Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Jak ja teraz chodze na to forum to jestem przerażony, tyle tych gierek bezsensownych, np. chcesz czy nie chcesz. Przecież takich gierek to tysiae na tym forum, owszem mogą być jakieś gierki typu forumowe RPG czy jakieś wyścigi bynajmniej tam trzeba pisać jakieś dluższe posty a nie te wszystkie spamowiska. Na moje, modki powinny wyjść jak to się mówi "na ulice i posprzątać" owszem tematów tego typu jak masz czy nie masz (fakt że bralem w nim udzial ale tylko pare razy bo bezsensu byl) jest multum, więc zamknięcie wszystkich od razu wymagalo by postawic modków i konsuli w stanie gotowości, ale wystarczy zamknąć te największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odhacz sobie ''''Quizy i Zabawy'''' i masz po problemie. Gdyby moderatorzy mogli usuwać nonsensowne zabawy już by to zrobili. Oczywiście, gdy ktoś postanowi stworzyć nową, jego zabawa kończy się szybko i zwięźle: "Temat zamykam" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:18, NFSU2.00 napisał:

Na moje, modki powinny wyjść jak to się mówi "na ulice i posprzątać" owszem tematów tego typu jak masz czy nie masz (fakt że bralem w nim udzial ale tylko pare razy bo bezsensu byl) jest multum, więc zamknięcie wszystkich od razu wymagalo by postawic modków i konsuli w stanie gotowości, ale wystarczy zamknąć te największe.


Możesz po prostu odznaczyć sobie freestyle i masz po kłopocie. Żyj i pozwól żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:30, walgierz napisał:

Możesz po prostu odznaczyć sobie freestyle i masz po kłopocie. Żyj i pozwól żyć innym.


Psst, to już nie jest freestyle <szepcze>
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:31, Budo napisał:

Psst, to już nie jest freestyle <szepcze>
:P


Ops, racja. Gry i zabawy znaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:18, NFSU2.00 napisał:

owszem mogą być jakieś gierki typu forumowe RPG czy jakieś wyścigi bynajmniej tam trzeba pisać jakieś
dluższe posty a nie te wszystkie spamowiska.


A wg jakich kryteriow miala by sie odbywac ta selekcja?

Dnia 05.02.2008 o 17:18, NFSU2.00 napisał:

Na moje, modki powinny wyjść jak to się mówi "na ulice i posprzątać"


Najlatwiej to zrobic samemu - wylacz tematy Freestyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:37, Volvox napisał:

Najlatwiej to zrobic samemu - wylacz tematy Freestyle ;)


Pssssst. To już nie jest freestyle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:04, Adamido napisał:

Psst, to są quizy i zabawy :P

Psst, po co był ten post -,-?
Zresztą, nad czym tu dyskutować - Freestyle, czy Quizy&Zabawy - wszystko jedno i to samo. Siedlisko spamu ;P. No, może poza niektórymi wątkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:08, gothicsheep napisał:

Zresztą, nad czym tu dyskutować - Freestyle, czy Quizy&Zabawy - wszystko jedno i to samo.
Siedlisko spamu ;P. No, może poza niektórymi wątkami...



Czasami dobrze sobie napisać coś co nie jest z niczym związane albo wykazać się znajomością gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zresztą, nad czym tu dyskutować - Freestyle, czy Quizy&Zabawy - wszystko jedno i to samo.
> Siedlisko spamu ;P. No, może poza niektórymi wątkami...


Czasami dobrze sobie napisać coś co nie jest z niczym związane albo wykazać się znajomością gry.


proszę o usunięcie tego posta, ponieważ kilknołem 2 razy na dodaj post i wyskoczyły mi 2 posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:08, gothicsheep napisał:

Zresztą, nad czym tu dyskutować - Freestyle, czy Quizy&Zabawy - wszystko jedno i to samo.
Siedlisko spamu ;P. No, może poza niektórymi wątkami...


Ale mimo to przyznasz, że nazwa trochę niefortunna w stosunku do nadal istniejących, ale tworzonych jako ''freestyle'' tematów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:14, BOTERMAX napisał:

Czasami dobrze sobie napisać coś co nie jest z niczym związane

Kpisz czy o drogę pytasz XD?!

Dnia 05.02.2008 o 22:14, BOTERMAX napisał:

albo wykazać się znajomością gry.

Ewentualnie nabić posta, tiaa. Nawet jeśli, to wystarczy wpisać odpowiedni frazes w googlach i już odpowiedź ma się podaną, jak na tacy. Aczkolwiek takie quizy i tak są lepsze od tych gierek typu masz czy nie masz, czy jak to tam szło (nie wiem dokładnie, bo Freestyle mam naturalnie odhaczony).

