-)

Zbanować moderatora? No coś Ty? Większą satysfakcją jest pokonanie silniejszego od siebie, niż równego sobie. Najfajniejsze to musi być zbanowanie Niebieskiego. To by było coś :D... Chociaż "kto mieczem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:15, GeoT napisał:

>/.../> O ile wiem, to technicznie jest to niewykonalne ... i co dziwne my też nie możemy ich banować!
;))

Jak to, nie możemy! Ja mogę od razu zbanować całe forum! I nawet odbanowć, też od razu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:14, KrzysztofMarek napisał:

Jak to, nie możemy! Ja mogę od razu zbanować całe forum! I nawet odbanowć, też od razu ;-D


Ale co to za banowanie? Forum będzie wtedy żyło w innym (lepszym? ;P) świecie. :)
Poza tym możesz zbanować "aż" całe forum, ale nie możesz "tylko" jednego usera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:14, KrzysztofMarek napisał:

Jak to, nie możemy! Ja mogę od razu zbanować całe forum! I nawet odbanowć, też od razu ;-D


Przez zamknięcie przeglądarki, ta znam ten numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:18, Wojman napisał:

> /.../> Ciebie bym akurat zapamietal.

No, mnie jakoś nie chcesz zapamiętać. Zgłosiłem sie do Ciebie na Skype już ładnych pare dni temu, bo niby jak mam Ci wysłać koszulkę z Wiedźmina, jeśli nie znam adresu? A potem powiesz, że nie dotrzymuje słowa! W dodatku, nie wiem jaki rozmiar. Jak mi nie odpowiesz, to koszulka będzie rozmiaru XXL ;-P
No i jak tu nawiązać kontakt z moderatorem inaczej, niż na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:28, KrzysztofMarek napisał:

No i jak tu nawiązać kontakt z moderatorem inaczej, niż na forum?


Służę poradą. Możesz w "różowej landrynce" napisać ze dwa posty. Wtedy możesz być pewien, że któryś z Modków prędzej czy później Cię znajdzie..... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:12, mrosi napisał:

> No i jak tu nawiązać kontakt z moderatorem inaczej, niż na forum?

Służę poradą. Możesz w "różowej landrynce" napisać ze dwa posty. Wtedy możesz być pewien, że
któryś z Modków prędzej czy później Cię znajdzie..... ;-P

Widzisz, sprawa jest, hmm, dość specyficzna. Na jednym z wątków Wojman wypowiedział sie, że zależy Mu na koszulce, mnie nie, więc zaproponowałem wymiane - On mi odda wiedźmiński amulet a ja Jemu koszulkę. No, niby się zgodził, ale jest jasnym, że nijak Mu tej koszulki nie wyslę, jak nie poda adresu. Na Jego gramsajcie jest skype, no to wysłałem zgłoszenie i poprosiłem o kontakt, ale chyba wogóle skype nie uruchamia. Albo skype jest takie zawodne, bo odpowiedzi nie mam. No to napisałem na forum. A w różowej landrynce mógłby mi dać degrada na przykład Budo, albo Olamagato a wcale nie powiedziane, że się akurat Wojman tym zainteresuje. No i byłby "cały pogrzeb na nic" jak kiedyś skomentował pewną wpadką Franc Fischer...
Do tego wątku Wojman zagląda, więc jakieś szanse są, bo inaczej to i tak jakoś tam ten adres zdobędę, ale koszulkę dostanie XXL, więc nie wiem, czy bedzie Mu pasowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pozostaje więc wysłać mu koszulkę przez Skype lub GG...... He, he, he........
A może on się rozmyślił i nie chce się przyznać? Dlatego nie odpowiada. Najlepiej będzie "zgłosić się" w formularzu Moderator.gram, zaadresować do Wojmana...., czekaj, a może...., nieeee, no chyba, że...... A może on już urlopuje? I dlatego nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:18, Wojman napisał:

chcesz to moge sprawdzi czy bym zapamietal to czy dam Ci BANa. ;-) Chcesz? :)

Dziwne, ale jakoś mnie nie ciągnie do spróbowania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

