Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2007 o 20:12, walgierz napisał:

Proponuje kontakt mailowy - wyjaśnię wszystkie wątpliwości (patrz podpis).

właśnie napisałem, przy użyciu formularza z zakładki "moderatorzy"... mam nadzieję, że dojdzie i sobie pogadamy...

Dnia 12.12.2007 o 20:12, walgierz napisał:

Tutaj możesz napisać, że jestem kiepskim modem i takie tam ;]

jeśli miałbym cię oceniać po jednym poście [czyli po ostrzeżeniu dla mnie] to bym cię strasznie pojechał... ale na razie masz dużego minusa :P

jak poczytasz ten "list" z formularza, napisz do mnie. bo mam naprawdę duże, dobrze uargumentowane wątpliwości nt twojego arbitrażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 18:42, Wojman napisał:

A jak dam od siebie kolejne -1 to sie nauczysz, ze takie sprawy zalatwiac via formularz? Wiec
jak bedzie?


A mnie ciekawi czemu MODERATORZY (takie specjalne podkreślenie, że wciąż rozmawiamy o moderatorach, czyli na temat) nie dają szansy userowi na wytłumaczenie się z jakichś zarzutów, które w danym wątku padły, tylko od razu degrady wlepiają i do formularza odsyłają. Czemu moderatorzy nie wysyłają mailów z degradami, tylko forum "zaśmiecają"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dlatego, że to za dużo roboty, żeby robić to za darmo ;]
Gdybyś się trochę zastanowił sam doszedłbyś do wniosku, że taki system jest lepszy, zarówno do karania jak i prewencji, od kar zaocznych, wtedy to dopiero byłby bajzel i Sajgon ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:56, Budo napisał:

Dlatego, że to za dużo roboty, żeby robić to za darmo ;]
Gdybyś się trochę zastanowił sam doszedłbyś do wniosku, że taki system jest lepszy, zarówno
do karania jak i prewencji, od kar zaocznych, wtedy to dopiero byłby bajzel i Sajgon ;]


Natomiast fakt, że nie można publicznie prowadzić dyskusji na temat zasadności kary, bo nie daj boże ktoś zobaczy śmieszne argumenty moderatorów lub ich brak, to też jest lepszy system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, nasze argumenty chętnie przesyłamy mailem- nie dlatego jest zakaz dyskusji o decyzjach modów na forum. Raczej dlatego, żeby utrzymać pewien porządek i zapobiec chaosowi (jak widać nawet z zakazem sie nie udaje- przykład co by było gdyby wprowadzić Twoją wersję- bany dla goenitza i reavena ode mnie w kąciku zdegradowanych). Mam nadzieje, że teraz zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2007 o 20:49, rob006 napisał:

A mnie ciekawi czemu MODERATORZY (takie specjalne podkreślenie, że wciąż rozmawiamy
o moderatorach, czyli na temat)

To bardzo dobry pomysł! Proponuję żeby każdy, kto chce napisać posta w tym temacie napisał najpierw MODERATORZY (w taki właśnie oto sposób), by Rzezim mógł zorientować się, że piszemy na temat, bo, jak widać, ciężko mu wywnioskować to z dyskusji kilku osób. W innym wypadku -1 od ww. moderatora. Napisałbym FORMULARZ z prośbą o przypięcie tego posta, ale skoro piszemy w temacie o moderatorach to na pewno kilku z nich zauważy tego posta i być może przypnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:03, Budo napisał:

nie dlatego jest zakaz dyskusji o decyzjach modów na forum.
Raczej dlatego, żeby utrzymać pewien porządek i zapobiec chaosowi

:D:D. Hahaha!! Czekaj... tylko przestane sie smiac i Ci odpisze XD. Muahaha... ;-D... No nie moge X-D

Czytasz czasami Regulamin Budo dla przypomnienia, czy czytales raz i sjakos tak wyszlo, ze zapomniales co w nim jest?
''Decyzje Moderatorów lub Pracowników CD Projekt dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl


O reszcie wspominac nie bede. Stosujecie zasady tylko wtedy gdy WAM pasuja... Zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:14, Piotrek K. napisał:

O reszcie wspominac nie bede. Stosujecie zasady tylko wtedy gdy WAM pasuja... Zycie...


