Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 20:55, Wojman napisał:

Grrrrr... a link w przypietym poscie do formularza kontaktowego widziales?

sorka przepraszam ale jestem zajęty przygotowaniem pokazu na polski. no widzisz nawet nie mam czasu przeczytać przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:56, PRINCE JANEK napisał:

To jaka lubicie muzę w moderatorzy bo jestem ciekaw?


Jesli o mnie chodzi to lubie muzyke filmowa i growa, czyli taka ktora jest w filmach i grach. Wiesz juz czemu uwazam, ze najlepszy gadzet do pudelka z gra to oprocz koszulki plyta z muzyka? Te z Medieval II: Total War slucham niemal na okraglo od prawie pol roku i jeszcze mi sie nie znudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię muzę z Gier zwłaszcza z total overdose. THAW też ma nawet niezłą nutę no i np. Prince of Persia taka klimatyczna... A z filmów to fajne kawałki leciały hhmmm np. w no nic mi nie przychodzi to głowy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:07, PRINCE JANEK napisał:

A z filmów to fajne kawałki leciały hhmmm np. w no nic mi nie
przychodzi to głowy ^^


Bo za malo filmow ogladasz. :) Strasznie podobala mi sie muzyka z filmu Batman: Poczatek. Szukalem w sklepach krazka z muzyka, znalazlem w jednym, ale nie kupilem bo 80 PLN za plyte z muzyka to troche duzo. A i przypomnialo mi sie, ze mialem reklamowac swoj egzemplarz tego filmu na DVD. W pewnym momencie w trakcie filmu odtwarzac bzikuje tzn. nie chce odtwarzac. Sprawdzalem plyte na 3 roznych, na kazdym to samo. Po prostu robie tak, ze wkladam plyte do odtwarzacza wybieram ulubiona scene (w tym przypadku poscig Batmobila) i odtwarzacz nie czyta tego fragmentu. Puscilem film od poczatku i w tym samym momencie (w czasie tego poscigu) odtwarzac bzikuje. I nie wiem co z tym fantem zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:22, Mistic napisał:

Gdzie te stare czasy - "Moderator twój wróg!".
Teraz będą z nimi forumowicze lekcje odrabiać.


Spokojnie mamy swoj super tajny plan, ktory wyglada nastepujaco: bedziemy pomagac w lekcjach, ale nie dajemy zadnej gwarancji, ze pomagamy dojsc do wlasciwego rozwiazania. Na przyklad uczniom walgierza bedziemy mowic, ze bitwa pod Grunwaldem miala miejsce 24 grudnia 1007 roku, a nastepnego dnia bedzie w szkole sprawdzian. Uczen poda oczywiscie zla date i kto wtedy bedzie gora, a? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:02, Wojman napisał:

Te z Medieval II: Total War slucham niemal na okraglo od prawie pol roku i jeszcze mi sie nie
znudzila.


Podobnie jak ja ^^. Moje ulubione to Amen i Crusaders :). Oprócz soundtracku z Medka słucham muzyki z Gothic''ów i Prince of Persia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie mejli do gram.pl wysyłać. Mam problem ze statystykami gdy wchpdze na statystyki wyswietla sie:
"Błąd polączenia z MySQL Lost connection to MySQL server at ''reading initial communication packet'', system error: 61" o co chodzi??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:36, Johnny007pl napisał:

Nie chce mi sie mejli do gram.pl wysyłać.


A nam się ma chcieć odpowiadać?

Dnia 13.09.2007 o 21:36, Johnny007pl napisał:

Mam problem ze statystykami gdy wchpdze na statystyki
wyswietla sie:
"Błąd polączenia z MySQL Lost connection to MySQL server at ''reading initial communication
packet'', system error: 61" o co chodzi??????????????????????????????


Musisz dać więcej znaków zapytania, bo nie rozumiem. Prawdopodobnie coś nie działa. Polecam też oficjalny wątek techniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:28, milten6 napisał:

Podobnie jak ja ^^. Moje ulubione to Amen i Crusaders :).


Amen nawet fajne, ale dla mnie abolutnym numerem 1 jest Duke of Death. Crusaders tez jest fajne podobnie jak Solenka i Destiny. Ogolnie jak mowilem - cala plyta jest fajna. :)

--> Johnny007pl
A z kad ja mam niby wiedziec dlaczego ty masz problemy z polaczeniem sie z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem Batmana Begins, a słyszałem wiele dobrego o muzyce z tego filmu. Jaki to gatunek muzyki?
Osobiście podobały mi się ścieżki dźwiękowe z Gladiatora i Step Up. A jeśli chodzi o gry to pierwsze i jedyne co mi przychodzi natychmiast do głowy to melodia z CoD gdy walczyliśmy w Stalingradzie. Piękna melodia we właściwym momencie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:36, Johnny007pl napisał:

Nie chce mi sie mejli do gram.pl wysyłać. Mam problem ze statystykami gdy wchpdze na statystyki
wyswietla sie:
"Błąd polączenia z MySQL Lost connection to MySQL server at ''reading initial communication
packet'', system error: 61" o co chodzi??????????????????????????????

Też to mam. Poczekaj do jutra, powinno minąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:56, Igor FCBayern napisał:

Nie widziałem Batmana Begins, a słyszałem wiele dobrego o muzyce z tego filmu.


No to obejrzyj. :) Prywatnie bardzo polecam. Naprawde swietnie zrealizowany film.

Dnia 13.09.2007 o 21:56, Igor FCBayern napisał:

Jaki to gatunek muzyki?


Eeee... muzyka filmowa? :) A na serio to ja sie nie znam na gatnkach muzycznych, wiec ciezko mi powiedziec.

Dnia 13.09.2007 o 21:56, Igor FCBayern napisał:

Osobiście podobały mi się ścieżki dźwiękowe z Gladiatora i Step Up.


Z Gladiatora mam nawet soundtrack. :)

Dnia 13.09.2007 o 21:56, Igor FCBayern napisał:

A jeśli chodzi o gry to
pierwsze i jedyne co mi przychodzi natychmiast do głowy to melodia z CoD gdy walczyliśmy w
Stalingradzie. Piękna melodia we właściwym momencie!


Nie wiem, nie gralem w CoD, wiec ciezko mi powiedziec. W Medieval II: Total War tez nie gralem, ale jako ze gre mam to i muzyki slucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się