Widzisz, sprawa jest, hmm, dość specyficzna. Na jednym z wątków Wojman wypowiedział sie, że
zależy Mu na koszulce, mnie nie, więc zaproponowałem wymiane - On mi odda wiedźmiński amulet
a ja Jemu koszulkę. /.../


Pomijając milczeniem fakt, skąd wy już te gadżety macie skoro Edycje Kolekcjonerskie dotrą do nas hoho albo i później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 07:40, GeoT napisał:

> /.../> Pomijając milczeniem fakt, skąd wy już te gadżety macie skoro Edycje Kolekcjonerskie dotrą
do nas hoho albo i później ;)

Jeszcze nie mamy. Ale, zgodnie z prawem Murphy''ego, wszystko trwa dłużej, niż zakładałeś. Trzeba wcześniej poczynić przygotowania...
->Rzezim
Nie pomyślałem. To jest również adres strony poświęconej grom strategicznym. Link do strony podany jest na gramsajcie Wojmana. Wiedźmin nie bardzo wygląda na grę strategiczną. Na stronie rządzi Marszałek, generała Wojmana nie znalazłem. Ale został jeszcze telefon, więc kontakt jakoś nawiążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:25, KrzysztofMarek napisał:

Jeszcze nie mamy. Ale, zgodnie z prawem Murphy''ego, wszystko trwa dłużej, niż zakładałeś.
Trzeba wcześniej poczynić przygotowania...


Sprytne! Też chętnie oddałbym ten breloczek w zamian za koszulkę :)

Dnia 27.06.2007 o 09:25, KrzysztofMarek napisał:

Jak to, nie możemy! Ja mogę od razu zbanować całe forum! I nawet odbanowć, też od razu ;-D


Weterani to może i mogą. Biedni sekretarze mogą co najwyżej jakieś świstki podpisywać :)
Swoją drogą danie możliwości banowania każdemu userowi na forum przypomina mi mod z UTeka zamieniający wszystkie bronie na snajperki. Dookoła same "headshoty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:28, KrzysztofMarek napisał:

No i jak tu nawiązać kontakt z moderatorem inaczej, niż na forum?


Na Skype jestem rzadko, ale bywam. A najprostszy sposob kontaktu ze mna jest kontakt mailowy - namiar masz w podpisie. :)

Swoja droga mowiac szczerze jestem pozytywnie zaskoczony, bo nie ukrywam nie wierzylem w obietnice za co publicznie przepraszam. Swoja droga udalo mi sie zamowic EK Wiedzmina, wiec moja czesc umowy (ta o amulecie) tez mnie obowiazuje. Pogagadamy o tym na privie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderatorów, otóż, ciekawi mnie ile maili dostajecie dziennie, z "donosami" :].

PS. Ja też coś wysłałem :), więc proszę o luknięcie do skrzyneczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:39, Sam-Wiesz-Kto napisał:

PS. Czy pisanie e-mail jest bezpłatne? Pytam się, bo dopiero dostałem internet.


Owszem, jest całkowicie bezpłatne o ile masz darmową skrzynkę e-mailową, które można założyć na wielu popularnych stronach jak Onet, Interia czy O2 (nie podaję linków bo za reklamę wezmą ;)

No chyba że korzystasz z formularza na jakiejś stronie, to całkiem bezpłatne bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:39, Sam-Wiesz-Kto napisał:

Modki są naprawdę fajowi.

Też tak sądzę :).

Dnia 29.06.2007 o 18:39, Sam-Wiesz-Kto napisał:

PS. Czy pisanie e-mail jest bezpłatne? Pytam się, bo dopiero dostałem internet.

Oczywiście, że bezpłatne, tylko nie wiem czy to dobry temat do zadawania tego typu pytań :P, chyba że chodzi o maila do moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:41, Fagno napisał:

Owszem, jest całkowicie bezpłatne o ile masz darmową skrzynkę e-mailową

tą skrzynkę ma się odrazu czy trzeba załorzyć, a jeśli mam końcuwkę poczta.fm, a założyłem ją na interia to też mogę mieć skrzynkę darmową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się