Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

ja dołączyłem na forum, kiedy KnOT był już na finiszu swojej działalności. Mimo to , miałem z nim ścinkę czy dwie, raczej nieszkodliwe, ale rzeczywiście był nieco arogancki, chyba wydawało mu się, że jest alfą i omegą. Ja jestem raczej bezkonfliktowym użytkownikiem, więc nie miał powodów, żeby walić mi degradem, ale w sumie to cieszę się, że jużtu nie moderuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:24, Wojman napisał:

Degrad -1 za obrazanie innych uzytkownikow na forum. Nie widze powodu dla ktorego sugerujesz,
jakobysmy byli faszystami.


Taka CBC (czysta babska ciekawość) - gdzie on to sugeruje, bo w poście na który odpowiadasz nic takiego nie ma. Może nie jest to post najwyższych lotów, ale faszyzmu tam ani za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:24, Meghan_mph napisał:

Taka CBC (czysta babska ciekawość) - gdzie on to sugeruje, bo w poście na który odpowiadasz
nic takiego nie ma. Może nie jest to post najwyższych lotów, ale faszyzmu tam ani za grosz.

Miał w podpisie coś takiego: "głosujcie na mnie, zniszczmy faszyzm na gram.pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:24, Wojman napisał:

Degrad -1 za obrazanie innych uzytkownikow na forum. Nie widze powodu dla ktorego sugerujesz,
jakobysmy byli faszystami.

O tak sobie myślałem że dawno nie było degrada , ale oczywiście ktoś ma problemy ze sobą i musiał wstawić, bym znowu wszystko to co powiedział to dlatego że dostałem degrada. Po za tym powinien ktoś zebrać baty za to że zniszczył mi podpis.Ale tematy "tęczowych facetów " są dalej . Pięknie , **** pięknie jakby to powiedział Linda.

Aha, już byłem prawie Brygadzistą, ale co tam niedługo i tak pewnie dostanę bana za niezaczynanie słowa z dużej litery czy jeden błąd gramatyczny. Szkoda , wielu moich znajomych korzysta z powiedzmy "gier od wujka " (eufeministycznie) , ja się do tego nie zniżę , ale czasami się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:32, Geek with AS napisał:

Aha, już byłem prawie Brygadzistą, ale co tam niedługo i tak pewnie dostanę bana za niezaczynanie
słowa z dużej litery czy jeden błąd gramatyczny.

Wiesz, jakby ciężar gatunkowy przestępstw całkiem inny. Bo chyba wiesz co robisz pisząc "faszyzm na gram.pl"?

Dnia 31.01.2008 o 15:32, Geek with AS napisał:

Szkoda , wielu moich znajomych korzysta z
powiedzmy "gier od wujka " (eufeministycznie) , ja się do tego nie zniżę , ale czasami się
zastanawiam...

A co to ma wspólnego z forum i traktowaniem Ciebie na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:41, Meghan_mph napisał:

> Aha, już byłem prawie Brygadzistą, ale co tam niedługo i tak pewnie dostanę bana za
niezaczynanie
> słowa z dużej litery czy jeden błąd gramatyczny.
Wiesz, jakby ciężar gatunkowy przestępstw całkiem inny. Bo chyba wiesz co robisz pisząc "faszyzm
na gram.pl"?

Dasz jakąś gwarancję że tu nie ma faszystów ?

Dnia 31.01.2008 o 15:41, Meghan_mph napisał:


> Szkoda , wielu moich znajomych korzysta z
> powiedzmy "gier od wujka " (eufeministycznie) , ja się do tego nie zniżę , ale czasami
się
> zastanawiam...
A co to ma wspólnego z forum i traktowaniem Ciebie na nim?

Tym że za każde najdrobniejsze przewinienie dostaję degrada, i w tym że K(nieważne)OT się wywyższał i uważał się za alfę i omegę też są zgodni - a na takiego człowieka jest określenie - kmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:04, Geek with AS napisał:

Tym że za każde najdrobniejsze przewinienie dostaję degrada, i w tym że K(nieważne)OT się wywyższał i uważał się za alfę i omegę też są zgodni - a na takiego człowieka jest określenie - kmiot.


Ostrzegałem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=13049
Skoro masz to w nosie, to -2 do statusu i ostrzeżenie, że następne złamanie regulaminu skończy się banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:12, walgierz napisał:

> Tym że za każde najdrobniejsze przewinienie dostaję degrada, i w tym że K(nieważne)OT
się wywyższał i uważał się za alfę i omegę też są zgodni - a na takiego człowieka jest określenie
- kmiot.

Ostrzegałem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=13049
Skoro masz to w nosie, to -2 do statusu i ostrzeżenie, że następne złamanie regulaminu
skończy się banem.

Wytłumaczyłem tylko , a nie nazwałem człowieka po raz drugi, upośledzony jesteś czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:38, Geek with AS napisał:

Wytłumaczyłem tylko , a nie nazwałem człowieka po raz drugi, upośledzony jesteś czy co ?


To plus dwukrotne powrócenie do podpisu z obelżywą sugestią.
Żegnam, ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy temat Tapety został zamknięty czy mi się tylko wydaje?

jeśli został zamknięty to dlaczego? Czy to jakaś pomyłka?

Edit:
Przepraszam już wiem teraz będzie większy porządek jak będą tamte 2 watki przepraszam za kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:24, Meghan_mph napisał:

Taka CBC (czysta babska ciekawość) - gdzie on to sugeruje, bo w poście na który odpowiadasz
nic takiego nie ma. Może nie jest to post najwyższych lotów, ale faszyzmu tam ani za grosz.


Sygnaturki tez nie moga lamiac regulaminu tak jak to bylo w przypadku omawianego uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 10:51, Meykan napisał:

jeśli został zamknięty to dlaczego? Czy to jakaś pomyłka?


Takie pytania to prosze zadawac za pomoca formularza kontaktowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz Sol o tym wspomniala w ogloszeniach - mamy nowego moderatora, a jest nim sig. Przywityajcie prosze ladnie kolege. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 5 minut o tym wiemy ;) Nic się przywitam, mam nadzieję, że nie będzie to drugi kNOT ;P A tak w ogóle to kiedy gram to z nim uzgodniło? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:57, Net.com napisał:

Ja mam pytanie czy moderator może dostać bana?

Oczywiscie. O ile zrobi cos niezgodnego z regulaminem ofc. Bo komu jak komu, ale modowi nie przystoi lamac regulaminu, ktorego sam strzeze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:55, Wojman napisał:

Przywityajcie prosze ladnie kolege. :)

Przywitamy :)
Dzień Dobry sig. i witaj w czerwonym kółku moderatorskim, obyś radził sobie bardzo dobrze i żeby niejasności Cię omjijały i żeby koledzy przyjęli Cie do klubu jak swojego :) (odnośnie płatności za spokój dogadamy się na GG :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:55, Wojman napisał:

Skoro juz Sol o tym wspomniala w ogloszeniach - mamy nowego moderatora, a jest nim sig.
Przywityajcie prosze ladnie kolege. :)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, sig. będzie moderował wyłącznie fora pomocy technicznej?
Poza tym fajnie ze to sig. zajął miejsce RobeNa. Konkretny gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się