Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Ja najprawdopodobniej będę siedział przy kompie i pewnie też na forum. Tak wiem że jakoś to mogłoby być lepiej ale nie będzie:( Zalewanie się w samotności nie jest w moim stylu (zresztą zalewanie się w towarzystwie również nie).
No cóż jak ktoś tu zacznie szaleć to co najwyżej odpalę sobie jakąś gierkę bo primo: nic na to nie będzie można poradzić, i secundo: to że ja będę miał słabego sylwestra nie oznacza że wymagam żeby z tego tytułu mordki zarywały imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:33, Karharot napisał:

Ja najprawdopodobniej będę siedział przy kompie i pewnie też na forum. Tak wiem że jakoś to
mogłoby być lepiej ale nie będzie:( Zalewanie się w samotności nie jest w moim stylu (zresztą
zalewanie się w towarzystwie również nie).

Cóż, siedzenie na forum gdy większość osób nie będzie mija się raczej z celem.

Dnia 15.12.2007 o 17:33, Karharot napisał:

No cóż jak ktoś tu zacznie szaleć to co najwyżej odpalę sobie jakąś gierkę bo primo: nic na
to nie będzie można poradzić, i secundo: to że ja będę miał słabego sylwestra nie oznacza że
wymagam żeby z tego tytułu mordki zarywały imprezy.

Zdrowe podejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:28, Agntx napisał:

/.../ ciach



Po co siedzisz na kilku forach z trollami, spamerami i analfabetami, jak tu masz wszystko w jednym? Taki mix... :D


Wojman->

Rangi były i to nawet lepsze niż tu :P (jakoś przypadły mi bardziej do gustu:P). Jednak jeśli chcielibyśmy porównać CDP info, a gram.pl (forum tylko) to gram.pl to zabita dechami wiocha w której mieszkają sami degeneraci ( taka moja mała refleksja :P) 50 tysięcy historyjek, 100 tysięcy quizów i innego rodzaju badziewia, a kiedyś była FM i loża tylko (takie luźniejsze wątki) i jakoś to było, a teraz to się boje freestyle zaznaczyć, bo Bóg jeden wie co za wątki się wysypią... Takie pytanie... Co wy modzi myśleliście jako zwykli userzy o tych wszystkich forumowych grach? Ja osobiście uważam to za niepotrzebne siedliska spamu i wszystko powinno zostać zamknięte i otwarty jeden topic i wprowadzić podział na edycje czy coś, to samo z quizami, otworzyć jeden topic i pierwszy quiz na temat np Morrowinda (10 pytań) i osoba która pierwsza poprawnie odpowie na wszystkie pytania, może wybrać następny temat i zadać pytania, mniej roboty dla modów, a większa radość dla oka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:52, Damian14BO napisał:

A teraz na serio: o ile na obecność modów na Forum w Święta (25 i 26 XII ofc) (a nawet w Wigilię)
można liczyć, to już w Sylwka raczej nie... Dobrze, że ja też już mam jakieś plany, bo jakbym
miał wtedy być na Forum...
:]


Nie tak dawno Wojman pisał, że pewnie w Sylwestra będzie spedzał w domu. Nigdy nie wiecie gdzie się czai moderator xD

--> Rogoz94
Miód jest pyszny ;P

--> szczena
Plany już są, ale szczegóły się dopracuje;) Na pewno nie będzie szaleństwa. To nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:28, Agntx napisał:

Z mojej strony to był tylko jednorazowy wybryk, po prostu wkurzyłem się na tego gościa, że
zakłada temat i jeszcze na dodatek kompletnie o niczym w nim nie informuje.


No wlasnie. A ja to zauwazylem i potraktowalem ciebie tak samo jak kazdego innego spamujacego dajac ostrzezenie. Wiec zarzucanie, ze jestem nie normalny nie ma po prostu sensu. Zdarzylo ci sie - mowi sie trudno, przeciez jedno ostrzezenie w praktyce przeciez nie wplywa na to jak jestes postrzegany na forum.

