Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Niestety nie pamiętam kto na starym forum założył ten wątek (choć coś mi świta, że może Piotreeeek?) - nie chcę odbierać mu tej przyjemności na tym forum, ale pomyślałem, że taki temat się przyda :)

Zatem: "moderatorzy: jacy są naprawdę?" (czyli dyskusja o moderatorach i ich pracy na forum).

Ostatnio zauważyłem, że pojawiają się posty w stylu "moderatorów prosimy o zamknięcie tego tematu" (już pomijając colina_mcrae, który odświeżył swoje tematy najprawdopodobniej dla czystego spamu, a nie po to, by mu ktoś pozamykał tematy ;)). Zwróciłem na to uwagę bo pamiętam, że na starym forum takie przypadki zniknęły już bardzo dawno temu, dzięki skutecznym (o dziwo) "naukom" tamtejszych moderatorów. Ciekawe czy i tutaj nasi modkowie będą prowadzić politykę "jeśli widzisz temat do zamknięcia, wyślij mail, nie pisz postów - moderatorzy sami wiedzą które tematy zamknąć (za recydywę grozi degrad)", czy też brak wystarczająco szczegółowych paragrafów w FAQ (regulamin ;)) spowoduje, że będzie to zjawisko coraz bardziej powszechne.

PS. Moderatorzy - jeśli ten temat według Was nadaje się do zamknięcia, nie wahajcie się tego zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:00, Vilmar napisał:

PS. Moderatorzy - jeśli ten temat według Was nadaje się do zamknięcia,
nie wahajcie się tego zrobić ;)


... macie pozwolenie Vilmara heh :))

A przy okazji prośba o pełną listę moderatorów niezależnych. Na razie widziałem:

Volvox
Olamagato
Tyhe
kNOT
Roben

Jest ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:54, Don Lizak napisał:

kNOT: Братья мои... Я ваш, мы
плоть от плоти вашей!

Napewno
są bardziej uprzywilejowani. Każdy inny by dostał co najmniej upomnienie.

Nie przesadzaj. Na starym i nowym forum prowadziłem hmm, dość ożywioną wymianę poglądów z kNOT''em i jakoś włos z głowy mi nie spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:54, Don Lizak napisał:

kNOT: Братья мои... Я ваш, мы > плоть от плоти вашей!

To zapewne coś znaczy, ja się nigdy rosyjskiego nie uczyłem - może ktoś przetłumaczy ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:15, Zgodny napisał:

Jest ktoś jeszcze?

Teziel?

Ten temat na starym forum był jednym z moich ulubionych wątków. Temat - ściana płączu lub też "otwarta skrzynka pocztowa modów"

-->Vilmar Biorąc pod uwage, że polityka na tym forum pozornie jest user friendly, bo niby regulamin jest mniej restrykcyjny(choć wczytując się w niego można zejść na ziemie), modowie są pomocni i przyjaźni, ale jak się pisze nie po czyjejś myśli (bliżej nieokreślona osoba) to takiemu userowi mogą się przytrafić zadziwiające problemy techniczne przy korzystaniu z forum (kto wie to wie, a kto nie wie ten niech, żyje w błogiej nieświadomości;-).
W chwili obecnej myśle, że polityka o której piszesz nie zostanie wprowadzona, lecz z czasem gdy liczba śmieci zacznie wzrastać, pewnie tak. Choć trzeba brać narazie pod uwage, że forum jest w trakcie rozruchu i musi być user friendly;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 17:03, Keroth napisał:

> kNOT:
To zapewne coś znaczy, ja się nigdy rosyjskiego nie uczyłem - może ktoś przetłumaczy ;-)?

W (do)wolnym tłumaczeniu: Bracia moi, ja jestem Wasz, moja krew z krwi waszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYHE i RobeN jako modkowie, to nie lada niespodzianka dla mnie :) Ale miła niespodzianka, bo obojga znam i potwierdzam, że są porządni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 16:53, MiPek napisał:

Pewnie źli, podstępni i rządni władzy... ale nie dają tego po sobie poznać :>.


Siedzimy dnie cale w swoich komnatach i sporzadzamy tajne plany przejecia kontroli nad swiatem (muhahahaha)

PS. Jestesmy na etapie odkladania kieszonkowego na zakup wyspy "gdzies na Pacyfiku" jako naszej glownej bazy wypadowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na starym forum to był jeden z najdłuższych i najbardziej hmm barwnych tematów. Zobaczymy jak będzie tutaj. Myślę, że teraz modki są bardziej pobłażliwi bo to początek, z chwilą gdy zaczną się degrady i zmieni się ich stanowisko na bardziej stanowcze, zaczną się też protesty i tym samym topic nabierze kolorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 07:59, Volvox napisał:

Siedzimy dnie cale w swoich komnatach
i sporzadzamy tajne plany przejecia kontroli nad swiatem (muhahahaha)


Tak myślałem :P!

Jak na razie ( :P ) moje zdanie o moderatorach tego forum jest takie: są spoko :D.
[ Nie, wcale się nie podlizuję :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:30, Keroth napisał:

A ja mam pytanie czystoteoretyczne - jaki jest teraz e-mail do zgłaszania wątków do usunięcia?

Taki sam jaki był dotychczas. Na pewno działa moderator@cdprojekt.info, ale może być na tą skrzynkę przekierowane również forum@gram.pl (wydaje mi się).
Przy czym na pewno nie wszystko co zgłoszone może byc do usunięcia. To może byc tylko wskazówka do skierowania uwagi na taki czy inny temat (bo nie można wszystkiego zauważyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:36, Olamagato napisał:

> A ja mam pytanie czystoteoretyczne - jaki jest teraz e-mail do zgłaszania wątków do usunięcia?
Taki sam jaki był dotychczas.
Na pewno działa moderator@cdprojekt.info, ale może być na tą skrzynkę przekierowane również forum@gram.pl (wydaje mi się).


To ja już pozwolę sobie tu to zgłosić http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=804&u=26, skoro tu jesteś olamagato, następnym razem pójdzie na e-mail :). Bo to już przegięcie jest :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:39, Keroth napisał:

To ja już pozwolę sobie tu to zgłosić http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=804&u=26, skoro tu jesteś
olamagato, następnym razem pójdzie na e-mail :). Bo to już przegięcie jest :].


a wyjasnij mi, czymze autor tego tematu zasluzyl sobie na jego usuniecie :)? gdyby temat nikogo nie interesowal to spadlby na samo dno w kilka minut albo autor sam by podbijaniem sie modom narazil. natomiast ja widze ze z minuty na minute rosnie jego popularnosc wsrod uzytkownikow - widac potrzeba lekkiego rozluznienia :)

wez wyluzuj, jesli zainteresowania ze strony uzytkownikow nie bedzie to i autor sie zaraz znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się