DJ Szlafrok, owszem. Ale mi to i tak rybka, bo nie wiem nawet co tam się znajduje ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:34, Marko Pele napisał:

No to mogę spać spokojnie :) Oczywiście nie w tym sensie który się nasuwa, ja mam swój
unikalny avek i gitarka. Ale rzeczywiście jeśli ktoś by sobie go podkradł (ale to raczej
nie możliwe ^^) byłbym niezadowolony. A co do tego usera który podkradł komuś avatara
z ksywką... hyhy ludzka głupota nie zna granic ^^ xP


Prawda jest taka że nie mógłbyś nic nikomu zrobić ;). No chyba że istniałyby jakieś solidne podstawy i dowody że Ty stworzyłeś avek.... Ale i wtedy skończyłoby się najwyżej na upomnieniu i prośbie o zmianę avatara, pozdr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:14, BOTERMAX napisał:

proszę o usunięcie tego posta, ponieważ kilknołem 2 razy na dodaj post i wyskoczyły mi 2 posty.


Nie usuwamy postów, chyba że są efektem trollowania, lub łamią regulamin wątku. W takim przypadku jak tutaj lepiej zostawić jak jest.
PS. Kontakt z moderatorami przez formularz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech myślałem, że nie będę musiał tego pisać, ale wyraźnie się myliłem...

Więc zacznijmy od początku.
Wszystko zaczęło się od http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30596&tpage=1

Potem było http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31266&tpage=1

Następnie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31297&tpage=1

Kończąc na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33476&u=11

Przy czym ten ostatni to przegięcie totalne! W związku z tym, dlaczego nie można by rozbudować Słownej Zabawy tak by zamknąć te wątki w jednym? Przecież można by ją rozbudować i wnoszę by tak zrobić.

To samo tyczy się tematów: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30732&u=4971 i http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31669&u=1204, czy nie można tego połączyć w jeden wątek np. "Zniszcz lub napraw komuś marzenie"? No proszę Was, w szczególności moderatorów lecz nie tylko, zwalczajmy razem spam, a nie pozwalajmy mu się szerzyć, ot taki mały apel zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:11, Clicker napisał:

zwalczajmy razem spam, a nie pozwalajmy mu się szerzyć, ot taki mały apel zrobiłem.

Czy wiesci, ktore kraza po gram.pl, jakobys mial byc kolejnym wcieleniem innego, zbanowanego usera sa prawdziwe czy to zwykle mrzonki...?
Jesli tak, to naprawde z Twoich ust niesmacznie brzmia teksty o zwalczaniu spamu...

edit: czy przypiety adres formularza kontaktowe z modami jest niewidoczny?
edit2: mody na pewno juz te gierki zobaczyli... Coz, regulaminu nie lamia, nie chcesz to sie nie wypowiadaj, to najlepsza droga... Odznacz 'Quizy i zabawy' i gra gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:11, Clicker napisał:

/.../


Skoro pokusiłeś się o wygrzebanie linków do tych wylęgarni spamu to imho powinieneś teraz skopiować tego posta i wysłać go na skrzynkę moderatorską a jeszcze lepiej do ekipy gramu, oni mają teraz największą siłę sprawczą w takich sprawach ;-) Wątpię jednak czy któryś z tych tematów zostanie usunięty, stanowią one krople w morzu wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:20, Damian14BO napisał:

Czy wiesci, ktore kraza po gram.pl, jakobys mial byc kolejnym wcieleniem innego, zbanowanego
usera sa prawdziwe czy to zwykle mrzonki...?


Gdzieś czytałem, że to chyba właśnie tak wygląda ale nie jestem pewien :P

Dnia 06.02.2008 o 11:20, Damian14BO napisał:

Jesli tak, to naprawde z Twoich ust niesmacznie brzmia teksty o zwalczaniu spamu...


Nie da się jednak ukryć, że mówi z sensem. Mi to tam wisi, ale połączenie wszystkiego w jedno byłoby w sumie niezłym pomysłem dla tych wszystkich, którzy tak się buntują przeciw tym tematom. Nie wiem tylko jakby to miało wyglądać, ale modkowie na pewno by coś wymyślili :)

Dnia 06.02.2008 o 11:20, Damian14BO napisał:

edit2: mody na pewno juz te gierki zobaczyli... Coz, regulaminu nie lamia, nie chcesz
to sie nie wypowiadaj, to najlepsza droga... Odznacz ''Quizy i zabawy'' i gra gitara.


W sumie ja tak zrobiłem i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:20, Damian14BO napisał:

Czy wiesci, ktore kraza po gram.pl, jakobys mial byc kolejnym wcieleniem innego, zbanowanego
usera sa prawdziwe czy to zwykle mrzonki...?
Jesli tak, to naprawde z Twoich ust niesmacznie brzmia teksty o zwalczaniu spamu...

O co wam chodzi z jakimś zbanowanym kontem? Możecie mi wytłumaczyć?

Dnia 06.02.2008 o 11:20, Damian14BO napisał:

edit: czy przypiety adres formularza kontaktowe z modami jest niewidoczny?

Widoczny ale jednak nie wysłałem do nich wiadomości tylko do ekipy.gram.pl

Dnia 06.02.2008 o 11:20, Damian14BO napisał:

edit2: mody na pewno juz te gierki zobaczyli... Coz, regulaminu nie lamia, nie chcesz
to sie nie wypowiadaj, to najlepsza droga... Odznacz ''Quizy i zabawy'' i gra gitara.

Tak, tyle że w Quizach i Zabawach czasami znajdzie się ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się