Dnia 15.12.2007 o 17:28, Agntx napisał:

tu specjalnie założone tematy do spamowania oraz
takie, w których na przykład się tylko gratuluje awansu czy kupienia nowej gry.


Owszem mozna pogratulowac awansu. I mozna to robic tylko w jednym watku, nie chodzi bowiem o to, zeby wprowadzac dyscypline wojskowa. Chodzi o to, zeby na przebywajac na forum dobrze sie bawic, nawiazywac znajomosci, a przede wszystkim dyskutowac. Nie widze powodow, dla ktorych nagle mielibysmy karac za pogratulowanie awansu.

Dnia 15.12.2007 o 17:28, Agntx napisał:

nikt nie potrafi sklecić normalnego zdania, na trzecim siedzą spamerzy
i tak dalej.


A ja jakos swietnie sie czuje przebywajac na dwoch roznych forach dyskusyjnych. I znam prywatnie ludzi zarowno z jednego jak i drugiego forum. To zalezy od tego w jaki sposob podchodzisz do forum. Ja na przyklad dostosowuje sie do tego co jest zapisne w regulaminach forow internetowych. Tutaj mam funkcje moderatora, ale na drugim forum jestem zwyklym uzytkownikiem. I mimo iz widze, ze tam spamuja czy w jakis sposob lamia regulamin to ja nie reaguje, bo tam nie jestem od tego. Co najwyzej wysle maila do tamtejszych moderatorow z prosba o interwencje.

Dnia 15.12.2007 o 17:28, Agntx napisał:

Szczerze mówiąc to szkoda mi tych ludzi, którzy piszą bzdury, a potem jeszcze
chwalą się sekretarzem.


Jesli ktos twoim zdaniem spamuje czy w jakikolwiek inny sposob lamie regulamin forum wystarczy sie z nami skontaktowac za pomoca formularza, a my sie takim uzytkownikiem zajmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:52, Damian14BO napisał:

A teraz na serio: o ile na obecność modów na Forum w Święta (25 i 26 XII ofc) (a nawet w Wigilię)
można liczyć, to już w Sylwka raczej nie...


Bede na forum zarowno w swieta Bozego Narodzenia jak i na Sylwestra. Swieta, nie swieta porzadek musi byc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:52, scorp2005 napisał:

Co wy modzi myśleliście jako zwykli userzy o tych wszystkich
forumowych grach?


Jesli ktos chce zalozyc jakas forumowa gre i sa chetni zeby w nia grac to ja nie widze przeszkod. Choc faktycznie freestle bedzie od teraz pod moja nieco wieksza kontrola, bo co sie w niektorych grach dzieje to przerasta ludzkie pojecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych gier to bym nazwał to istnym szaleństwem, ale mają swoje uroki bo jak chcesz się odprężyć od codziennej rzeczywistości to masz ku temu okazie, nic tak nie odpręża jak błacha głupota jak odpowiadanie i zadawanie beznadziejnych dajmy na to pytań i przeglądnie odpowiedzi. Ogólnie bezsens i spazm, ale proste odprężające działanie nie mające na celu, żadnego konstruktywnego działania, odskocznia od codzienności.

Moderatorzy:
Nie jestem na tym forum zbyt często poza ostatnim miesiącem, ale macie mały zgryz tu z niektórym. Przejrzałem te ostatnie pseudo racje i argumenty zarzucane wam oraz regulamin. Wniosek nasuwa się jeden tzn. macie racie w argumentowaniu waszych decyzji i postanowień. Jest regulamin, rzecz święta tak jak w szkole kodeks ucznia i później w pracy, kodeks pracy, jak komuś się nie podoba to niech złoży podanie, prośbę, zażalenie o zmianę regulaminu bo czuje się pokrzywdzony, albo nie słusznie ukarany itd. do serwisu gram.pl. Rzecz prosta i klarowna. Po co wałkować ten sam temat, a to w takiej abo innej formie, przy takiej albo innej okazji.
Życzę miłej i spokojnej pracy. pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zwrócić uwagę. Po co piszesz trzy posty pod sobą, skoro możesz edytować jeden? Odpowiadasz kilku osobom - ok, lecz można to zrobić w ten sposób:

@Agntx:

>> Treść cytowanego posta

-> Twoja odpowiedź

@Damian14BO

>> Cytat

-> Odpowiedź

@Scorp2005

>> Cytat

-> Odpowiedź

Piszę to ponieważ moderatorzy czepiają się tego błędu a jak widać popełniają go sami. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko. ROTFL! Jak mówi stare przysłowie, nie ucz ojca dzieci robić.