Nie masz racji, ja stosuję zawsze takie same zasady ;]
Co do wycinku z regulaminu- to ee gdzie jest niby niezgodność z tym co napisałem? Napisałem o zakazie dyskusji na forum, dodatkowo napisałem o przyczynach, które nie są wspomniane w regulaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych moderatorów: czy mój e-mail z problemem związanym z nieprawidłowym działaniem mojego GS-a w ogóle do Was trafił? Od piątku nie mogę na nim nic napisać i trochę mnie to już irytuje, nie ukrywam, więc chciałbym wiedzieć, co się z nim dzieje, co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dotarł, dotarł i przekazaliśmy sprawę cdp. My nie odpowiadamy za techniczną stronę serwisu, ale więcej osób miało problemy z sajtami, także mam nadzieję że problem zostanie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:03, Budo napisał:

Hehe, nasze argumenty chętnie przesyłamy mailem- /.../


Ale te argumenty bardzo często pozostawiają wiele do życzenia. No bo jeśli założymy, że user, który dostał degrada i "oskarża" modka o to, że dostał go niesłusznie, jest "oskarżycielem" to "oskarżony" (modek) jest zarazem sam sobie sędzią i wydaje sam na siebie "wyrok". I to wszystko za zamkniętymi drzwiami! ;) Więc w zasadzie zwykły użytkownik jest skazany na łaskę albo niełaskę modka. Poszukaj tu sensu, jak znajdziesz, to daj znać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:23, Budo napisał:

/.../

Dotarł, dotarł i przekazaliśmy sprawę cdp. My nie odpowiadamy za techniczną stronę serwisu,
ale więcej osób miało problemy z sajtami, także mam nadzieję że problem zostanie rozwiązany.


Dzięki, ale szczerze mówiąc, gdy wysłałem maila do CDP, odpisali mi, że się tym nie zajmują i żebym was w tej sprawie ścigał. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Lol, ściemnili xD
Zależy do kogo wysyłałeś, w cdp każdy jest od czego innego, spróbuj maila ekipa@gram.pl

rob006---> dlatego własnie wybór moda jest bardzo ważny, aby osoba na danym stanowisku miała "rękę" do odpowiednich kar i regulaminu i umiała się przyznać w razie błędnej decyzji. Wtedy ten patent ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

[przepraszam, wcisnąłem edycję zamiast dodaj post x_X]
Budo

TYHE
Ja już nie pamiętam, ale czy nie ma opcji zablokowania dodawania wpisów w admin? Może ktoś go ukarał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki największe, źle mi się kliknęło :/

TYHE---> nie ma takiej opcji, poza tym zainteresowany nie był karany, ani ostrzegany ;]
btw napisałem swojego posta w oknie Twojego, a że tnę cytaty to cały się poszedł kochać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:31, Budo napisał:

rob006---> dlatego własnie wybór moda jest bardzo ważny, aby osoba na danym stanowisku miała
"rękę" do odpowiednich kar i regulaminu i umiała się przyznać w razie błędnej decyzji. Wtedy
ten patent ma sens.

Właśnie, wtedy. W obecnej sytuacji można by niektóre sprawy załatwiać w trochę szerszym gronie niż 1 moderator + user.

Dnia 12.12.2007 o 21:31, Budo napisał:

Sorki największe, źle mi się kliknęło :/

Ta... jasne... Cenzura jest wśród nas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaha :>
Błąd jak u trzydniowego moderatora :>
Zaczynam coś pisac po kilku tyg (miesiącach?) przerwy i od razu kasują :P
Żądam wyrównania strat moralnych, 50tys mnie pocieszy :>
A jak nie to zobaczysz napisze do CDP i stracisz pracę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gońta sie boty :D
Napiszcie formularz, może przeczytam :P

TYHE---> 50 tys? Chyba w gw, albo kolumbijskich pesetach ;]
Czasem mi się to zdarza, głównie gdy jestem zmęczony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:49, TYHE napisał:

Buahahahaha :>
Błąd jak u trzydniowego moderatora :>
Zaczynam coś pisac po kilku tyg (miesiącach?) przerwy i od razu kasują :P
Żądam wyrównania strat moralnych, 50tys mnie pocieszy :>
A jak nie to zobaczysz napisze do CDP i stracisz pracę!!!!


TYHE, ale ty ostra jesteś ;) Miło Cię znowu widzieć :)
Nie nudzi Ci się bez modowania niesfornych forumowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się