Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Przez formularz ... . Ja wysłałem wiadomość przez formularz i nawet nie wiem, czy ktoś ją przeczyta ;/, chyba, że mają dużo takich spraw i nie mają czasu, a zresztą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:17, milten6 napisał:

Przez formularz ... . Ja wysłałem wiadomość przez formularz i nawet nie wiem, czy ktoś ją przeczyta
;/, chyba, że mają dużo takich spraw i nie mają czasu, a zresztą ...

Czytać czytają... jeśli jednak nie jest wart ich uwagi, po prostu nie odpiszą ci:)

P.S Było już mówione parę razy że gg ani żadne inne komunikatory nie są do załatwiania spraw związanych z forum.
Używa się ich jedynie wtedy,gdy ktoś chce wkurzyć moderatorów, i narazić się na ich gniew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:26, Darkstar181 napisał:

Używa się ich jedynie wtedy,gdy ktoś chce wkurzyć moderatorów, i narazić się na ich gniew:)


Amen to that ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:26, Darkstar181 napisał:

/.../ P.S Było już mówione parę razy że gg ani żadne inne komunikatory nie są do załatwiania spraw
związanych z forum. /.../

Chyba do mnie te mówienie nie dotarło, gdyż wiele spraw załatwiałem przez gg z moderatorami (a konkretnie z dwoma) bez żadnych konsekwencji. To chyba raczej zależy od konkretnego moda, a nie od powszechnej opinii na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:07, milten6 napisał:

Czy, można skontaktować się z wami, poza formularzem oczywiście
;], poprzez inny kontakt gg/e-mail, np. podany na GS0ie, w sprawie złamania regulaminu?


Mozna. Po to podajemy te namiar na siebie, zeby jak jest koniecznosc skontaktowania sie z nami to sie kontaktowac. :) Choc oczywiscie w sprawach zwiazanych z forum najlepiej kontaktowac sie przez formularz. Ale za kontakt za pomoca maila/gg/skype nikt raczej pretensji miec nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MODERATORZY!
Mam pytanie. Wolałem na IRC na privie, bo..- zawsze pewniej, no ale...
Czy da się założyć coś takiego jak Pomocna Dłoń z CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:11, Varras napisał:

Czy da się założyć coś takiego jak Pomocna Dłoń z CDA?

Yyy... jesli nic sie nie zmienilo od czasu, kiedy ostatnio mialem CDA to Pomocna Dlon zawiera pytania roznych ludzi dot. gier i innych? Bo jesli tak, to NIE. Taki watek nie przejdzie. jesli ktos ma problem z dana gra to moze odszukac watek o niej i sie tam dopisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:11, Varras napisał:

Czy da się założyć coś takiego jak Pomocna Dłoń z CDA?


Nie wiem czy jest sens zakladania takiego tematu. Bo znow bedzie watek, w ktorym beda co kilka minut od jednej osoby ogloszenia typu "poznam dziewczynę, 17-20 lat", zeby bylo wiadomo, ze ten uzytkownik szuka dziewczyny. W sumie jesli ktos ma problem z jakas gra to taki watek nie ma sensu, bo pytanie mozna zadac w watku o danej grze. A jesli chodzi o cos w stylu serwisu randkowego "poznam dziewczyne" to tez raczej zwolenikiem nie jestem. Ale nie mowie nie. Porozmawiam z pozostalymi moderatorami na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:43, Wojman napisał:

> /.../ Ale za kontakt za pomoca maila/gg/skype nikt raczej pretensji miec nie
bedzie.

Na maila odpowiedziałeś, to prawda, gg nie mam, a na skype czekam który dzień? Podobno bywasz na skype czasem. Czasem, to znaczy raz na miesiac, czy raz na kwartał ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinus` jednak juz podjal za Was decyzje, zamykajac takowy watek niedlugo po jego pojawieniu sie, wiec nie musisz za bardzo szukac rozwiazania na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:07, KrzysztofMarek napisał:

Na maila odpowiedziałeś, to prawda, gg nie mam, a na skype czekam który dzień? Podobno bywasz
na skype czasem. Czasem, to znaczy raz na miesiac, czy raz na kwartał ? ;-P


Czasem oznacza "jak mam dostep do normalnego komputera, a nie tego zloma na ktorym nawet sobie pograc nie moge". Co oznacza w praktyce rzadko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:21, Wojman napisał:

>/.../> Czasem oznacza "jak mam dostep do normalnego komputera, a nie tego zloma na ktorym nawet sobie
pograc nie moge". Co oznacza w praktyce rzadko. :)

I tu Cię mam! Jeszcze dwa miesiace temu miałem komputer z Pentium 166 i Skype na nim działało. Pozbyłem się go i teraz "ten gorszy" to z Celeronem 800 (na przejściówce) i z kartą grafiki GF 5200 . Stare gry na nim chodzą i Skype też chodzi. Tak naprawdę, to Skype praktycznie na każdym złomie chodzi, byle łącze było rzędu 128 Mb/sec lub lepiej ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:34, dawiddawiddaiwd napisał:

jeżeli ktos da krowe to dobry uczynek jak zabierze to zly uczynek :)


Jesli nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to lepiej nic nie mow. Ostatnie ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:31, KrzysztofMarek napisał:

Tak naprawdę, to Skype praktycznie na
każdym złomie chodzi, byle łącze było rzędu 128 Mb/sec lub lepiej ;-P


A sprawdzilem czy Skype dziala. I faktycznie na moim zlomie dziala. Gdyby jeszcze gry sie na nim nie wieszaly po kilku sekundach od uruchomienia byloby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:39, Wojman napisał:

> jeżeli ktos da krowe to dobry uczynek jak zabierze to zly uczynek :)

Jesli nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to lepiej nic nie mow. Ostatnie ostrzezenie
za spam.

hej no to był żarcik już sie tak nie wkurzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oO
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24989&pid=24
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24989&pid=16
Jawnie mnie obrazał, sorry ze pisze w tym temacie ale cos sie chrzani i nie moge wysłac formularza ;( Tzn. wysłałem go ale automatycznie wyrzuciło mnie na strone główną forum, i nie mam pewniości czy doszedł :(
Ja także przesadziłem, ale koles przegiął duzo mocniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się