Większość Moderatorów odpowiada w ten sposób, żeby dana osoba zauważyła tą odpowiedź. Taki ich przywilej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:13, Wojman napisał:

Bede na forum zarowno w swieta Bozego Narodzenia jak i na Sylwestra. Swieta, nie swieta porzadek
musi byc. :)


Hmm, w taki wyjątkowy dzień jak świąteczny, to może by jakis Moderator szampana gawiedzi postawił (nie chće byc natretny, dlatego innych trunków nie wymagam:P). Echhhh, tak sie jakoś rozmarzyłem :DDD

PS. Przynajmniej sam tu na swieta siedział nie będę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 09:07, Budo napisał:

A ten wątek powstał głównie jako tradycja po starym forum, gdzie również taki istniał i wygladał nieco inaczej. Tutaj spełnia on funkcje głównie narzekalsko/pretensjalne /.../

---> A co sie dziwic, jak wystarczy sprobowac porozmawiac sobie z modkiem, a tu wpada dla przykladu taki Rusell (przez wzglad na tytul na ktorym mi nie zalezy, nie powiem co o nim mysle :P) -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=12194 i gani modka za udzielenie odpowiedzi. Userzy schodza na psy to i temat schodzi, to chyba mocno ze soba powiazane :)

Wilku
---> Przywilej modkow ? Oni maja jakies przywileje ? Odebrac ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 11:44, RobeN napisał:

W ustawieniach swojego konta powinno być ;)
Na początku można było też kliknąć ten znak zapytania i przenosiło Ciebie do ustawień - sprawdź
:)


dzięki wreszcie jestem pełnoprawnym męskim gramowiczem :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:34, Falconer napisał:

Piszę to ponieważ moderatorzy czepiają się tego błędu a jak widać popełniają go sami. :)


Owszem moze wygodniej sie pisze odpowiedzi do wszysktkich w jednym poscie. Z tym, ze czasem po prostu ktos czeka na jakas odpowiedz i w natloku innych postow jej nie dostrzega. Ale w sumie masz racje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:46, RobeN napisał:

Muszę powiedzieć, że Budo tutaj ma rację.
W regulaminie wyraźnie jest powiedziane, że Forum nie jest miejscem do dywagacji nad decyzjami
moderatorów, a już na pewno nie miejscem na składanie reklamacji.
Od tego jest mail, a w krytycznych przypadkach list do gram.pl.

Niech wam będzie :P, ale 1-2 posty to nie są jeszcze dywagacje, a bardzo często nawet na to nie pozwalacie. Trochę luzu, bo Wojman wspomina, że nie chce wprowadzać na forum dyscypliny wojskowej, ale czasami wystarczy wspomnieć o degradzie, a już odesłanie do formularza i reprymenda.

@walgierz

Dnia 15.12.2007 o 11:46, RobeN napisał:

Ten temat rozumiem jako dyskusję o tym jacy jesteśmy naprawdę. Nie jako moderatorzy, ale jako ludzie. Sam sobie zatem odpowiedz :)

Pfff, snoby! Ja też chcę mieć swój wątek, w którym inni będą narzekać na mnie ;D. Przecież też jestem "ludziem", coś mi się od tego forum należy :P

@szczena

Dnia 15.12.2007 o 11:46, RobeN napisał:

/.../Rzecz prosta i klarowna./.../

Widziałeś bany, za żart? Albo oskarżenia o piractwo na podstawie tego, że widziało się odcinek serialu, który nie jest chroniony prawem autorskim? Strasznie to proste i klarowne, nie ma o czym gadać...

@PolishWerewolf

Dnia 15.12.2007 o 11:46, RobeN napisał:

Większość Moderatorów odpowiada w ten sposób, żeby dana osoba zauważyła tą odpowiedź. Taki ich przywilej.

Zabawne, że z tego przywileju korzystają właśnie w takich sytuacjach, a nie gdy np wlepiają komuś osta albo degrada ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 00:01, rob006 napisał:

Zabawne, że z tego przywileju korzystają właśnie w takich sytuacjach, a nie gdy np wlepiają komuś osta albo degrada ;D

Zależy też jaki ;) Niektórzy tworzą zbiorówki, inni piszą po poście do każdego. To również zależy od sytuacji, czy temat wymaga nagłego zamknięcia, czy jest też możliwość powolnego dodawania postów wraz z karami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2007 o 18:39, walgierz napisał:

Bo temat brzmi: "MODERATORZY: jacy są naprawdę?". Ja to rozumiem dosłownie - ktoś chce się
czegoś dowiedzieć o mnie - pyta, ja odpowiadam. Ale o swoich decyzjach tutaj się nie będę rozgadywał.

Hehe, ja nie podważałem żadnej decyzji moderatora. Poza tym trochę to dziwne, skoro tak to rozumiesz... Bo chyba nikt nie oczekuje od forumowiczów, by rozmawiali w tym temacie np. o życiu seksualnym moderatorów czy innych ''prawdziwych'' i prywatnych sprawach, co?

Jeszcze jedno:

Dnia 14.12.2007 o 18:39, walgierz napisał:

Zapytaj mnie jak traktuję wulgaryzmy, to Ci odpowiem. Ja - prywatnie.

A więc ciężko było się włączyć do rozmowy i napisać jak ogólnie wszyscy moderatorzy je traktują i ew. dlaczego? Wtedy byłby koniec tematu, a wszyscy byliby szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:03, Rzezim napisał:

Masz całkowito racje, jest tylko jedno ale. Z historii tego wątku jasno wynika, że ludziom
nie zależy na poznaniu jacy jesteśmy naprawdę. /.../

Nie sądzę, abyś miał rację. Albo może łagodniej, abyś miał do końca rację. Jesteś moderatorem na forum, to nie będę się interesował, powiedzmy, kolorem Twojej skóry, tym, czy lubisz dziewczyny, czy wolisz książki, nie, tego typu sprawy mnie nie interesują. Moderatora najlepiej można poznać po jego decyzjach na forum. Ale tego tematu, najbardziej interesującego, moderatorzy unikają, niemal jak ognia. A tutaj dopiero widać, jacy naprawdę jesteście. Tyle, że dyskusja na taki temat nieuchronnie się kończy, z powołaniem na stosowny punkt regulaminu. Dobrze, jak bez ostrzeżenia albo degradu.
No to co tu mamy poznawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:13, Wojman napisał:

Bede na forum zarowno w swieta Bozego Narodzenia jak i na Sylwestra. Swieta, nie swieta porzadek
musi byc. :)

Tak tak wszyscy jesteśmy szczęśliwi :P Tak po prawdzie ja też prawdopodobnie będę na Sylwka w domu, jakoś nie widzi mi sie większa impreza więc będzie miał kto spa... znaczy pisać :)

Dnia 15.12.2007 o 19:13, Wojman napisał:

Jesli ktos chce zalozyc jakas forumowa gre i sa chetni zeby w nia grac to ja nie widze przeszkod. Choc faktycznie > freestle bedzie od teraz pod moja nieco wieksza kontrola, bo co sie w niektorych grach dzieje to przerasta ludzkie > pojecie. :)

Ja tam nie mam nic do tych gier. Jak ktoś musi to musi pograć i tyle. Tyle, że gdzieniegdzie można by te gry jakoś przerobić, żeby odpowiedź na pytanie (czy dodanie dalszego ciągu do gry) wymagało jakiegokolwiek wysiłku. Ja już dawno w grach nie pisałam co widać po mojej średniej znaków/post :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się